Přejít na obsah

Boots! Boty! Bagančata!


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 99
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Napiš nějakou recenzi nebo postřehy na ty botky od prof. barnets, Na obrázcích vypadají zajímavě, cena ještě zajímavější, ale dělá to na mě dojem tvrdé nepoddajné boty.  

Ano, je tvrda, zo zaciatku, po tyzdni poddala, mal som aj puchyre, cize par dni som v praci po dvoch, troch hodinach prezuval. Noha mi v nich trosicku aj plavala, hlavne ked som isiel bokom po kopci napriklad, teraz koza povolila, obtvarovala mi nohu a su to velmi velmi pohodlne boty, 10+ hodin na nohe, v tvrdom terene a ani neviem ze ich mam.

 

Ale uz som pisal aj kolegovi, ta koza je entry level, istotne nizsia kvalita ako red wingy, ale vyssia ako bezne bagandze z obchodu. Keby sa vratim v case, isiel by som do onderhound.handmade, tie recenzie co pozeram su fantasticke, vyber koze od horweenu po italsku koninu a aj dizajn sa mi viac paci. Cena je vyssia, ale mozno len o 100$ ked si vyberies chromexcel, za koninu samozrejme viac. Teraz zial neprijma objednavky, je uplne vybookovany. Mozno by som este checkol hidalgo boots, sagara boots alebo inych indonezskych majstrov co ponukaju aspon horween alebo nejaku europaku kozu. Ak ti nieje luto dat 650$ tak este flamepanda11, ale tam uz kvalitu porovnavame k role clubom ci clinchom, no crna je polovicna, ci az tretinova. O mesiac mi maju dojst od neho monkey boots v cerveno hnedej konine, tak sem hodim nejake fotky

 

Barnetsy su dost bulky, nafoukle, ale mam ich fakt rad, neatazujem si, uvidime co ta koza, cas ukaze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 16. 4. 2020 v 11:30, vlcisko napsal:

Ano, je tvrda, zo zaciatku, po tyzdni poddala, mal som aj puchyre, cize par dni som v praci po dvoch, troch hodinach prezuval. Noha mi v nich trosicku aj plavala, hlavne ked som isiel bokom po kopci napriklad, teraz koza povolila, obtvarovala mi nohu a su to velmi velmi pohodlne boty, 10+ hodin na nohe, v tvrdom terene a ani neviem ze ich mam.

 

Ale uz som pisal aj kolegovi, ta koza je entry level, istotne nizsia kvalita ako red wingy, ale vyssia ako bezne bagandze z obchodu. Keby sa vratim v case, isiel by som do onderhound.handmade, tie recenzie co pozeram su fantasticke, vyber koze od horweenu po italsku koninu a aj dizajn sa mi viac paci. Cena je vyssia, ale mozno len o 100$ ked si vyberies chromexcel, za koninu samozrejme viac. Teraz zial neprijma objednavky, je uplne vybookovany. Mozno by som este checkol hidalgo boots, sagara boots alebo inych indonezskych majstrov co ponukaju aspon horween alebo nejaku europaku kozu. Ak ti nieje luto dat 650$ tak este flamepanda11, ale tam uz kvalitu porovnavame k role clubom ci clinchom, no crna je polovicna, ci az tretinova. O mesiac mi maju dojst od neho monkey boots v cerveno hnedej konine, tak sem hodim nejake fotky

 

Barnetsy su dost bulky, nafoukle, ale mam ich fakt rad, neatazujem si, uvidime co ta koza, cas ukaze

Vlcisko díky za info, dobra a rychla recenze. Faktem je, ze je ma takove hampulacke ve spicce, ale jinak pekna bota. Chci ho zkusit o inzenyrske boty. Onderhound.handmade jsem uz oslovil dvakrat, ale ani jednou neodpovedel a flamepanda11 ten chce 650$. Tak zatim vyckavam.

Zdravim a uzivej krasnych bot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 48 minutami, raskiscz napsal:

Kdo by snad chtěl obdařit svou "starou" (1000 Mile W za 99 USD)... https://www.wolverine.com/US/en/original-1000-mile-boot/32399W.html?dwvar_32399W_color=W40076#start=1

no nevím jestli je to fotkou, ale pokud ne tak podpatek je tak minimálně o půl centimetru vyžší než by měl bejt ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

RW 875. Tan colour. Absolutně top. Boty doposud neviděly žádný krém a ani jej neuvidí. Tato barva je skvělá. Great look podtrhuje sešlápnutá a zašpiněná podrážka. Tyto boots jsou věčné. bf742c0a882ae7b4cd7789004b7dc265.jpg

Odesláno z mého SM-N975F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, cdale napsal:

RW 875. Tan colour. Absolutně top. Boty doposud neviděly žádný krém a ani jej neuvidí. Tato barva je skvělá. Great look podtrhuje sešlápnutá a zašpiněná podrážka. Tyto boots jsou věčné.

Odesláno z mého SM-N975F pomocí Tapatalk
 

Kůže potřebuje "výživu", neříkám mazat po každém použití, ale sám uvidíš, kdy začně "degradovat". O kůži a botech je vše tady https://www.festovni-veci.cz/informace/clanky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...