Přejít na obsah

Katalogizace Primek


Doporučené příspěvky

Berte, já být Tebou, tak uvažuju nad malým museem, třeba někde blízko synagogy, kde to je hodinkově výživný, (potenciál už to má), tam bych najal nějakýho zapálenýho důchodce, koupil mu noťas a dal mu úkol. Jo a my "pražáci" bychom se nemuseli vláčet do NMnM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 77
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já to vidím na krásný systém - počítačová síť  s webovým serverem a propracovaným rozhraním, umožňující 

třídit, filtrovat, vyhledávat, zobrazovat ...

Přístup přes WiFi, na mobilu appka skenující čárový kód z hodinek (to bych vřele doporučil) a obratem sdělující

informace o každém kousku...

 

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pánové! A to chtěl Bert jenom vyplnit tabulku v excelu :-)

Každopádně držím palce, myslím, že s tou sbírkou se může podařit minimálně parádní katalog.

 

 

Já to vidím na krásný systém - počítačová síť  s webovým serverem a propracovaným rozhraním, umožňující 

třídit, filtrovat, vyhledávat, zobrazovat ...

Přístup přes WiFi, na mobilu appka skenující čárový kód z hodinek (to bych vřele doporučil) a obratem sdělující

informace o každém kousku...

 

:)

 

Pánové, Vy si tady ze mně tak trochu utahujete, ale uvědomte si, že jsem dostal 2 soukromé zprávy s nabídkou na obsazení místa nočního hlídače v budoucím muzeu .... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ale náhoda, právě jsem vytvořil pro denního hlídače popis pracovní činnosti:

 

07:00 - Denní hlídač přichází a připravuje snídani pro majitele sbírky

10:00 - Nevím, co denní hlídač dělal až doteď, ale právě servíruje majiteli sbírky skvělou svačinku

12:30 - Majiteli sbírky je podáván výborný oběd, co se dělo před tím ho nezajímá (s výjimkou krádeže, nebo poškození sbírky)

15:00 - Čas na svačinku, a předání informací, co dobrého má noční hlídač vyndat z ledničky a v 18:00 ohřát ....

 

:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chudý žid, to je asi jako žid - havíř. Už jsem to slyšel mnohokrát, ale ještě sem neměl tu čest  :lol2: .

BTW a jak bude probíhat katalogizace? To jako koupíš bečku a pozveš pár magorů - chronomagorů na měsíc a 16h denně budete katalogizovat?

Jako byl sem při tom, když jsme zakládali muzeum v Králíkách a pár let trvalo, než se to podařilo dát trochu do fazony... Žil jsem dva roky na 6m  čtverečních, kuchyň, koupelnu a WC sem měl společnou a jediné okno v místnosti mělo rozměr 30 x 50 cm. Měl sem postel vz.10 s matracemi ze slámy, žral sem celou dobu z ešusu, vstával v 5:00 a chodil spát ve 23:00. A jednou za týden jsem šel do města pro jídlo....

S tím Tvým seznamem to máš práci na tři stáří  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HM, hm, ... tak Xenomorfus zkušenosti a výdrž má, postavy je statné, teď už jenom sehnat pár dalších magorů  :cheers:

 

Díky, že si můj pupek obrátil ve statnou postavu  :notworthy: .

Vhodnosti na katalogizaci hodinek si nejsem jist, ale můžu vám vařit jídlo, nosit svačiny, čepovat pííívo  :cheers:  a opravit tank  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...