Přejít na obsah

Boots! Boty! Bagančata!


Doporučené příspěvky

Ty to asi budeš vědět, monkey Boots Grafters je další jejich projekt? Před časem pod značkou Flexiko prodávali defacto totožnou botu jako "pionýrky", pracovní boty. Teď nikde nejsou, ale když jsem lustroval alternativy na Martens monkey, tak Grafters jsou prý cz/sk. Ani od toho nic nečekám a chci to z nostalgie.

něco podobnýho dělal playbag , respektive opět flexico

Upraveno uživatelem zrno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 99
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak Solovairy doma a jsou to stejne gumaky jak Martens. Kazdopadne jsem cislo trefil napoprve. Ale na jedne bote je ten snerovaci lacl nejak sejdrem, tak premyslim jestli to neposlat zpet...za ty prachy by mohlo byt rovne.

 

7974da1ea7b80b979672c509d817a8da.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Solovairy doma a jsou to stejne gumaky jak Martens. Kazdopadne jsem cislo trefil napoprve. Ale na jedne bote je ten snerovaci lacl nejak sejdrem, tak premyslim jestli to neposlat zpet...za ty prachy by mohlo byt rovne.

 

7974da1ea7b80b979672c509d817a8da.jpg

a paásek na patě jde taky šejdrem?  tohle je očividně špatně nacvikaná bota 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zadek bot vypadá ok, laickým okem všechno rovně/rovnoměrně. Díval jsem se znova na jejich stránky a u některých modelových řad, mají ten lacl šejdrem skoro na všech botách...jednou pravý, podruhé levý. Psal jsem jim mail, tak jsem zvědav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prej si mám převázat tkaničky horizontálně, místo cik-cak... Pomohlo to asi o 3% :D

Že by mi je vyměnili, ale když už jsem je měl venku, tak 20% refund. Trošku mě to sere, ale popravdě se mi je moc nechtělo posílat zpět do Anglie.

Navíc, když máš hezkou hlavu, tak ti sluší i křivě ušité boty!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prej si mám převázat tkaničky horizontálně, místo cik-cak... Pomohlo to asi o 3% :D

Že by mi je vyměnili, ale když už jsem je měl venku, tak 20% refund. Trošku mě to sere, ale popravdě se mi je moc nechtělo posílat zpět do Anglie.

Navíc, když máš hezkou hlavu, tak ti sluší i křivě ušité boty!

 

To teda docela nasere, predpokladam ze kdyz je zujes tak to neni tolik videt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mozem red wingy len a len odporucit. Co sa tyka kvalitnych bot, tak ako entry level su fantasticke. Pracujem ako zahradnik u klokanov, cize celorocne joby a uz dva roky striedam iron rangery a moc toe, podla toho na co mam chut. Vacsinou 2 tyzdne jedny a potom 2 tyzdne druhe. Samozrejme ze ich vobec nesetrim, okopavam ich, lozim po stromoch, prehrnam s nimi zeminu ked sa mi nechce ohynat, preryvam sutre, potom pridem v piatok domov, okefujem a idem v nich do krcmi. Su fakt neznicitelne a pohodlne, denne 10-12 hodin na nohach, pohoda aj v 40tkach teplotach, nohy nesmrdia, ziadne otlaky, ziadne chyby na botach, az teraz po dvoch rokoch som menil na oboch podrazky. V podstate ich nosim stale, ine boty nemam, ani tenisky, kratase nenosim, takze aj v horucavach jeany a red wingy. Ale ako uz bolo spomenute, mozes ist o level vyssie k whites boots, alebo este vyssie nicks boots, wesco, viberg (usa), john lofgren (japonsko), este vyssie real mccoys, flat head...high end role club, clinch, white klouds.

Ja som si dal teraz usit v indonezii boty na mieru, pozri instagram prof.barnets. Indonezsky bootmakery maju neskutocne dobre hodnotenia medzi fanusikmi boticek. Nesmierne kvalitna praca, boty na mieru, vsetko rucne site (pripadne pozri sagara boots, outhound made a podobne). Boty ma stali len 200usd plus postovne do australie 50$, co je bezkonkurencne

post-31126-0-72634200-1581856811_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...