Přejít na obsah

Je to už chronobundus?


Doporučené příspěvky

Vrak je po dědovi - zvažuji opravu, wengery momentálně nosím, primky od Jeronima jsou stejné jako měl druhý děda, jeho jsou s ním na hřbitově, festiny byly moje první "lepší" hodinky, a ten sporttester je prostě sporttester... No a výhledově je tam nějakej Japonec a Němec... 0d13b37bbc5d53a5c6158f03f7a3a000.jpg

 

Odesláno z mého SM-A505FN pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vrak je po dědovi - zvažuji opravu, wengery momentálně nosím, primky od Jeronima jsou stejné jako měl druhý děda, jeho jsou s ním na hřbitově, festiny byly moje první "lepší" hodinky, a ten sporttester je prostě sporttester... No a výhledově je tam nějakej Japonec a Němec...

 

Ano, je to chronobundus :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že pomalinku nastupuje. Poznáš to podle toho, jak víc a víc toužíš po novejch kouscích, je to až urputně zakousnuta mysl do jediný myšlenky. Pak se do toho připlete...ale čeho se zbavit. A mele se to a mele se to. No a pak ty kousky, na který nejsou prachy. A fórum, všechno co vidim chci a moc potřebuju. Ale třeba budeš klikař a budeš hodinky kupovat jak housky na krámě, šup do košíku a šup do košíku...ale šťastnej stejně nebudeš. Jediná cesta vymanění je odejít z fóra. Ale to přece nejde, to se můžu rovnou zabít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daemonultimate to napsal přesně. Podle mě - dokud dokážeš s relativně chladnou hlavou hodnotit nákupy a prodeje hodinek, aniž bys tím kohokoli, včetně sebe, ohrožoval, dá se to nazvat vášní. Ale v okamžiku, kdy: 1. koupíš nové orloje za peníze určené na něco smysluplnějšího, 2.máš problém prodat něco z toho, co už máš, 3. nadšení z nové akvizice ti vydrží sotva pár týdnů, přičemž po této době nastupuje nové bažení, pak už jsi závislý. A nepomůže ti zakázat si fórum. Pár dní to vydržíš, ale pak se to provalí jak přehrada a strávíš na fóru celou noc, abys přečetl všechno, co ti uteklo. Léčit se to dá jedině vnitřní duševní přestavbou. Nebo násilnými vnějšími či vnitřními okolnostmi (totální nedostatek střeliva, vyhořením apod.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Chronobundus.

 

je to podobně jako s pedofilií apod. Někteří říkají, že sledování podobných nepovoleností na internetu se může stát

účinnou náhražkou. Jiní, že to může rozdráždit postiženého. Já se snažím, pokud jde o chronobundus, ukojit chtíč pozorováním de dostupných fotografií, sledováním prodejů tu i jinde. Snažím se přesvědčit, že detailní fotky přes celou obrazovku jsou lepší pokoukáníčko, než vejrání lupou do čtyřcentimetrového předmětu. Ale abych toho dosáhl, musel jsem opakovaně fázemi toužení, pořízení, vyhodnocení, lítosti nad nesprávným krokem i lítosti při zbavování se toho, u čeho "nepřeskočila jiskra" jak říkáte a truchlením při zmeškané příležitosti.

Tak třeba chrona jsem chtěl, koupil, zjistil že pro ně fakt nemám použití a daroval je tchánovi, který je s radostí přijal. No do čtrnácti dnů jsem si zkrátka musel pořídit jiné. Naštěstí z lokálních zdrojů, nedrahé. A ty už nepustím, vím jak by to dopadlo, kdybych je poslal do světa. Zase stejně.

Je to holt komplexní choroba, zklidňuji to optimalizací toho co mám doma nákupem tahů,UV svítilen na uvedení hodinek do noční služby (stačí baterečkou mrknout a LumiBrite se rozsvítí naplno), hodinkovnice, nářadíčka  a podobných nezbytností. A sport tester taky nechybí . A taky odpočívá v krabičce ;o) ....

Je to boj, ale až po objevení Chronomagu jsem  zjistil, že toto postižení je epidemické...


Vítej v klubu...
 

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cupere. Nebylo-li by foto? Třeba uvidím svůj svatý grál a také naleznu klid ještě před smrtí. Co když zemřu a moje drahá polovička objeví chronozásoby. To by způsobilo naopak značný neklid;o)

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/26327-je-tu-n%C4%9Bkdo-kdo-m%C3%A1-n%C4%9Bjak%C3%A9-zenithky-jak%C3%A9/page-16&do=findComment&comment=2067992

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Toto sice není můj šálek kávy ani kýbl piva, ale dovedu si představit že mohou uspokojit kdečí potřebu. Gratuluji k protržení cílové pásky

 

a vovovo tom to je... čekal jsem na ně 10 let. Vždy když sem naškudlil munici tak se něco pokazilo... střecha, auto děti a podobně :lol2: :lol2: :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...