Přejít na obsah

Nove potapky cez kickstarter


vrcan

Doporučené příspěvky

nove potapky na kickstarter, kuk:

 

https://www.kickstar...x-1/description

 

vela kombinacii, po kazdej stranke bez chyby co sa specifikacie tyka, napr:

- komplet titan, alebo komplet bronz

- super lumi, nie len co sa tyka kvality (c3 a bgw9), ale aj kvantity, hruba vrstva.... pretoze mnohe znacky sa napr. pochvalia swiss luminova, ale vrstvicka je tak tenka, ze lumi je vo vysledku slaba

- tvrdeny povrch

- moznost dlc

- 4mm domed zafir, vnutorny ar

- konecne funkcia GMT na lunete

- dve lunety

- velky vyber strojcekov, doslova kazdy si vyberie

 

Dizajnovo... no mne sa pacia, nie je to mozno uplne ono, trosku busy dial, mozno by som stensil a zmensil fonty na lunete, oboch ci aspon jednej.

Aj indexy su dost tucne.

Za tie peniaze ale nie je o com, skor vaham, ci rovno nezobrat dvoje.

 

 

tu som nieco pisal o kickstartri v inom vlakne dnes, tak kopipejst:

 

kicksrarter, ide najma o to, ci projekt vytvara znama znacka, alebo nova.

Ale to nema nic spolocne s kickstarter, alebo akoukolvek crowdfounding metodou.

 

Je to rovnake, ako ked napr. kupis nieco cez web od neznamej znacky, alebo od znamej, kickstarter v tom zohrava iba rolu prostrednika.

 

Napr. znamy crepas casto uvadza svoje modely cez kickstarter, je to jedna z najznamejsich microbrands, napriek tomu mnohi nadavaju na zarucny servis.

V dnesnej dobe sa ale vacsinou aj mali vyrobcovia boja, najma azijski vseobecne, a este viac azijski z hongkongu. A zrovna to je mekka mikrobrandov.

 

zrovna ten crestical som pledgol od zaciatku a nemam ani stipku obav

 

https://www.kickstar...x-1/description

 

 

Blues, neviem odkial si usudil resp. asocioval kickstarter s divocinou, ako pises, nie je to vobec tak, cez ks vychadzaju rovnako ultra konzervativne, tak aj extremnejsie modely a vytvory.

 

 

trochu statistiky ohladom mojich skusenosti s kickstarter. Kupil som cez neho cca 15 hodiniek, v jednom pripade, cca za 130 USD, mi neprisli, reklamoval som, poslali nove, teda napisali, ale neprislo... neviem posudit kde bol problem, ci posta alebo zamerne neposlali, iirc neslo o azijsky mikrobrand (teda vyroba je takmer vzdy v azii) ale zastresovali to niekde v EU

 

btw vela znaciek sem tam uvedie nieco cez ks, ale gro riesi cez svoj web.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prohodil bych lunety. Zvenku potapecska na 120 kliku dava vetsi smysl nez ji mit uvnitr ovladanou korunkou. Tam by mela byt 24h stupnice pro GMT pro rychlejsi odecet casu. IMHO GMT na potapkach netreba a na cestovani to bude velke a nepohodlne.

Celkove je to takovej velkej bazmek. Titan je asi nutnost, aby to neutrhlo ruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...