Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

No, vzhledem k faktu, že PrimFanatic nemá ponětí ani o přímé vulgaritě a dle jeho výkladu se na hranici křižovatky nachází asi černá díra, přerušuji reagování na jeho příspěvky :-) a prosím o aplikaci sebe sama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyve, PrimFanaticu, mas vubec ridicak? Vzdyt tady neni vubec o cem diskutovat. Slysels nekdy o tom, jaky maji vzajemny vztah dopravni znaceni svetelne/svisle/vodorovne/docasne svisle/docasne vodorovne/clovek, ktery ridi dopravu?

Ze ty nas tady jen trolis a mas z toho radost?

Upraveno uživatelem Baldic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle kolega si nebyl jistý zda ten druhý vi o tom že on je na  hlavní tak si jistotu lehce přibrzdil a do kufru se mu naložila ženská s  SUW medákem  :sweatdrop:

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle kolega si nebyl jistý zda ten druhý vi o tom že on je na  hlavní tak si jistotu lehce přibrzdil a do kufru se mu naložila ženská s  SUW medákem

 

A teď mně pověz, kdo je větší viník, ten, kdo "bezdůvodně" zabrzdí, anebo ten, kdo na to nestihne zareagovat? Policie by asi dala vinu tomu, kdo nedodržel vzdálenost a nedobrzdil, ale existuje vlastně bezpečná vzdálenost za takovým brzdičem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je opet neskutecne jednoduche: co neubrzdis, to neukecas. Na tohle ti policajt odpovi jednoduchou vetu a koneckoncu bude mit i pravdu: nemuzes vedet, proc ten pred tebou brzdi. Je tam nehoda? Prekazka na silnici? Spadl clovek do vozovky? Mas jet tak, abys to ubrzdil.

Ja treba vedome porusuju na dalnicich to, ze mam jet v noci tak rychle, abych ubrzdil pred prekazkou. Ale za kazdodenniho provozu mi prijde normalni jet ve meste 50 ci jezdit tak, abych stihl zastavit. Clovek si tak nejak musi prebrat v hlave, co ma smysl a je treba to dodrzovat a co uz moc smysl nedava, a tehdy se vedome rozhodnout, jestli porusi zakon nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ty dva případy (značky) jsou pro ty, co nedávají bacha a volaj, jak ta stopka na výjezdu z garáží, tak dej přednost na té křižovatce. U garáží pro zmatený kancelářský krysy, co mají telefon u ucha celej den, i po nasednutí do auta a výjezdu z garáže, na tý křižovatce pro notorický volače a nepozorníky, co nedávají bacha celou dobu jízdy a najednou jsou na takovýhle křižovatce, kde je jinak všechno jasný, jak facka, jen musíš dávat bacha a ne najednou pod trojúhelníkem čumět jak puk.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď mně pověz, kdo je větší viník, ten, kdo "bezdůvodně" zabrzdí, anebo ten, kdo na to nestihne zareagovat? Policie by asi dala vinu tomu, kdo nedodržel vzdálenost a nedobrzdil, ale existuje vlastně bezpečná vzdálenost za takovým brzdičem?

Pokus se rozlišovat mezi lehce přibrzdil a bezdůvodně" zabrzdí,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě dycky zajímalo, jak ten vosobák na obrázku vidí, co svítí tomu busu naproti za barvu, já tam nikdy nevidím. Nebo když jedu po silnici a zprava na téčkový křižovatce přijíždí auto. On tam sice má trojúhelník vedlejší, ten já ale nemůžu vidět z úhlu a moje "hlavní" není označená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mě tahle zezadu nedávno troubil nějakej frajer, proč jako na tu zelenou nejedu a zdržuju ho. No, nejel jsem, protože přede mnou u toho zeleně svítícího semaforu si o obrubník hobloval prahy na novým autě nějakej amatér, co předtím nedobrzdil na červenou, pokusil se zacouvat, a zacouval šikmo na ten obrubník. A protože mu pořád svítily couvačky, nechtěl jsem se mu lepit na zadek jenom proto, že padla zelená. Ale za blba jsem byl samozřejmě já, protože dál než na těch 10 metrů ten dopravní expert za mnou už neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...