Přejít na obsah

Fotka
* * * - - 58 Hlasů

Co mě právě naštvalo

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
74957 odpovědí na toto téma

#74901 Radek124

Radek124

Mr Creosote

• Member_50
  • 3 743 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 12.červenec.2018 - 17:51

@Lukyn77: Mě podobné logistické peklo čeká v Září a už teď se všichni (zedník, elektrikář, plynař, podlahář, truhlář...) až podezřele taktně poptávají jestli s tím jako fakt mají počítat.  :death:

Pro dnešek mi stačí že křuplý uzávěr chladiče na miláškovi začal kamarád servisák řešit "už" po 3 dnech od odstavení v garáži (ještě že se to stalo po návratu domů a ne někde u benzínky, nebo na dálničním odpočívadle), fakt prima začátek dovolené...  :whistling:

Tento příspěvek byl upraven od Radek124: 12.červenec.2018 - 18:00

#74902 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 5 250 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha-venkov
  • Fanoušek značky:Andersen Genève, Blancpain, Vulcain, Omega, Rolex

Publikováno 12.červenec.2018 - 18:58

Hodil jsem po letech na bazoš pár nepotřebnejch věcí po dětech (kočárek, nábytek, dražší hračky a tak), a zatím tři sms reakce - všechny mimo Evropu, všechno děsně naléhavé, všechno v mizerným překladu. Tvl kočarek na bazoši! Si příště rozmyslím, kam napíšu plnej formát tlf čisla.

#74903 McStinger

McStinger

เปรี้ยว

• Member_50
  • 4 933 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 12.červenec.2018 - 19:04

Krajkovú masku si tam nedával? :D

Mühle-Glashütte Marinus GMT - recenzia, Mühle-Glashütte 29er Big - fotky, Seiko Sumo Limited - fotky, Seiko SRP653 - minirecenzia, JeanRichard Aquascope Hokusai - fotky

#74904 Radek124

Radek124

Mr Creosote

• Member_50
  • 3 743 příspěvků(y)

Publikováno 12.červenec.2018 - 19:22

2martar: A nechtěli tvé číslo účtu + skeny občanky a vlastnoručně podepsané faktury, aby Ti z Bank of Lagos mohli obratem převést "funds"?  :P

#74905 ricous

ricous

Kam se hrabe Bitner, to se nedá srovnat.

• Member_50
  • 4 380 příspěvků(y)
  • Bydlí:Aussig an der Elbe
  • Fanoušek značky:Achtung, die Kurve!

Publikováno 12.červenec.2018 - 19:26

Tak Česká pošta zase asi někoho naštvala. Nejdřív jsem si myslel, že to budou aspoň troje rolády (podle nadpisu), ale takhle to vypadá, že si fejzr koupil troje jetý festiny a pak si to rozmyslel... :D

https://olomouc.idne...tm_content=main

EDIT: Omlouvám se ČP, ty to asi nebyli.

Tento příspěvek byl upraven od ricous: 12.červenec.2018 - 19:30

nazdar

#74906 kuncák7

kuncák7

skalpovanej apač

• Member_50
  • 10 869 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:jídlo, sport, ženský-časem se pořádí koníčků mění

Publikováno 12.červenec.2018 - 19:46

Tak Česká pošta zase asi někoho naštvala. Nejdřív jsem si myslel, že to budou aspoň troje rolády (podle nadpisu), ale takhle to vypadá, že si fejzr koupil troje jetý festiny a pak si to rozmyslel... :D

https://olomouc.idne...tm_content=main

Jojo, myslel jsem si totez a pak si to precetl. Dostat za 14 tis. 3 jablka je ale fakt drahota. Osobne tipuju bateriove Tissot.

#74907 siwi

siwi

Interiérový typ

• Member_50
  • 10 197 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Samozřejmě hodinky (krom jiného)

Publikováno 12.červenec.2018 - 22:30

Já se zas pokoušel prodat na Aukru tablet. Podrobnej popis, krásný fotky. Cena se nakonec vyšplhala dost vysoko. Jenže vydražitel se 7 dní neozýval. Tak mu píšu email - nic. Zkouším teda SMS. Na tu mi odpoví, že tablet nechce, ať ho nabídnu znovu. Hotovo, šmitec, nezájem. Jenom nechápavě kroutím hlavou…

#74908 DavidLC

DavidLC

Megazávislák

• Member_50
  • 2 142 příspěvků(y)
  • Bydlí:Kolínsko
  • Fanoušek značky:TOYOTA a SEIKO

Publikováno 12.červenec.2018 - 23:02

Jojo, myslel jsem si totez a pak si to precetl. Dostat za 14 tis. 3 jablka je ale fakt drahota. Osobne tipuju bateriove Tissot.

No jablka podražila a Festiny na druhý straně, možná že to ten člověk nemyslel zle :-))

Seiko !!!!!

#74909 Tom4

Tom4

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 412 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 13.červenec.2018 - 04:56

Pachatel nezastižen :)

#74910 zceyee

zceyee

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 237 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:D-FENS

Publikováno 14.červenec.2018 - 12:09

Vyhodili mě z Tesca. :D Přišel borec a začal skoro řvát že do žádnýho obchodního centra v český republice nesmim se zmrzlinou a odkazoval se na piktogram u vchodu. Napadlo mě tam jít za pět minut s ledovou tříští, ale stejně tam neměli baterku do hodinek, tak mi aspoň ušetřil frontu u pokladen. :)

ragu wrote .. http://forum.chronom...ápky/?p=2122015

"Každej v tom má někdy jasno:

1) Hodinky za pět litrů si koupí jen magor, to je jasný

2) Hodinky za dvacet mi vydrží celej život, to je jasný

3) Už potřebuju jenom jedny na potápění, jedny do opery, jedny až budu pilotovat letadlo, jedny na sudý dny, jedny na lichý dny a jedny do auta, to je jasný

4) P: Orient, Steinhart, Seiko, Sinn, Nomos, Tag Heuer

5) K: Rolex

6) P: Rolex, K: Casio

7) Smrt nebo celý odznova

Mimo tohle jsou lidi s AP a primkaři, to je kapitola sama pro sebe."

#74911 Maro

Maro

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 14.červenec.2018 - 13:45

Já dal včera za baterku do hodinek kilo, to mě teda naštvalo... bohužel jsem neměl čas shánět ji za normální cenu

,,Drahy fik je ako nechat si vytetovat na celo "kokot", kazde rano to zakryt mejkapom a dufat ze dnes nezaprsi." : Cali 11.7.2014 Jak se tváří odhalení fejkaři

Seiko SCC021 Solar Diver - Laco Münster - Bullova Accutron LobsterHamilton Khaki Field mechanical - Meistersinger No.01 - Squale 50 Atmos Blue Blasted - Christopher Ward Trident GMT 43mm - Glycine Airman SST12 - Seiko SRP773K1 Turtle - Prim Sport II Bronze L.E.

http://forum.chronom...2-maro-kam-dál/

Moje hodnocení: http://forum.chronom...pic/99145-maro/

#74912 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 13 422 příspěvků(y)

Publikováno 14.červenec.2018 - 16:10

Jsem napsal na Zenithky a fronta už jak na rohlíky, pak že lidi nemají prachy... :-)

Jsem pyšný na tyhle nádherné kapesní hodinky. Dědeček mi je prodal na smrtelné posteli.
Woody Allen

Narodíte se, žijete, a nakonec zemřete. Naneštěstí příliš mnoho lidí mine tu prostřední část.
Chris Ferro

Kdo nikdy nebyl dítětem, nemůže se stát dospělým"

Charles Spencer Chaplin

#74913 villain83

villain83

Seikoholic

• Member_50
  • 8 078 příspěvků(y)
  • Bydlí:Hradec Králové

Publikováno 14.červenec.2018 - 16:16

Tos psal na ty "open heart" ?

#74914 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 13 422 příspěvků(y)

Publikováno 14.červenec.2018 - 16:21

Tos psal na ty "open heart" ?

Yes"

Jsem pyšný na tyhle nádherné kapesní hodinky. Dědeček mi je prodal na smrtelné posteli.
Woody Allen

Narodíte se, žijete, a nakonec zemřete. Naneštěstí příliš mnoho lidí mine tu prostřední část.
Chris Ferro

Charles Spencer Chaplin

#74915 villain83

villain83

Seikoholic

• Member_50
  • 8 078 příspěvků(y)
  • Bydlí:Hradec Králové

Publikováno 14.červenec.2018 - 16:27

Ty by se k tobe imho vubec nehodily. Ja tyhle "open heart" nejak nemusim, ale je to asi libivy, no.

#74916 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 13 422 příspěvků(y)

Publikováno 14.červenec.2018 - 16:30

Ty by se k tobe imho vubec nehodily. Ja tyhle "open heart" nejak nemusim, ale je to asi libivy, no.

U mě by to byla přestupní stanice k Defy jednoho modelu na který šetřím :-) Ale upřímně se mi ty open heart líbí, znám je dobře, má je kamarád takže bych určitě neměl problém je nosit :-)

Tento příspěvek byl upraven od African: 14.červenec.2018 - 16:31

Woody Allen

Chris Ferro

Charles Spencer Chaplin

#74917 Flashman

Flashman

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 87 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Prim, Seiko, Oris, Longines, moto&foto&pívo&moravské víno

Publikováno 14.červenec.2018 - 17:41

Až budete sestavovat žebříček blbců tak na mě nezapomeňte. Poslal jsem nějaké čupce zálohu pět litrů na lístky a myslím že neuvidím ani lístky ani prachy.

Myslím,že vzhledem k zdejší debatě k GDPR žádný žebříček nepřipadá v úvahu :-)

Tento příspěvek byl upraven od Flashman: 14.červenec.2018 - 17:45

#74918 Klotzman

Klotzman

Megazávislák

• Member_50
  • 3 227 příspěvků(y)

Publikováno Včera, 10:01

Sedim včera v obyváku, najednou se ozve cink-cink - si řikám, co to? Prasklo mi sklo ve 14 dní starých brýlích. Jen tak, samo od sebe, brejle si leží na stole a pink, pavouk přes sklo. Supr.

Dneska mi volá manželka, že mi chtěla pomoct a vytahat před barák nějaký krámy, který odpoledne povezu do recykláku, něco jí spadlo a urazila hranu schodu. Chjo.

- Rolex ?
- Omega
- Beautiful...

#74919 14titi

14titi

Učedník

• Member_50
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno Včera, 10:22

Vyhodili mě z Tesca. :D Přišel borec a začal skoro řvát že do žádnýho obchodního centra v český republice nesmim se zmrzlinou a odkazoval se na piktogram u vchodu. Napadlo mě tam jít za pět minut s ledovou tříští, ale stejně tam neměli baterku do hodinek, tak mi aspoň ušetřil frontu u pokladen. :)

Jednou mi říkal známej (právník), že tyhle cedulky nejsou natolik zavazující, aby Ti mohli zabránit ve vstupu (například se zmrzlinou). Dle jeho slov jediné, co Ti může obchodní řetězec za porušení "zákazu" udělat, je to, že Tě neobslouží. Vstup do veřejného prostoru, jako je prostor obchodního centra nebo přímo obchodu by Ti kvůli zmrzlině zakázat neměli. Jestli je to opravdu pravda dodnes nevím ani jsem to teď narychlo nedohledal.  

#74920 filltos

filltos

Učedník

• Member_50
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno Včera, 10:25

No to je dobrý, ale vysvětluj to ochrance v obchoďáku :) Víme, kdo tam většinou dělá :)