Přejít na obsah

Fotka
* * * - - 61 Hlasů

Co mě právě naštvalo

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
76723 odpovědí na toto téma

#1 safi

safi

Má v hlavě vzduchoprázdno

• Member_50
  • 5 645 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Tudor

Publikováno 8.srpen.2008 - 22:35

velmi primitivní příspěvek a reakce thumbsdown_anim.gif thumbsdown_anim.gif thumbsdown_anim.gif

http://www.chronomag...ml#comment-3011
TUDOR BLACK BAY BLUE

#2 J.F.

J.F.

Učedník

• Member_50
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 8.srpen.2008 - 22:43

Kliiid.

#3 redd

redd

automatic

• Member_50
  • 1 279 příspěvků(y)

Publikováno 8.srpen.2008 - 22:44

QUOTE(¨safi @ 8.8.2008 - 23:35) Zobrazit příspěvek
velmi primitivní příspěvek a reakce thumbsdown_anim.gif thumbsdown_anim.gif thumbsdown_anim.gif

Hmm, njn, primitiv.... lepší nechat bez reakce

Btw, co máš proti stopětce? smile.gif
flag.PNG

#4 Snow

Snow

Závislák

• Member_50
  • 946 příspěvků(y)
  • Bydlí:Montréal

Publikováno 8.srpen.2008 - 23:13

Chápu, že to zabolí, ale můžeš si být jist, že je to ojedinělá reakce a že si Tvé práce, kterou jsi odvedl pro chronomag velice vážíme. Hoď to za hlavu.

i chaos má svůj řád

čas není mým pánem

"Bože, dopřej mi VYROVNANOST, abych přijal to, co nemohu změnit, HOUŽEVNATOST, abych změnil to, co změnit mohu, a hodně ŠTĚSTÍ, abych to moc často nekurvil"  (S.King - Prokletí Salemu)

#5 PetrR

PetrR

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 53 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno

Publikováno 9.srpen.2008 - 01:05

QUOTE(¨safi @ 8.8.2008 - 23:35) Zobrazit příspěvek

dlouho jsem zde nebyl, ale hotl vasen je vasen a vidim ze bohuzel blbci se najdou vsude. Kasli na to.

#6 safi

safi

Má v hlavě vzduchoprázdno

• Member_50
  • 5 645 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Tudor

Publikováno 9.srpen.2008 - 07:42

Blbec se najde vsude. Diky:-)
TUDOR BLACK BAY BLUE

#7 Guest_YPO_*

Guest_YPO_*
  • Guests

Publikováno 9.srpen.2008 - 07:53

jo jo - někteří jedinci dokáží povzbudit do další práce smile.gif

mimochodem ty hodinky jsou cool, hlavně vevnitř wink.gif

#8 CzechJoker

CzechJoker

Megazávislák

• Member_50
  • 1 183 příspěvků(y)
  • Bydlí:Schallingrad

Publikováno 9.srpen.2008 - 08:13

To že vyjádřil svůj názor, byť asi zcela odlišný od tvého bych mu nezazlíval, i když se to dá napsat kulantně, nebo raději nepsat nic... Bohužel (Bohudík) je to daň za svobodu, kterou máme.
Asi by mi ale hodně vadilo, že za těmi dvěma tečkami se může skrývat kdokoliv, třebas i někdo, kdo tě bude jinde poplácávat po zádech.

Klacek & slunce

#9 rorda

rorda

Megazávislák

• Member_50
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 9.srpen.2008 - 08:42

Prosim tě, safi, co tu řešíš?!? Vždyť to je jen takovej výkřik do tmy ... Ten člověk třeba ani nečte Chronomag a nic o hodinkách neví ... wink.gif

... Chronomag není obyčejné fórum, být jeho členem zavazuje ... nechovat se jako vůl, i když tím volem jsem ...

Stowa Antea / Rolex Datejust II 116334 / TAGHeuer Link WJ201B.BA0591

#10 skalis

skalis

Retarded Member

• Member_50
  • 5 919 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno

Publikováno 9.srpen.2008 - 09:53

Safi, nech to plavat. Tvoje clanky jsou vyborne, zajimave, ctive a plne informaci. Ja osobne, vzdy kdyz si prectu, ze pokracovani bude az za 14 dni, tak netrpelive cekam, nez ty straslive dlouhe dva tydny prejdou. Tak se nenech rozhodit a pis vesele dal.

logo.jpgWomen in Barcelona wear Rolex!

#11 Chronoland

Chronoland

Učedník

• Member_50
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 9.srpen.2008 - 10:24

ani sa pod tu svoju "reakciu" nevedel podpisat... to svedci o mnohom...

#12 Duke650

Duke650

Time After Time

• Member_50
  • 4 449 příspěvků(y)
  • Bydlí:ano

Publikováno 9.srpen.2008 - 16:39

Safi klid, "názor" primitivního anonyma na něco, čemu evidentně nerozumí - to ti za ty nervy nestojí.
BTW jen tak dál - nebudu daleko od pravdy, když řeknu, že nejvíc věcných a hodnotných příspěvků na Chronomagu má jedno společné . podpis safi smile_anim.gif

Tento příspěvek byl upraven od Duke650: 9.srpen.2008 - 16:39

#13 MarvinX

MarvinX

Závislák

• Member_50
  • 729 příspěvků(y)
  • Bydlí:Olomouc

Publikováno 9.srpen.2008 - 20:22

safi: Když jsi začal psát reportáže a články z Basselworldu, tak to byla pro mě obrovská radost z po čtení, ze získání nových a zajímavých informací, prostě nádhera. Kvalita tvých článků neklesá, každý je zajímavý a přináší pro mě třeba i zcela nové informace.

Z "hovnousků" si prostě nic nedělej, kašli na ně a piš dál pro nás ostatní.

Kdysi jsem byl obyčejný člověk... :)

#14 Olda

Olda

Závislák

• Member_50
  • 692 příspěvků(y)
  • Bydlí:KL

Publikováno 10.srpen.2008 - 10:55

Kašli na to. Kup si nějaké hodinky, to tě uklidní.
Verzi používanou pro přítelkyni: "Tak si něco přeper a bude to dobrý" si tady nedovolím nabídnout.
Samozřejmě že dědeček nemá kapesní hodinky poháněné elektřinou. Takový nesmysl si může vymyslit jen Saturnin.

#15 Guest_salamio_*

Guest_salamio_*
  • Guests

Publikováno 10.srpen.2010 - 15:42

Nenašel jsem vhodnější vlákno a je myslím zbytečné zakládat nové. Takže kradu tohle vlákno safimu a zakládám tradici ulevování si od napětí, když člověka něco naštve.

Můj výkop, abyste viděli, jakého máte na fóru ko.ota: o víkendu jsem přišel o peněženku s doklady, kartami a bohužel i s necelými šedesáti tisíci v hotovosti.

#16 little_w

little_w

chrono... něco

• Member_50
  • 5 305 příspěvků(y)
  • Bydlí:hrabství Norfolk

Publikováno 10.srpen.2010 - 15:52

Nenašel jsem vhodnější vlákno a je myslím zbytečné zakládat nové. Takže kradu tohle vlákno safimu a zakládám tradici ulevování si od napětí, když člověka něco naštve.

Můj výkop, abyste viděli, jakého máte na fóru ko.ota: o víkendu jsem přišel o peněženku s doklady, kartami a bohužel i s necelými šedesáti tisíci v hotovosti.

hele, to je fakt blby. ber to tak, ze to je ale zase lepsi, nez kdyby bylo v te penezence sedesat tisic celych.

#17 Jay Doll

Jay Doll

Člen, co neumí odvyknout od hodinek ˁ˚ᴥ˚ˀ

• Member_50
  • 4 983 příspěvků(y)
  • Bydlí:Prague
  • Fanoušek značky:Watches

Publikováno 10.srpen.2010 - 15:56

Navíc o mnoho horší by bylo, kdyby jsi přišel i o hodinky Posted Image

#18 M916

M916

kuře v hodinkách

• Member_50
  • 1 373 příspěvků(y)
  • Bydlí:u Ještědu

Publikováno 10.srpen.2010 - 15:59

Je to strašný, ale pár kilometrů na západ a sever od Liberce je teď takových spoustu Posted Image

edit: kdyby bylo nejhůř, tak ti pořád dlužím ty tři stovky za katalog... Posted Image

Tento příspěvek byl upraven od M916: 10.srpen.2010 - 16:02

A stejně mi nic nemůžou. Nebo můžou...? No jo, můžou! To se ví, to se ví, že mi můžou...!

#19 911

911

loloHH fan club member

• Member_50
  • 3 610 příspěvků(y)

Publikováno 10.srpen.2010 - 15:59

hmmm...chtel bych te nejak utesit nebo podporit...je to smula, je mi te lito, ale si kokot :)
Zapnu si Total Commander a koukám, vlevo disk C:, vpravo disk C:, říkám si: "ku.va, k čemu mi jsou dva disky C: ?" Tak jsem jeden zformátoval.

Vložený obrázek Vložený obrázek www.breitling-jet-team.com

#20 Guest_salamio_*

Guest_salamio_*
  • Guests

Publikováno 10.srpen.2010 - 16:03

hele, to je fakt blby. ber to tak, ze to je ale zase lepsi, nez kdyby bylo v te penezence sedesat tisic celych.

To je pravda, proto za chvíli odcházím ten rozdíl propít, ať na to aspoň na jeden večer zapomenu :suicide_anim:.

Je to strašný, ale pár kilometrů na západ a sever od Liberce je teď takových spoustu Posted Image

Tím se taky utěšuju, jsou daleko horší věci na světě. Akorát ti chudáci za to, co je postihlo, nemůžou - narozdíl od mé blbosti.

... si kokot :)

To můžu podepsat.