Přejít na obsah

Seiko SLA 033J1


Pája1

Doporučené příspěvky

Neberu, neberu.  :)

Aktuálně mám dvě kontroverzní LE. SBDX012 - kterou veřejné mínění označilo jako zbytečnou, kvůli SBDX003. Už je mám 5let .

Jen sem přehodil zlatou lunetu za stříbrnou.

Myslím že sou už nafurt. Jsem spokojený.

No a pak mám SLA025. Vnímám je stejně jako ty SLA033, spousta výhrad ale bylo to pro mě něco jako předobraz toho z čeho to všechno vycházelo. Tak sem do nich šel. Moc dobře vím že sem si zadřel třísku, kua to bylo peněz. Tuším že jsou v následujících  minimálně 20ti letech neprodejné

Jsou pěkně udělané, až na to logo a diašíld. Dost limitující je že sou jen na gumě. Ruku na srdce - ta silkonová šprcka stojí za prd. Lepí se na to chlupy, se podivej na tu fotku Ace84, a ty pyramidy mizí před očima. Spona je ok, snad poprvé ve stejném gardu jak pouzdro. Vyvařil jsem si přesně na tvar ruky gumu z MM300, je to sice 20mm ale jde v pohodě nasadit. Netlačí,nepřetáčí se i když je mírně na volno. Je to nejlepší co jsem na tom měl nasazené. Domá mám všechny reprodukce od uncle seiko. Ale guma DE39AZ je nej.

 

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ty gumky od uncle seiko sou tenké a bacha - docela krátké (kratší teda). Psal ale že délky sou jak na původních.

Waffle má docela ok, spona vypadá jak na origo vintage, jen guma u spony je 16mm a ta spona má 17mm. je tam fuga.

Myslel sem že mi poslal vadnou ale má to tak na všech.

Ale asi je furt lepší než ten origo silikon .

Já měl na 6105 gumu od https://www.strapboutique.com/ProductDetails.asp?ProductCode=RUBBERWAFFLE ale má teď nějaké divné recenze jako prodejce.


post-10317-0-78559900-1581102158_thumb.jpg

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...