Přejít na obsah

Automaty 3,000? budget


Doporučené příspěvky

Ahojte, tak po mesiaci s Omegami 212.30.41.61.01.001 (Q), potrebujem jednoducho upgradnut strojovňu. Ako OWG tie quartzky nedam (aj ked su naozaj super a po estetickej stranke prve naozaj super spracovane hodinky co som mal, predtym LHC). Takze zhanam nahradu, navrhy? Stale inklinujem k BB58, zapestie 16.5 - 17. Skuste aj cosi ine ako Tudory nech ma cosi zauujme (i ked to vyzera asi na ne aj tak). Btw tie Pelagosy z inzercie asi neunosim co? Tie su tiez šupa, Dik Rasto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ma zapesti 16,6 az 17,00. Ty chrona asi ne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tudor je super v tej cene to je jasné + má in-house ,ale ak by sa ti nepáčili (nemusia sa každému) čo takto Longines Legend Diver? vizuálne zaujímave hodinky s parádnym pomerom cena-kvalita a ešte 1000? ušetríš :)

Upraveno uživatelem digiMonster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Longines Legend Diver maji dlouhe nozky, budou mu presahovat pres zapesti. Ke vsemu maji vystouple dynko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi máte pravdu ale LLD robia aj v dámskej veľkosti 36mm tie by istotne sedeli lepšie :) ale ak má dotyční budget na BB58 nie je o čom to je jasné

Tak to je jina, ty maji lug to lug 44,5 :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuji BB58, mám zápěstí taky 16,5 cm, a jsou to ty nejpohodlnější hodinky, jaké jsem kdy měl. A naživo vypadají ještě lépe než na netu...

Ak je pravda co hovoris, tak to budem kontrolovat cas velmi casto za den, skrz fotky su bozske :) teda aspon premna, mozno casom opatovne zvysim budget a skoncim u rolad ako vacsina tu z 500eur som momentalne na 3000? a to ubehol rok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě nešlápneš vedle s BB58. Sám jsem je nikdy nevlastnil, ale měl jsem možnost dlouhodobého užívání a ty hodinky můžou v pohodě jet v režimu OWG.

 

Nicméně...zkusil bych se podívat po IWC. Buď Automatic Spitfire (39mm) nebo Pilot's Automatic 36 - ty jsou i ve verzi na tahu.

 

Jetli tě trošku berou letadla, tak si mylsím, že není o čem. Na dýnku epesní rytina Spitfire...no nic lepšího mě nenapadá. Jen si nejsem jistý, jestli se vlezou do limitu. Na CH24 jsem viděl lehce pod 4k?...no ale stálo by to myslím za to.

 

 

post-27283-0-32588900-1581711386_thumb.png

post-27283-0-59335900-1581711391_thumb.png

post-27283-0-96182100-1581711395_thumb.png

post-27283-0-16269200-1581711401_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...