Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

CURREN a pod.

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
13 odpovědí na toto téma

#1 RB1K

RB1K

Začátečník

• Members
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 20.únor.2020 - 16:13

Možno to bude niekomu čudné ale okrem toho že zháňam (zatiaľ neúspešne) Breitlingy, pozerám zároveň po niečom lacnom na šport, robotu okolo domu, a pod. aktivity pri ktorých budú Breitlingy zákonite odpočívať doma v krabičke. 

https://www.aliexpre...=default&page=2

Z fotiek to nevyzerá najhoršie, má niekto s nimiaj reálnu skúsenosť? Moje smelé očakávanie sú asi také aby z toho nevypadli ručičky už po ceste sem a čas neujde o viac ako 5min za mesiac.

Vyrovnajú sa hodinkám v cene 30-50eur zo stánkov nákupných stredísk, alebo sú to naozaj vyhodené peniaze a kúpiť radšej niečo v tých nákupákoch so zárukou?

Diky za postrehy

#2 Roman-ZA

Roman-ZA

Megazávislák

• Member_50
  • 3 829 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Žilina, SVK
  • Fanoušek značky:Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest

Publikováno 20.únor.2020 - 16:41

kup nieco lacne u nas, aby si mal zaruku. radsej pivo v krcme, ale hento.  sorry, ale toto vazne nie ...  

OrientStar Retrograde Automatic, Prim Linea 40, Vratislavia Conceptum Heritage Chrono L.E., Ventus Northstar N-1 Fiery Orange

#3 raskiscz

raskiscz

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 378 příspěvků(y)
  • Bydlí:Doma

Publikováno 20.únor.2020 - 16:43

Tady se opravdu na tohle neptej. Selským rozumem přijdeš na to, jestli koupit nebo ne. Když se ti líbí, tak kup. Tečka

#4 shaggy

shaggy

Megazávislák

• Member_50
  • 1 119 příspěvků(y)

Publikováno 20.únor.2020 - 16:47

To uz radsej asi Tevise automaty. Cca 20 eur. Moje stale idu. Prezili aj test v mraznicke...

#5 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 11 259 příspěvků(y)

Publikováno 20.únor.2020 - 17:11

Mne ten odkaz nikam nepustí, alle už podle názvu jsou to vyhozený prachy.

Tento příspěvek byl upraven od Daemonultimate: 20.únor.2020 - 17:11

Time is Life. Je to dar i prokletí. Daemonovo Time is Life Proč Grand Seiko? Řemínek Nato a jeho historie Seiko vs Steinhart srovnání ISO 6425 Co jsou to velké hodinky Měsíční fáze jako hodinářská komplikace Hodinky na dovolenou Compressor, Test Seiko vs? Měření hloubky Ball přesné a odolné hodinky, IWC Aquatimer základní pilíře řady, Omega Ploprof, Omega Speedmaster Apollo-Soyuz 1975, Bulova Moonwatch 

Hodnocení proběhlých obchodů

#6 Vortex-Tempus

Vortex-Tempus

Závislák

• Member_50
  • 518 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava
  • Fanoušek značky:Rolex, Tudor, Oris, Panerai, Stowa, Christopher Ward, Seiko

Publikováno 20.únor.2020 - 17:42

Najdi si na You Tube kanal “Just One More Watch”. Borec sa venuje hlavne lacnejsim hodinkam a aj roznym cinskym vymyslenostiam z Ali. Zaujimave videa...

Tento příspěvek byl upraven od Vortex-Tempus: 20.únor.2020 - 17:43

Rolex underdog and hobby breeder of sybian horses...

<p>Vela toho zatial nie je... http://forum.chronom...-vortex-tempus/

Watch on wrist: https://m.youtube.co...Y0-ZYjxA/videos

#7 xvoloda

xvoloda

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 205 příspěvků(y)

Publikováno 20.únor.2020 - 18:53

Pokud to chces na praci, kup si radeji casia..

#8 RB1K

RB1K

Začátečník

• Members
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 20.únor.2020 - 19:36

Myslel som si že to bude šmejd, ale za opýtanie človek nič nedá :) Dúfam že som veľmi nevzbudil pohoršenie, ale na videu nevyzerajú na 10e hodinky zle 

Vzhľadovo mi padli do oka a hľadám niečo, čo keby utopím, trafím kladivom pri oprave zajačníka, rozbijem na bicykli alebo v práci aby to tak nebolelo...

Tento příspěvek byl upraven od RB1K: 20.únor.2020 - 19:39

#9 RB1K

RB1K

Začátečník

• Members
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 20.únor.2020 - 20:06

To uz radsej asi Tevise automaty. Cca 20 eur. Moje stale idu. Prezili aj test v mraznicke...

Pozerám na ali tie Tevise, to ako fakt automaty za 20 doláčov? :) Môžem vedieť ktoré máš ty a ako sa držia pri hrubšom zaobchádzaní?

#10 Harwey

Harwey

Megazávislák

• Member_50
  • 3 803 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 21.únor.2020 - 08:21

na rozbitie Ti stacia Auriol z Lidla a mozes to tu zavret

#11 shaggy

shaggy

Megazávislák

• Member_50
  • 1 119 příspěvků(y)

Publikováno 21.únor.2020 - 09:50

https://www.aliexpre....27424c4dgYoNfP

Ale nenosim ich. Par krat boli na ruke a minule som ich nechal cez noc zmrazit do kocky ladu. Prezili bez ujmy. No mozno ich otvorim a pozriem ci nezhrdzavel strojcek. WR maju tusim okolo nula :)

#12 Datel

Datel

Závislák

• Member_50
  • 679 příspěvků(y)
  • Bydlí:Otrokovice
  • Fanoušek značky:Dycky Japan

Publikováno 22.únor.2020 - 20:54

Shagy - ale aspoň to vypadá jako hodinky ;o)

Ty CURRENy výše jsou horečnatý sen exhibujícího designéra. Líbit se mohou, o tom žádná, ale zjistit z nich aktuální časový údaj

chvilku zabere.

Ale jsem holt starší člověk a můj příklon k designu pilotek je možná z nouze ctnost, vzhledem k blížící se stařecké vetchozrakosti...

#13 RB1K

RB1K

Začátečník

• Members
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 24.únor.2020 - 11:17

Vzal som na skúšku tie Tevise automaty, za 18e to za vyskúšanie stojí.

#14 Vasil

Vasil

Začátečník

• Members
  • 1 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno

Publikováno 23.březen.2020 - 11:42

Já jsem před rokem koupil za pětistovku tohle a hlavní účel to splní. Quartz jde krásně, když jednou za dva měsíce hýbu s datumovkou, předchází se o necelou minutu. Malý kolečka fungujou a hodinky vypadají fajn. Zbytek už není žádná hitparáda. Hardlex určitě není hardlex, hned první týden jsem potkal futra a je z toho krásnej šrám na 11 hodinách. Lumi svítí jen chvilku a ještě ne moc silně. Mám je rok a už jsem měnil baterku. O koženosti řemínku mám pochybnosti, ale nosím je 1x-2x týdně, takže zatím nepraská, nešoupe se a nesmrdí. Z vnitřní strany na něm reznou ozdobný nýtky. Vodotěsnost jsem nezkoušel, ale mají být 30M takže ani žádnou nečekám.

megir.jpg?ver=0