Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

to ne, to bych navrhnul řešit stylem všem babám sebrat papíry, ubylo by problémů i aut na ucpaných silnicích, které ŘSD a MD opravuje tempem hlemýždím. Bylo by to znát zejména v ranním provozu v Praze a kolem průmyslových center, odpoledne a k večeru nemlich to samé. U Špilasu nevím, tam můj obzor dnes nesahá, bo tam maj jiné škopek.  :photo:  :lol2: Ale vpravdě vydat se na okruh a D1 je fakt na seriál Léčebna Horní Beřkovice.

:helpsmilie:

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě dneska jedna paní na křižovatce v deltě(takový to široký ústí) , predjela na stopce... Sem nechápal... Zastavím asi půl metru od středové čáry, blinkr doleva všecko mám, provoz jak kráva a v tom vedle mě vlevo octavia... Říkám su kokot stojím moc bokem.nebo co... Nejsu, paní pulkou auta za čárou v protisměru...

 

Tak sme tam chvilku stáli, já neviděl přes ni, ona strašně blbým úhlem přese mě a čekali co bude... Provoz se po čase uklidnil ona odjela, já po ní a těch pár aut za mnou taky... A ten autobusak co odbocoval k nám už mu snad netroubí v hlavě, neb se skoro nevešel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ta dalnice skvela.... Proste vystreslá kravka, zaseklá ve svem světě. Parkrat jsem uz tohle taky resil, ne tedy na dalnici. A na muj dotaz proc to delaj se me dostalo naprosto bezelstne odpovedi " no protoze tam potrebuju jet preci" ...no ale to zpusobujete prestupek a ohrozujete ostatni...." no ale kdyz ja jsem tam potrebovala".... to nevyhrajes, jen umlatit kabelkou. Chlap to udela protoze na tebe sere a je si vedom prestupku, coz je spatny, ale to jeho vedomi toho co dela alespon zarucuje zakladni skill a ze treba o tobe za sebou vi a nesejme te pri tom. Ale naprosto nedotknuta baba co tam proste potrebovala a nevnima okolni svet, protoze ted je ve stresu, s tim se neda bojovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me teda fescinuje, jak vsichni pranyrujou pani, co se bezesporu zachovala blbe. Ale toho blba, co to do ni napalil do zezadu, nechavaj bejt. Samozrejme, ze zastavit bezduvodne v levym pruhu je stupidita. Ale rozhodne to nezaslapla, ten vul zezadu vubec necumel. Casu na zastaveni tam bylo dost, bylo tam i misto na krizovej uhyb do stredniho pruhu. Podle me sou v ty nehode pul napul....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me teda fescinuje, jak vsichni pranyrujou pani, co se bezesporu zachovala blbe. Ale toho blba, co to do ni napalil do zezadu, nechavaj bejt. Samozrejme, ze zastavit bezduvodne v levym pruhu je stupidita. Ale rozhodne to nezaslapla, ten vul zezadu vubec necumel. Casu na zastaveni tam bylo dost, bylo tam i misto na krizovej uhyb do stredniho pruhu. Podle me sou v ty nehode pul napul....

Kubo, ve finále mě spíš vadí to objíždění ostatních ( v tomhle se paní zachovala správně a nesnažila se vylejzat ). Půl napůl jsi asi nadsadil záměrně, ale jinak máš pravdu. Osobně jsem ohodnotil celou situaci ( paní jsem nepochopil, na toho za ní jsem nevěřícně koukal proč nereaguje a na to objíždění jsem už jen nevěřícně čučel ). 

Baldic je všechny ohodnotil a obodoval správně.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jasne to nezastaveni u nehody je taky moc pekny. Zavineni napul myslim celkem vazne. Taky mohla zastavit kvuli technicky zavade a pak by v tom ten zadni byl zcela sam. Vubec nezpochybnuju, ze se zachovala naprosto blbe, proste zkrat, blby rozhodnuti. Ale pokud by se ten zezadu venoval rizeni, mel dost prostoru nehode zamezit. 

Upraveno uživatelem prischera
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele s tim nezastavenim u nehody je to taky takový blbý.. já jet sám, tak si myslim že zastavim, ale nikdy jsem v tý situaci nevim tak bůhví, jak by to v tý rychlosti a stresu bylo. Ale jet se svejma dvěma malejma dětma, a že tak většinou jezdim, na tý dálnici prostě zastavovat nebudu.. obdivuju každýho, kdo by to tam hned zahamtl. No, neobdivuju, spíš ho nechápu, úplně upřímně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Micey, to jo, vpoho, ale ten objizdejici kamion, první i druhej, zastavit teda mohl.

Na prdel bych jim prostě nasekal všem :-).

 

A zastavit kvůli technické závadě v levém pruhu, když byla v pohybu a měla vzadu deti? Pouštíme se už do spekulaci, ale to je potenciálně sakra nebezpečný.

Nechci nikoho obhajovat, ale takovouhle situaci fakt nevymyslis.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me mate pravdu vsichni. Na obranu toho pana za ni, neodhadl to, ale koho napadne, ze auto jedouci na dalnici pred nim z niceho nic slapne na brzdy a uplne zastavi kdyz je pred nim prazdna dalnice. Kazdej predpoklada, ze to je jen pribrzdeni, asi bych taky necekal, ze to dotahne az do zastaveni. I kdyz ubrzdit mel to je jasny.

 

Kazdopadne zavadu nemela a kdyby nebyla kr.va, nebyla by ani tahle diskuse. Takze jestli panovi co tlacil dva litry pokuty, tak ji dva roky zakaz rizeni....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou jsem zažil situaci, kdy řidička na dlouhém plochém úseku mezi poli za denního světla nezaregistrovala stádo srn, které se k silnici blížilo z levé strany, neb čučela přesně 10 metrů před sebe a nikam jinam. Všichni měli na reakci tak 10-15 sekund, chlapi vyhodnotili rychlost a směr toho stáda a každý se podle toho zachoval. Jenom ona jela stále stejnou rychlostí, protože měla asi klapky na očích. Z celého stáda to odnesla sice jenom jedna srna, ale mladé zůstalo bez matky stát za cestou... V těchhle situacích, a že podobných ženských na silnících jezdí příliš mnoho, mě napadá známé feministické: "ženy zvládají všechno stejně dobře jako muži, některé věci i lépe...".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ženy jsou lepší(ne šikovnější) řidiči než muži. Jezdí bezpečněji a nebourají. Potvrzují to dlouhodobě pozorované statistiky. Muži jsou v řízení sice o poznání zručnější, ale zato také více agresivní(z toho plyne i počet nehod). Podle dat nejčastěji bourá muž 30-39let. To, že je žena horší řidič, je jednoduše jenom předsudek.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co třeba: "Po dvou kilometrech sjeďte." Paní datluje do mobilu... po 42 vteřinách: "Po 500 metrech sjeďte" Stále datluje a přemýšlí u toho nad formulací svého příspěvku / smsky... Po 14 vteřinách "Sjeďte" A do prdele!    Pán, nachystanej už v levým kvůli těm kamionům, které bude předjíždět, si otevře tu smsku, co mu pípla... na chvíli kouknul před sebe, auto cca 200 m před ním je celkem daleko a zdá se, že i celkem jede. V klidu čte dál, jenže to už paní pomalu skoro stojí, zmatkujíce nad přejetým exitem, dostává se pánovi do zorného pole omezeného v důsledku skloněné (otočené) hlavy nad mobil, je už pozdě. Byl to nádherný den, oba měli zrovna kliku, že oni ani nikdo další neumřel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me mate pravdu vsichni. Na obranu toho pana za ni, neodhadl to, ale koho napadne, ze auto jedouci na dalnici pred nim z niceho nic slapne na brzdy a uplne zastavi kdyz je pred nim prazdna dalnice. Kazdej predpoklada, ze to je jen pribrzdeni, asi bych taky necekal, ze to dotahne az do zastaveni. I kdyz ubrzdit mel to je jasny.

 

Kazdopadne zavadu nemela a kdyby nebyla kr.va, nebyla by ani tahle diskuse. Takze jestli panovi co tlacil dva litry pokuty, tak ji dva roky zakaz rizeni....

Silniční provoz je velice zajímavý jev. Připomíná ruskou ruletu - všichni spoléhají na to, že to vyjde. A ještě zajímavější je, že přitom spoléhají na ty druhé, na úplně cizí lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kuncák7, on 12 Čvc 2019 - 11:10, said:

A zastavit kvůli technické závadě v levém pruhu

Mně jednou na karlovarský dálnici ve 130km/h v levým pruhu před Prahou chcíplo půjčený auto. Bez varování. Alternátor v řiti, takže baterka taky, ani světla ani nic nešlo. Mrtvý auto. Tak jsem si na neutrál sjel nejdřív do pravýho, hlídal si zpětný zrcátko a pak při rychlosti kolem 70km/h jsem sjel i do odstavnýho. Pořád si hlídal zrcátko a pánbůh byl zato tak laskavej, že mi umožnil krokem dojet na horizont, za kterým byl sjezd z kopce až na pěknej parking u velkoskladu. O sjezdu jsem věděl a vylejzat v odstavným, kterej je na karlovarský širokej 2m, jsem fakt nechtěl.

Nehraju si na borce, ale zajímalo by mě, kolik ženských by to vyřešilo takhle. Zpocenej sem byl teda solidně. Jednak to adrenalin byl, ne že ne, a druhak mi nešly stahnout okýnka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Silniční provoz je velice zajímavý jev. Připomíná ruskou ruletu - všichni spoléhají na to, že to vyjde. A ještě zajímavější je, že přitom spoléhají na ty druhé, na úplně cizí lidi.

Uplne vsichni ne, ale vetsina pravdepodobne ano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co třeba: "Po dvou kilometrech sjeďte." Paní datluje do mobilu... po 42 vteřinách: "Po 500 metrech sjeďte" Stále datluje a přemýšlí u toho nad formulací svého příspěvku / smsky... Po 14 vteřinách "Sjeďte" A do prdele!    Pán, nachystanej už v levým kvůli těm kamionům, které bude předjíždět, si otevře tu smsku, co mu pípla... na chvíli kouknul před sebe, auto cca 200 m před ním je celkem daleko a zdá se, že i celkem jede. V klidu čte dál, jenže to už paní pomalu skoro stojí, zmatkujíce nad přejetým exitem, dostává se pánovi do zorného pole omezeného v důsledku skloněné (otočené) hlavy nad mobil, je už pozdě. Byl to nádherný den, oba měli zrovna kliku, že oni ani nikdo další neumřel.

To mi přijde asi jako nejpravděpodobnější........ telefon v autě v ruce je zlo......   a ten co ji nabořil, rozhodně nevěnoval řízení tolik pozornosti co by měl, ani náznak zpomalení, narval to do ní v plné rychlosti..... takže nejspíš čuměl do telefonu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...