Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Normálne sa mi dnes zdvihla panelová cesta oproti ksichu. Našťastie som stihol predpažiť, takze mojich 120 kíl spadlo na ruky a na kolená.

Nové rifle potrhané na oboch kolenách, ruky rozdrbané, notebook v taške prežil.

Už od teenagerských čias mám problém s pravým kotníkom (členkom). Na tréningu som doskakoval pod košom a nejaký dobrák tam hodil ďalšiu loptu. Nešťastne som doskočil pravou nohou práve na tú loptu a kotník som si tak vykĺbil, že som si videl chodidlo.

Odvtedy stop s basketbalom a na všetky aktivity len pevná obuv. A ak zle nakročím na pravú nohu tak idem k zemi.

Adrenalín vyprchal a teraz má bolí pol človeka.

 

fujtajbl :(( hrával jsem taky, úplně mi přejel mráz po zádech, jak jsem si ty všechny ty úrazy připomněl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, to jsem včera večer při gůglení nenašel/přehlídl. Zkusím na to zítra za světla mrknout, dneska už tam nelezu. Kromě toho chčije ... Jen mi přijde divné, že by z toho bylo toho kondenzátu tolik. V tomhle počasí.

Ked otvoris kapotu, na spodnej hrane celneho skla je zalozene take dlhe tesnenie. V nom je nalozeny plast (kryt) ktory je pod celym celnym sklom a zasahuje az pod kapotu. To tesnenie alebo plast je zle zalozene.

Btw, nemenili ti nedavno kabinovy filter?

Edit: preklepy

Upraveno uživatelem eskimak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Zajímavé. V rámci uklidnění Tvé mysli doporučuji si tento postup představit raději se snowboardem ...

a to nezní vůbec špatně. Jen mě to v tu chvíli nasralo, no. Všude na inzerátech samý rezervovano a tenhle blb není schopnej říct, ano, ozval jste se jako první. Počkám do pátku, až budete mít cestu. Ale což... Jdu hledat dál...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to Ford Galaxy 09, vypadá to na vodu, tzn, ne z chlazení, ne ze zadního ostřikovače, protože tolik jsem tam zase nedolíval a tak často ho nepoužívám. Problém je v tom, že ta voda už je tam asi něco přes týden. (S autem jezdí spíš manželka, která si například nevšimla, že na Felicii, kterou občas používá jako druhé, náhradní vozidlo, upadla trubka koncové části výfuku od tlumiče. To jsem dneska taky řešil - paráda pár hodin pod autem, protože soused mechanik na mě nemá čas.) Já jsem do toho asi tak před tím týdnem sedl a viděl, že je orosené přední sklo zevnitř, dole u palubky. Připisoval jsem to počasí a pár zmoklým dětským bundám, které zůstaly v autě přes noc. Ofuk to odfoukl a dál jsem to neřešil. Mám tam gumové koberečky, tak to nebylo ani vidět, ani cítit. Až včera jsem hledal něco v kastlíku, opřel se o zem a ucítil, že je koberec mokrý ... no a pak už jenom hlasitě nadával a tiše zoufal. Je to tedy už delší dobu a mezitím to x-krát jelo v dešti a venku na dešti to i stojí. Navíc si nemůžu být jistý, jestli to nebyly třeba jednorázově nedovřené dveře, třeba když manželka přivezla spící děti, vytahovala tu menší ze sedačky a nedovřela dveře. Ona si totiž má problém všimnout, jestli za ní auto skutečně zamklo, když takhle nese dítě a poslepu mačká dálkáč a přitom se trefuje s dítětem v náručí do dveří. Už se jí to kdysi takhle v létě povedlo. Ale to bylo v létě a zůstalo to bez následků. Koberečky jsou ale mokré spíš dole, než někde u dveří na boku, že by to zateklo takhle po nedovření. I když to vlhko na boku mohlo během toho cca týdne už oschnout a ta voda se drží dole. O jiném zdroji vody by možná svědčila prosátá taková tak odhlučňovací netkaná textilie na přepážce motorového prostoru, která je hodně vlhká na straně u dveří spolujezdce pod kastlíkem. Ale tam jsme se dívali, když jsme na auto pouštěli vodu z hadice a nic. Navíc té vody tam bylo tolik, že tam dopředu úplně klidně mohla navzlínat při brzdění.

Vymontoval jsem kastlík, oddělal koberec, koukal všude možně ... netuším.

Takovéhle záhadné závady nesnáším.

Navíc vzhledem k tomu, že nedokážu znova nasimulovat vnik vody, tak mi zbývá v podstatě nechat pár dní auto vysoušet někde v garáži ventilátorovým přímotopem pak se s ním projet v dešti a počkat si, jestli bude zas celé mokré  ...

  Čtu tady to rady a chechtám se. Ty rady :-)

 

V současné době vidíš mraky zamlžených aut a ten důvod je z velké části u všech značek stejný. 

Jak v tom,to období padají listy, tak se ucpe odtokový kanálek po torpedem A PŘES KABINOVÝ FILTR teče voda do prostoru právě pod nohy spolujezdce.

 

Tato závada tvoří nyní tak 90% zatečení do vozidla  NENÍ TŘEBA ROZEBÍRAT KLIMA, TOPENÍ A NEBO PŘELEPIT ČELNÍ SKLO což uživatelé často chtějí, jelikož když se ta voda z koberečku kondenzuje na sklo a teče to dolu a vypadá to jako, že to teče bokem , hranou skla, áčkovým sloupkem. :-)

 

Tak asi tak :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked otvoris kapotu, na spodnej hrane celneho skla je zalozene take dlhe tesnenie. V nom je nalozeny plast (kryt) ktory je pod celym celnym sklom a zasahuje az pod kapotu. To tesnenie alebo plast je zle zalozene.

Btw, nemenili ti nedavno kabinovy filter?

Edit: preklepy

Kabinový filtr jsem měnil před rokem a půl já. Leze se tam od řidičových pedálů (a pěkně debilně).

Co mi měnili relativně nedávno, je přední sklo. Na jaře. Od té doby si to ale projelo pěknýma pár slejvákama a nic. Zkusím na to nicméně mrknout.

 

  Čtu tady to rady a chechtám se. Ty rady :-)

 

V současné době vidíš mraky zamlžených aut a ten důvod je z velké části u všech značek stejný. 

Jak v tom,to období padají listy, tak se ucpe odtokový kanálek po torpedem A PŘES KABINOVÝ FILTR teče voda do prostoru právě pod nohy spolujezdce.

 

Tato závada tvoří nyní tak 90% zatečení do vozidla  NENÍ TŘEBA ROZEBÍRAT KLIMA, TOPENÍ A NEBO PŘELEPIT ČELNÍ SKLO což uživatelé často chtějí, jelikož když se ta voda z koberečku kondenzuje na sklo a teče to dolu a vypadá to jako, že to teče bokem , hranou skla, áčkovým sloupkem. :-)

 

Tak asi tak :-)

U téhle diagnózy je problém v tom, že auto stabilně stává naprosto mimo dosah jakéhokoliv padajícího listí. Parkuje mezi rodinnýma barákama, kde na něj nemá odkud co padat. Žena u práce pak situace podobná. Zkoušel jsem to prolívat hadicí dvakrát a odtéká to v podběhu docela slušně, tak se mi to nezdá. Netvrdím, že to není možné, jen že to není takový ten jasný případ někoho, kdo stabilně parkuje na sídlišti pod nějakýma stromama pokud možno s malým opadavým listím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkontroluj odtok vody z klimatizace. Je to na straně spolujezdce, dole za krytem (z opačné strany než je kabinový filtr) v nejnižším bodě je nasunuté plastové koleno a na něj napojená gumová hadička pak to vede pod auto. Jestli je to ucpané, odpadní voda z klimatizace ti poteče do kabiny a v tomhle vlhkém období ji může být docela dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkontroluj odtok vody z klimatizace. Je to na straně spolujezdce, dole za krytem (z opačné strany než je kabinový filtr) v nejnižším bodě je nasunuté plastové koleno a na něj napojená gumová hadička pak to vede pod auto. Jestli je to ucpané, odpadní voda z klimatizace ti poteče do kabiny a v tomhle vlhkém období ji může být docela dost.

To už jsem tu psal, rozebráno, zkontrolováno. Průchozí. Jak koleno nahoru do boxu klimy, tak koleno dolů (prolito sklenkou vody). Hadička podrobena tlakové zkoušce (prasklá nikde není).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kabinový filtr jsem měnil před rokem a půl já. Leze se tam od řidičových pedálů (a pěkně debilně).

Co mi měnili relativně nedávno, je přední sklo. Na jaře. Od té doby si to ale projelo pěknýma pár slejvákama a nic. Zkusím na to nicméně mrknout.

 

U téhle diagnózy je problém v tom, že auto stabilně stává naprosto mimo dosah jakéhokoliv padajícího listí. Parkuje mezi rodinnýma barákama, kde na něj nemá odkud co padat. Žena u práce pak situace podobná. Zkoušel jsem to prolívat hadicí dvakrát a odtéká to v podběhu docela slušně, tak se mi to nezdá. Netvrdím, že to není možné, jen že to není takový ten jasný případ někoho, kdo stabilně parkuje na sídlišti pod nějakýma stromama pokud možno s malým opadavým listím.

Nechal bych sundat v servisu ten kryt torpeda a pročistit to :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DHL a jejich poplateček 550 CZK za "Zajištění platby celních poplatků: 2% z celkové částky cla a daní, min. 550,- Kč", nebo milostivých 300 CZK za "Předání dokumentů k proclení". Jako chápu, že zadarmo se to neudělá, ale jak nazvat tohle... asi poučení pro příště. Zásilka za 80 USD  :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...