Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Dnes mi žena pod mým neustálým tlakem povolila třetího psa :-)

Dohodli jsme se, že si ho pořídíme příští jaro...

Mám radost... Bude to fenka SAO... Teď jen ten rok nějak vydržet...

Edit : a s krásnou zahradou se vzrostlými stromy a keři borůvek se můžu rozloučit... Všude boudou jamy už napořád :-D

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fena 12 let, 30 kilo, dle RTG vylágrované oba kyčelní klouby, kulhá, bere nesteroidní analgetika či co.

Dle jednoho známého máme nechat pravidelně dělat jaterní testy, páč ty tablety jsou prý prevít.

Je i nějaká jiná cesta jak jí usnadnit ten čas, který jí tady ještě zbývá? Kromě redukce váhy o 1-2 kila...

Jo a cpeme do ní Alavis i tekutý kolagen atd.

post-166-0-59709900-1581518946_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi žena pod mým neustálým tlakem povolila třetího psa :-)

Dohodli jsme se, že si ho pořídíme příští jaro...

Mám radost... Bude to fenka SAO... Teď jen ten rok nějak vydržet...

Edit : a s krásnou zahradou se vzrostlými stromy a keři borůvek se můžu rozloučit... Všude boudou jamy už napořád :-D

Tak to se k tobě určitě objednám, protože tuhle smečku budu chtít natuty vidět ( akorát že mě to tvé momentální štěnátko, sežere i s botama :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fena 12 let, 30 kilo, dle RTG vylágrované oba kyčelní klouby, kulhá, bere nesteroidní analgetika či co.

Dle jednoho známého máme nechat pravidelně dělat jaterní testy, páč ty tablety jsou prý prevít.

Je i nějaká jiná cesta jak jí usnadnit ten čas, který jí tady ještě zbývá? Kromě redukce váhy o 1-2 kila...

Jo a cpeme do ní Alavis i tekutý kolagen atd.

Nám u berňáka krátkodobě pomohla nějaká psí rehabilitace. Chodila k nám mladá holčina v Ostravě. 

Zkusím se Ti zeptat u kamarádky.

 

Maro: psi nádherní, tak musíš ty stromy zasadit už vzrostlé. Náš berňák mě kdysi vítal s 2.5m javorem v hubě, co jsme týden předtím zasadili, tak to nepodcenit :) Díry moc nedělal, až jsem mu koupil jednou velkou bůvolí kost k Vánocům, potom jí asi dvě hodiny zahrabával a následně 14 hledal. Docela šichta, vykopal asi 8 děr o hloubce 50-80 cm.. taky přenášel dlažební kostky (opravdu velké) a sklízel jahody, takže vím o čem mluvíš.

 

Ale čuvač je taky parádní :)

post-22755-0-38708700-1581520047_thumb.jpg

 

Já bych psa chtěl ale v Praze a s mojím životem to je skoro nereálné, respektive bych musel dělat hodně kompromisů abych ho nezanedbával. Ale pokukuji po setrech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...