Přejít na obsah

Fotka
* * * - - 66 Hlasů

Co mě právě naštvalo

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
86512 odpovědí na toto téma

#84521 Filip.J

Filip.J

korporátní střevo

• Member_50
  • 3 569 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:U 24.zDL

Publikováno 20.září.2019 - 10:57

My jsme kus bokem, ale pod Kbely oficiálně patříme a často se tam vyskytujem, jsme tam třetím rokem. Však napiš starostovi, že ti to vadí, třeba něco vymyslí... Kbely mají už 20 stejného starostu, lidi si ho volí furt dokola a furt mu stoupají výsledky, v posledních volbách měl 63%, tak nejspíš něco dělá dobře...

#84522 gunman

gunman

Závislák

• Member_50
  • 964 příspěvků(y)
  • Bydlí:ve Lhotě

Publikováno 20.září.2019 - 11:46

Kamarád opravuje zeťákovi chalupu (no, barák tak za 15M). Dnes jsem mu měl dovézt mříže na několik oken, které jsme mu dělali. V sms mi poslal, kam to mám fakturovat, tak mu volám, že se asi spletl, protože to je velká neziskovka, která se stará o děti. Ne, nespletl, mám to tam poslat, zeťák to nechá proplatit.

Na takovejhle hnus nemám žaludek, takže jsem ho poslal do haj.lu a mříže si vystavím na dvorku.

Seiko Black Monster,Steinhart Nav B-Uhr 6497,Steinhart ocean black,Geckota K3,Prim sport Igen

#84523 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 6 890 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha-venkov
  • Fanoušek značky:Vulcain, Omega, Rolex, Seiko...

Publikováno 20.září.2019 - 12:29

Tak ty Kbely, to je fakt pr.del :) Uvažuju, že si koupím jízdu labutí nebo trampolínu a budu hádat co má Maro v hodinkovnici ;) přitom vhodný plochy ve Kbelích jsou, ne že ne...

Přiložený soubor  Resized_20190920_132254_775.jpeg   244,02K   64 Počet stažení
Aktuálně nic neprodávám, nic neměním - nemá smysl mi psát.
Recenze: Vulcain Cricket Aviator GMT Worldtimer
Recenze: Vulcain Cricket X-treme Automatic

#84524 Xenomorfus

Xenomorfus

Linguafoeda acheronsis

• Member_50
  • 3 402 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ostrava
  • Fanoušek značky:Traser, G-Shock, Amfibija, Seiko, Deep Blue, Aragon

Publikováno 20.září.2019 - 12:59

Gunmane, neziskovka a cirkev je nejlepsi šolich, co si muzes zaridit ;-). Netusil sem, ze jsou i taci, co si mysli, ze je to pro dobrou vec...
Vitej do reality

Mám toho plnou kabelku...

Moje hodnocení zde: http://forum.chronom...937-xenomorfus/

#84525 Filip.J

Filip.J

korporátní střevo

• Member_50
  • 3 569 příspěvků(y)
  • Bydlí:U 24.zDL

Publikováno 20.září.2019 - 15:24

Jsem naivní, myslel jsem si, že v té neziskovce zbude i něco pro ty děti... Hustý, Gunmane!

Jo, a u těch Kbel jsem chtěl napsat, že mají už 20 let stejného starostu...

#84526 prischera

prischera

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 7 256 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Všecko co tiká :)

Publikováno 20.září.2019 - 16:51

K te neziskovce, aniz bych jakkoliv obhajoval pana. Nemuze to byt tak, ze ji posle dar ve vysi ceny tech mrizi, neziskovka zaplati mriz a pan dostane od statu dan zpatky? Ne ze by to bylo neco peknyho, nebo chvalitebnyho, jen ze to nutne nemusi byt tak, ze se primarne kradou penize pro deti. Kradou se z rozpoctu...

Rolex Turn-o-Graph Ref. 116264, Tudor BB 58, Omega SMPc, Alpina Startimer Heritage GMT, Prim II, Prim Diplomat, Omega Genéve Dynamic, Eterna Sonic Electornic, Seiko SRPD01 Grey Dawn, Seiko SRP775, Seiko SARB035, Seiko SKX399, Seiko SKX011, Ventus Northstar N5, IWC cal. 74, Swatch System 51, a nějaký ten další Prim a vintage šrot Moje fotogalerie :)

#84527 gunman

gunman

Závislák

• Member_50
  • 964 příspěvků(y)
  • Bydlí:ve Lhotě

Publikováno 20.září.2019 - 17:54

Faktura měla znít na mříže pro tu neziskovku. Jestli jí dá dar, to nevím, ale bývalý kamarád se strašně divil, že mi to vadí, že to je už nejmíň desátá faktura  a nikomu z dodavatelů to nevadilo. 

Seiko Black Monster,Steinhart Nav B-Uhr 6497,Steinhart ocean black,Geckota K3,Prim sport Igen

#84528 Maro

Maro

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 451 příspěvků(y)

Publikováno 20.září.2019 - 18:58

Prischero myslím že tohle nezachrání ani tvá konstrukce. Ani to nebude míň špatně, pořád by ten člověk zasloužil pověsit za koule do průvanu. Krade z z rozpočtu není o nic menší krádež (být by se to tak za vlády blbeho a blbějšího mohlo zdát...)

,,Drahy fik je ako nechat si vytetovat na celo "kokot", kazde rano to zakryt mejkapom a dufat ze dnes nezaprsi." : Cali 11.7.2014 Jak se tváří odhalení fejkaři

Seiko SCC021 Solar Diver - Laco Münster - Bullova Accutron LobsterHamilton Khaki Field mechanical - Meistersinger No.01 - Squale 50 Atmos Blue Blasted - Christopher Ward Trident GMT 43mm - Glycine Airman SST12 - Seiko SRP773K1 Turtle - Prim Sport II Bronze L.E.

http://forum.chronom...2-maro-kam-dál/

Moje hodnocení: http://forum.chronom...pic/99145-maro/

#84529 mAra_

mAra_

Ou je

• Member_50
  • 2 668 příspěvků(y)
  • Bydlí:Liberec

Publikováno 21.září.2019 - 08:14

Naštvala mě má slabá vůle...
Když byl baselworld, zařekl jsem se, že za hodinky nedám ani korunu, dokud nepůjdou do prodeje P01.
Ale ony ne a ne, a už delší dobu se dívám na něco pěkného v inzerci. No a dneska už jsem to nevydržel a napsal na jeden inzerát...
Jde to se mnou z kopce.

Edit: úplně vidím, jak za týden se objeví na pultech a já na ně už nebudu mít peníze :-D

Tento příspěvek byl upraven od mAra_: 21.září.2019 - 08:15

#84530 ewolucionar

ewolucionar

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 497 příspěvků(y)

Publikováno 21.září.2019 - 10:06

V 50tisicovom meste neni zubna pohotovost, takze cesta 60 km o 21 hodine a cakanie v bolestiach v rade rovnako postihnutich, potom rentgen, trhanie zubu, zalomeny koren, dlatovanie, vysekavanie, cena 105 ojro +antibiotika, flector, tak toto ma nasralo!!!

#84531 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 16 419 příspěvků(y)

Publikováno 21.září.2019 - 11:14

Naštvala mě má slabá vůle...
Když byl baselworld, zařekl jsem se, že za hodinky nedám ani korunu, dokud nepůjdou do prodeje P01.
Ale ony ne a ne, a už delší dobu se dívám na něco pěkného v inzerci. No a dneska už jsem to nevydržel a napsal na jeden inzerát...
Jde to se mnou z kopce.

Edit: úplně vidím, jak za týden se objeví na pultech a já na ně už nebudu mít peníze :-D

Nejsi v tom sám.... :-)

Jsem pyšný na tyhle nádherné kapesní hodinky. Dědeček mi je prodal na smrtelné posteli.
Woody Allen

Narodíte se, žijete, a nakonec zemřete. Naneštěstí příliš mnoho lidí mine tu prostřední část.
Chris Ferro

Kdo nikdy nebyl dítětem, nemůže se stát dospělým"

Charles Spencer Chaplin

#84532 mAra_

mAra_

Ou je

• Member_50
  • 2 668 příspěvků(y)
  • Bydlí:Liberec

Publikováno 21.září.2019 - 11:19

Ty brďo, ale skoro rok jsem to vydržel (dost mi teda pomohlo mimino, štěně a barák) ale jak se situace trochu finančně zlepšuje, tak se to postižení zase stupňuje...

#84533 prischera

prischera

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 7 256 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Všecko co tiká :)

Publikováno 21.září.2019 - 12:01

Prischero myslím že tohle nezachrání ani tvá konstrukce. Ani to nebude míň špatně, pořád by ten člověk zasloužil pověsit za koule do průvanu. Krade z z rozpočtu není o nic menší krádež (být by se to tak za vlády blbeho a blbějšího mohlo zdát...)

Sak ja to ani v nejmensim neobhajuju.

Rolex Turn-o-Graph Ref. 116264, Tudor BB 58, Omega SMPc, Alpina Startimer Heritage GMT, Prim II, Prim Diplomat, Omega Genéve Dynamic, Eterna Sonic Electornic, Seiko SRPD01 Grey Dawn, Seiko SRP775, Seiko SARB035, Seiko SKX399, Seiko SKX011, Ventus Northstar N5, IWC cal. 74, Swatch System 51, a nějaký ten další Prim a vintage šrot Moje fotogalerie :)

#84534 Sphinxx

Sphinxx

Hungry Wolf

• Member_50
  • 7 700 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha, Průhonice
  • Fanoušek značky:Swiss, German & Japan watches

Publikováno 21.září.2019 - 12:20

Mě vytočila městská část Praha Kbely. Městská část se zapojule do akce Den bez aut. Potud ok ...

Kdyby udělali den bez lodní dopravy, kreténi, prospělo by to všem aji kolotočářům ... Petrolheadí srdce krvácí, ve Frankfurtu je to samej vysavač do zástrčky ... ale je potřeba nás elektrifikovat neasi?

BREITLING I OMEGA I PANERAI I SEIKO I STEINHART I

Reference proběhlých obchodů - ZDE

#84535 dtx

dtx

Učedník

• Member_50
  • 157 příspěvků(y)

Publikováno 21.září.2019 - 12:43

ČT koupí práva na Rugby World Cup a zítra radši dají na ČT sport tenis...

JS Watch, Fortis, Glycine, Seiko. Moje reference: dtx

#84536 kral083

kral083

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 395 příspěvků(y)
  • Bydlí:Zbraslav

Publikováno 21.září.2019 - 12:59

Ale All Blacks vs JAR sem si maximálně užil

#84537 dtx

dtx

Učedník

• Member_50
  • 157 příspěvků(y)

Publikováno 21.září.2019 - 13:14

Taky, u takových zápasů si člověk říká, proč je tady fotbal tak populární :D

JS Watch, Fortis, Glycine, Seiko. Moje reference: dtx

#84538 Povidláček

Povidláček

macůr brambůr

• Member_50
  • 2 897 příspěvků(y)

Publikováno 21.září.2019 - 17:08

Večer jsme chtěli jít s paní do kina do Galaxie, kterou máme kousek od nás a kam jsme docela pravidelně chodili a teď při hledání programu na netu jsem se dočetl, že jí ve středu po 24 letech zavřeli (kvůli debilnímu OC Chodov, kde to uplně nesnáším). Chjo

Omega Speedmaster Professional 311.30.42.30.01.005 * Oris Big Crown Original Pointer DateHamilton Khaki Mechanical H69419933 * Hamilton Khaki Mechanical H69439531Oris Divers Sixty-Five * Seiko SKX009 * Casio G-5600E * Certina DS Action DiverOrient Bambino V3 SER2400MW0Seiko SNKM41 * Seiko SNZG07 * Seiko SKX007 * Seiko SNXS73               Reference: Povidláček              

#84539 siwi

siwi

Interiérový typ

• Member_50
  • 12 358 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Aero, Praga, L&K/Škoda, NW/Tatra, Walter, Wikov, Z

Publikováno 21.září.2019 - 17:14

Tak to čumim… Jako mladík jsem vzal do Galaxie svou milou na Kolju. Chjo, to už je ale let…

#84540 AndyAaron

AndyAaron

There's No Easy Way Out

• Member_50
  • 9 441 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ja jsem vsude zdejsi...
  • Fanoušek značky:A neni to jedno? :-)

Publikováno 21.září.2019 - 17:22

Kdyby udělali den bez lodní dopravy, kreténi, prospělo by to všem aji kolotočářům ... Petrolheadí srdce krvácí, ve Frankfurtu je to samej vysavač do zástrčky ... ale je potřeba nás elektrifikovat neasi?

Byl jsem tam vcera. Normalni auta byla snad jen asi v tom pavilonu s veteranama a sportakama. Zbytek jak rikas, elektro, hybrid nebo motor ze sekacky.
Nad to lidi jak sracek. Sli jsme schvalne ve vsedni den a az ke konci, myslel jsem ze to pomuze. Ani ne.
A posledni vec, co me zarmoutila, tak o nejakou peknou hostesku nebo modelku tam clovek nezavadi. Ze nebyly v US, to jsem tak nejak pochopil, ale uz ani v Evrope, to uz je fakt bida...
Na autosalonu v NYC jsem byl trikrat a uzil si ho daleko vic, nez ted Frankfurt...

Kontaktni email po dobu nefunkcnich SZ: tsunami-zavinac-email.cz.

Feedback na moje chování na fóru zanechte prosím zde: AndyAaron

Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars.” - Norman Vincent Peale