Přejít na obsah

Hodinky otci k 50tinám


Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

máte nějaký tip pro začátečníka, které hodinky vybrat otci k 50tinám? Rozpočet mám cca 15-20.000 Kč. Chtěl bych, aby hodinky vydržely, možná automaty (nevím, jestli se s rozpočtem vejdu) a ideálně aby se na ně dalo vyrýt přání.

 

Děkuji moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne bych vybiral podle vkusu a stylu obdarovaneho. My jsme tatovi kupovali pred lety k padesatinam (no jo, letos mu bude uz 59) Stowa Antea 39 - hodinky/automaty chtel, sam by se do takhle "drahych" nepustil (ja vim, nejsou zas tak drahe), ale je to jeho salek kavy stran designu a nosi je porad. Pri kazde navsteve u nasich si rikam, jak jsme to dobre vymysleli.

Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pánové, s nadhledem osoby padesátku již překročivší:

 

Pokud pán hodinky moc neprožívá, tak je to skoro jedno, s trochou soudnosti asi neuděláš chybu.

Ale pokud ho to jen trochu zajímá, je tu nebezpečí, že hrábneš vedle. A může zůstat červík "ale mohl jsem mít raději tamty..."

(známé "že já si nevzala Pištu Hufnágla")

 

Někdo by třeba uvítal i to dobrodružství výběru jako dárek. Dát mu voucher na patnáct litrů a sebe sama jako průvodce výběrem. A termín, jasně...

 

Ale to jen tak posílám červíka, chytej ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem dal taťkovi Antea Klassik 41 s černým ciferníkem, ruční nátah.

Rád je nosí, ikdyž má více hodinek.

 

Automaty, která má nosí asi nejméně. Jinak ještě dost nosí Suunto Essential Carbon, říká, že dobře vidí na číslice.

Upraveno uživatelem ondra_v
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...