Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Jo, v thajským lochu, ale docela to šlo přežít. Klidně bych si to ještě protáhl, ale holka musí zpět do školy. I když si myslím, že vyučování s výhledem na moře se jí docela zamlouvalo.

Dost lidí okolo mě se do Thajska každoročně na dva, tři měsíce vypaří a vždycky když s nima po telefonu rozmlouvám, jsem pak pěkně nasratý :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pocit, že Hasič se objeví, jen když je Decebal aktivní. Žeby nějaká alergie, kterou si dotyčný ventiluje přes alter ego? Já mám pocit, že budou alter ego asi oba. Ale je to jen pocit a jak se říká: Myslet si je h...o vědět...

 

Maxeli, upřímnou soustrast. Taky jsem měl nahouno měsíc, ale lidské ztráty to naštěstí nebyly.

Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To udělej! My měli tel od doktorky minulý týden, že už se to zřejmě blíží (silný diabetes vs. slabé srdce vs. blíží se dialíza) a tak jsem ve čtvrtek v půl 3 sednul v Dejvicích do auta a jel na otočku do krumlovské nemocnice. Jsem rád, že jsme se ještě viděli, pár dní na to už neni.

 

Díky za podporu!

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedrahý Jankoxxx, opravdu jsi neudělal dobře, když jsi moderátorům poslal tento vzkaz:...ked tento clovek nedostane ban, tak ziadam zmazanie mojho profilu. hasic kontinualne prekonava akekolvek hranice slusnosti. to vam tam moderatorom fajci pera ze tu este je? ...

 

Sluší se Ti odpovědět: Hasič byl mnou varován, a víš, co to znamená. Tobě se ale podařilo Hasiče překonat, takže máš 30 dní na vychladnutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Berte nevim, jestlis trosku neprehnal. Za zverejnovani SZ tady byl vzdycky ban ( ses moderator a seres teda na to) a Hasic bohuzel mel mit trvalej ban uz davno. Minimalne za tu nepohodu a nenavist, jakou tady siri.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle nebyla soukromá zpráva, ale hlášení o obsahu. Zde tedy ona soukromost chybí. Proto jsem použil slovo vzkaz.

K Hasičovi jsem se již vyjádřil.

Rikej si tomu jak chces. Janko je, az na jeho anabazi s Damaskem, slusnej clovek. Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bert, ty budes asi pravnik, ze?

 

Dufam ze si na seba hrdy, ban bez upozornenia je fakt chlapsky cin a do toho este zverejnenie internej komunikacie.. asi som trafil do cierneho s mojim hlasenim. Ale vies co? Mne to nevadi lebo si za svojim vyjadrenim stojim. Este by si sa teda mohol vyjadrit k tomu, koho je Hasic tuna z moderatorskej kliky kamarad ze pre neho neplatia rovnake pravidla ako pre zvysok fora..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý pane Moderátore,

 

Hašiš bez jakékoliv provokace přivítá člena oslovením "hmyz" a naprosto chucpe průpovídkou dotýkající se velmi čerstvých slovenských ran. Hašiš zde nikdy nenapsal jiný než provokační příspěvek, někdy se mu jej povede pravda napsat i bez sprostých slov.

 

Ban na dosud dosti nezvykle dlouhých 30 dnů bez varování dostane Janko, který patří k nejužitečnějším členům fóra a dovolí se dotknout Moderátorova majestátu v SZ. 

 

To je mi taková ubohost, že ve skrytu duše doufám, že je odpověď na Jankovu otázku ze SZ v tvém případě kladná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Tady bude veselo...

 

K Jankovi2:

Když někdo dostane ban a okamžitě založí další nick, je to na blokaci IP adresy nebo trvalý ban. A předchozí nahlášený report rozhodně není soukromá komunikace. Plus prohlásit, že Hasič musí modům kouřit čuráky, je hodně přes čáru.

 

Ke Zmizíkovi, Bobiskovi a Z. Paulovi:

Navážet se do moderátorů vám jde, vyjadřování Janka vám asi (na rozdíl ode mne) nevadí. Osobně mi zrovna tak vadí některá vyjádření Hasiče, který ale po varování dal pokoj a s příští kontroverzí dostane ban taky, řekl bych.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady bude veselo...

 

K Jankovi2:

Když někdo dostane ban a okamžitě založí další nick, je to na blokaci IP adresy nebo trvalý ban. A předchozí nahlášený report rozhodně není soukromá komunikace. Plus prohlásit, že Hasič musí modům kouřit čuráky, je hodně přes čáru.

 

Ke Zmizíkovi, Bobiskovi a Z. Paulovi:

Navážet se do moderátorů vám jde, vyjadřování Janka vám asi (na rozdíl ode mne) nevadí. Osobně mi zrovna tak vadí některá vyjádření Hasiče, který ale po varování dal pokoj a s příští kontroverzí dostane ban taky, řekl bych.

Tak ja se teda omlouvam, ze sem se vyjadril k necemu, co povazuju za prasarnu a zneuziti 'moci'. V uvozovkach je to proto, ze to ve skutecnosti zadna moc neni. Jen malost.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...