Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

náš bitevní pudl po sebevražedné misi proti dvěma ovčákům

(už je snad z nejhoršího venku)

 

Upřímně gratuluji, mám radost ,Kuba má první histologii OK, tak ještě ta druhá a snad bude také vyhráno

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Když už jsem tady psal o Kubově operaci- i histologie dopadla dobře a vyráží do chorvatska.Píši to proto, že můžeme s Kubou jen doporučit AAvet na Zahradním městě,vše klapalo perfekt a práce výtečně odvedená Tak kdyby jste někdo nedej bože někdy potřebovali šikovou veterinu........ A Kubovi se jako starému špitálníkovi dá věřit že posoudí zkušeně chronologicky operace 1 vyhřezlé ploténky 2 operace kýly 3 operace další kýly v jiné lokalizace a 4 krvácení do sleziny.

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je naše Sonia - anglický bullterier.

A taky vidíte co jsem udělal pro to abych ji měl pořád sebou

 

Moc pěkný napiš ještě prosím PIN :thumbsup_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsem tady psal o Kubově operaci- i histologie dopadla dobře a vyráží do chorvatska.Píši to proto, že mohu jen doporučit AAvet na Zahradním městě,vše klapalo perfekt a práce výtečně odvedená Tak kdyby jste někdo nedej bože někdy potřebovali šikovou veterinu........

 

Gratuluju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam doma taky pejska. Jmenuje se Agnes, umí aportovat, chodí všude za mnou a je smutná když nejsem doma.

Protože otec vychovával psy pro policii, mám docela ucelený přehled o psím chování a tahle malá potvůrka je prostě kočkopes s modrou krví Siamských královen. Už jste někdy viděli kočku vrtět ocasem?

post-2799-1219315527.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

další bígl, super :)

taky doplním foto ve spánku ( ne, necvičí, vážně chrní :D )

 

dsc00179xw0.jpg

Jednou jsem slyšel, že majitelé beaglů jsou nejstatečnější lidi na světě. Neznám neposlušnější plemeno :) . Potvrzeno osobní 9letou zkušeností se psem Dusty.

Náš příběh neměl šťastný konec. Hráblo mu v palici a začal být agresivní (na psy, feny, dospělé i děti). Martyrium na veterině, kastrace, kynologické konzultace, etoložka psího chování. Nedalo se nic dělat. Doma jsme měli malinkého kluka. Zlýho, kousavýho staršího psa jsme nemohli nikde umístit. A tak honí zajíce v beaglím nebi. Vzpomínáme :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, to je typická bíglí poloha - teda jedna z nich. Nechápu jak mu to může vyhovovat ale je to i pro mne neustálý zdroj zábavy. Nemyslím, že je bígl neposlušný, prostě má svou hlavu, nikdy nebyl šlechtěný na vykonávání povelů ale na let ve smečce po stopě a ječení - a to dělá skvěle. To co se z něj dá vyloudit je jen kompromis, ale myslím že při důslednosti celkem snesitelný. Je to nejkrásnější pes na světě a mám dilema, až mne moje Albína (je jí 10 let) opustí, kdo ji nahradí - někdy si říkám "bígl už nikdy!!!!!" a někdy mám pocit že bez bígla být nemůžu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, to je typická bíglí poloha - teda jedna z nich. Nechápu jak mu to může vyhovovat ale je to i pro mne neustálý zdroj zábavy. Nemyslím, že je bígl neposlušný, prostě má svou hlavu, nikdy nebyl šlechtěný na vykonávání povelů ale na let ve smečce po stopě a ječení - a to dělá skvěle. To co se z něj dá vyloudit je jen kompromis, ale myslím že při důslednosti celkem snesitelný. Je to nejkrásnější pes na světě a mám dilema, až mne moje Albína (je jí 10 let) opustí, kdo ji nahradí - někdy si říkám "bígl už nikdy!!!!!" a někdy mám pocit že bez bígla být nemůžu..

 

To pak musim dopoucit k uvaze hladkosrsteho foxteriera - nulova "udrzba", ziva, (celkem) poslusna, hrava a vtipna rasa. Jen ta spotreba tenisaku je celkem vyssi...

Ta nase je holka, jmenuje se Spina a o nahrade radsi vubec nepremyslim:

 

post-1268-1219622220.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...