Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Boots! Boty! Bagančata!

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
60 odpovědí na toto téma

#61 vlcisko

vlcisko

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 16.únor.2020 - 13:42

Ja mozem red wingy len a len odporucit. Co sa tyka kvalitnych bot, tak ako entry level su fantasticke. Pracujem ako zahradnik u klokanov, cize celorocne joby a uz dva roky striedam iron rangery a moc toe, podla toho na co mam chut. Vacsinou 2 tyzdne jedny a potom 2 tyzdne druhe. Samozrejme ze ich vobec nesetrim, okopavam ich, lozim po stromoch, prehrnam s nimi zeminu ked sa mi nechce ohynat, preryvam sutre, potom pridem v piatok domov, okefujem a idem v nich do krcmi. Su fakt neznicitelne a pohodlne, denne 10-12 hodin na nohach, pohoda aj v 40tkach teplotach, nohy nesmrdia, ziadne otlaky, ziadne chyby na botach, az teraz po dvoch rokoch som menil na oboch podrazky. V podstate ich nosim stale, ine boty nemam, ani tenisky, kratase nenosim, takze aj v horucavach jeany a red wingy. Ale ako uz bolo spomenute, mozes ist o level vyssie k whites boots, alebo este vyssie nicks boots, wesco, viberg (usa), john lofgren (japonsko), este vyssie real mccoys, flat head...high end role club, clinch, white klouds.
Ja som si dal teraz usit v indonezii boty na mieru, pozri instagram prof.barnets. Indonezsky bootmakery maju neskutocne dobre hodnotenia medzi fanusikmi boticek. Nesmierne kvalitna praca, boty na mieru, vsetko rucne site (pripadne pozri sagara boots, outhound made a podobne). Boty ma stali len 200usd plus postovne do australie 50$, co je bezkonkurencne

Přiložený soubor (y)