Přejít na obsah

Čtyřicítka na krku


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 185
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hele, ale na druhou stranu to dává smysl, zredukovat a koupit pořádné petelice. Glashütte bych řekl nejsou vůbec od věci. A ty VC, jak psal Karel asi taky ne. Na druhou stranu, jak jsem psal, sbírka je to solidní už teď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná by byla cesta vzít seventies bez Chrona, které stejně nevyužiju. Obětovat Zenithy a doplatit.

Případně Santosy, ať je to něco ne kulatého ke kulatinám:-)

 

Za sebe musím říct, že se mi nechrono verze stejně vždycky líbila víc. Hlavní funkcí je big date a to ostatní je tam tak nějak navíc. Kromě toho budou nižší a pohodlnější.

 

Jenom dodám, že jsem zaujatej. Tyhle GO jsou moje dreamwatch a rád bych jich na fóru viděl co nejvíc. :D

Upraveno uživatelem Kluk jako buk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, to bude asi zásadní vnitřní boj, jestli jen doplnit nebo reorganizovat a poskočit někam výš:-) Každopádně času dost.

Jo a jsem docela nahlodaný z těch Piagetů. Má je tu na fóru vůbec někdo? A dá se to v Práglu někde vidět naživo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kostro, kdyby si nakonec redukoval (hlavně kvůli ceně), tak tohle není taky vůbec špatný počin... Jestli ti nevadí to umístění datumovky a 43,2 mm? Nechci nikomu křivdit, ale na fóru jsem je asi ještě neviděl.

post-50561-0-02010000-1582201323_thumb.png

post-50561-0-23114400-1582201328_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, to bude asi zásadní vnitřní boj, jestli jen doplnit nebo reorganizovat a poskočit někam výš:-) Každopádně času dost.

Jo a jsem docela nahlodaný z těch Piagetů. Má je tu na fóru vůbec někdo? A dá se to v Práglu někde vidět naživo?

 

 

Heleď ses si jistej, ze bys nelitoval těch uvalených prachů za vpodstatě PP homage? Mě by to asi štvalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kostro, kdyby si nakonec redukoval (hlavně kvůli ceně), tak tohle není taky vůbec špatný počin... Jestli ti nevadí to umístění datumovky a 43,2 mm? Nechci nikomu křivdit, ale na fóru jsem je asi ještě neviděl.

Na živo to možná bude jiná, ale podle obrázků mě to moc nebere a velikostně taky docela na hraně. Ale díky za tip.

 

 

 

Heleď ses si jistej, ze bys nelitoval těch uvalených prachů za vpodstatě PP homage? Mě by to asi štvalo...

Těžko říct, aniž bych je měl v ruce, ale z pohledu čistě principu asi nevadilo. To by pak asi stejně nebyla jiná cesta než AP RO, protože i ty Nautily jsou ve finále jen reakce (ikdyž teda neskutečně krásná a nadčasová).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No návrhů už tady bylo dost...vůbec ti to nezávidím. Jelikož Spring Drive už mám, tak na svojí čtyricítku plánuju buď GO Seventies Pano Chrono nebo bych zkusil jak by mi od Langeho seděl Odysseus...ale na to mám ještě čas :-D.

 

Ty DIvery od GO mi hodně připomínají Současný LHC od Longinů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návrhů je tu spousta, ale zatím skoro samý main stream. Teda nic ve zlém. Ale čekal jsem třeba i nějaké neotřelé kousky a tam je to zatím asi jen o tom spring drive. O víkendu pobrouzdám na netu a pohledám, co se mi od nich bude líbit.

A jen ze zvědavosti, jak je to se servisními intervaly u těch GS. Musí se tam ta elektronika nějak měnit nebo tak něco? Nebo je to skoro na věky a je třeba jen jednou za uherský rok promazat, jako normální mechaniky? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se třeba ani 70s ani SeaQ moc nelíbí, Overseas jsou super ale na tahu se první článek moc neohne takže to chce větší ruku nebo spíš nesmíš mít malou ruku (podobně jako 41mm RO), mě třeba přijde zajimavější než VCčka nové Octo s 100WR:

 

bulgari-octo-finissimo-steel-100m-ablogt

 

Nebo obyč inhouse non thin model je do kila určitě:

Bulgari-octa-blue-4.jpg

 

Pak taky Santosy, které nejsou tak moc přes limit

Cartier-Santos-Large-Mid-5263.jpg

 

 

U JLC nic s pořádnou WR není nebo toho stejně teče :D 

 

Nové bronzové flieger jsou na živo super, je to 60wr ale zas IWC 60wr takže snad cajk, je tam 7750 s column wheelem upravená.

 

IWC-Pilots-Watch-Chronograph-Spitfire-SI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se třeba ani 70s ani SeaQ moc nelíbí, Overseas jsou super ale na tahu se první článek moc neohne takže to chce větší ruku nebo spíš nesmíš mít malou ruku (podobně jako 41mm RO), mě třeba přijde zajimavější než VCčka nové Octo s 100WR:

 

bulgari-octo-finissimo-steel-100m-ablogt

 

Nebo obyč inhouse non thin model je do kila určitě:

Bulgari-octa-blue-4.jpg

 

Pak taky Santosy, které nejsou tak moc přes limit

Cartier-Santos-Large-Mid-5263.jpg

 

 

U JLC nic s pořádnou WR není nebo toho stejně teče :D

 

Nové bronzové flieger jsou na živo super, je to 60wr ale zas IWC 60wr takže snad cajk, je tam 7750 s column wheelem upravená.

 

IWC-Pilots-Watch-Chronograph-Spitfire-SI

 

Santosky jsou na fotkách parádní, ale když jsem je minulý rok zkoušel na ruce, tak mě zase tak moc neoslnily. Ale určitě jim dám ještě jednu šanci, tu si zaslouží.

Hele je to víceméně jako u klasický mechaniky, zas tolik tam tý elektroniky není. Servisní interval stejnej (zkrátka když šlapou tak je nechat bejt), cena servisu tříruček cca 600EUR

Díky, to zní celkem dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...