Přejít na obsah

Fotka
* * * - - 66 Hlasů

Co mě právě naštvalo

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
85855 odpovědí na toto téma

#85101 decebal

decebal

Megazávislák

• Member_50
  • 3 739 příspěvků(y)

Publikováno 21.říjen.2019 - 19:28

Zlodějskou Osu tady máme, nespolehlivé dráhy, no a už jenom chybí ty morgoši :-) Takže mě dnes naštval jeden co se vrátil z lochu zpátky k nám do města po třinácti letech. Tenkrát tady extrémně drsným způsobem utloukl kamenem padesáti letou paní kvůli telefonu a nějakým drobným. Po kriminálech celý život, no už jenom ten rozsudek tenkrát bylo překvapení. Policajt mi dnes říká, otázka času kdy zase někoho zabije, mazec....a máme to komplet :-) Neuvěřitelný.

Předpokládám, že ten bílej šikula, co ho dneska uakazovali v televizi, že zastřelil tu čerpadlářku, byl taky morgoš, ne? Oh, wait...

#85102 decebal

decebal

Megazávislák

• Member_50
  • 3 739 příspěvků(y)

Publikováno 21.říjen.2019 - 19:34

Po nějaké době opět přišla deceblbova chvíle.

Hele, víš proč taky nebereš nějaký prachy z OSA? Protože tvá kreativita očividně zamrzla na úrovni třetí obecné. Inu, tantiemy nebudou:-).

#85103 decebal

decebal

Megazávislák

• Member_50
  • 3 739 příspěvků(y)

Publikováno 21.říjen.2019 - 19:36

Mne to nevadi. Ja to beru jako predplatne. Pokud me stat apriori povazuje za zlodeje a nuti me platit nejakou castku, tak ja si budu stahovat, co se mi chce. Ja se rika: jak vy k my, tak my k vy.

Však stahuj, pro osobní potřebu je to legální. 

#85104 instant

instant

Grand Seiko Snob

• Member_50
  • 14 157 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 21.říjen.2019 - 20:11

Mluvím o OSE.... a platbách za prázdná media, čímž OSA označila všechny kupující za zloděje..... a to mne z principu sere...... takže já o voze a Ty o koze....

Ty jsi ale demagog....

som posledny co by sa decebala zastaval, ale toto ma fakt pobavilo.. to je ako ked sa sova vysmieva vrabcovi, ze aku ma velku hlavu.. :)

"If you think you are too old to rock'n'roll, then you are." Lemmy Kilmister
"Life is hard. It's harder if you are stupid." John M. Stryker
"AC/DC a Pribináček má rád KAŽDÝ." instant

Grand Seiko SBGC011 l.e. */20, Grand Seiko SBGA031 Air Divers Titanium 200m, Grand Seiko SBGR079 Antimagnetic 100m, Seiko SBDB003 Landmaster SD, Seiko Sportura SRQ007J1 Limited Edition, Citizen Promaster JP3020 Titanium Diver 200m, Citizen Promaster AV0020-55H Titanium, Glycine Airman 17 Ref. 3865.19-LB9B, Glycine Airman SST-06, Rolex Explorer II GMT Ref.216570

#85105 Filip.J

Filip.J

korporátní střevo

• Member_50
  • 3 513 příspěvků(y)
  • Bydlí:U 24.zDL

Publikováno 21.říjen.2019 - 20:25

Já bych chtěl vidět ten Excel, na základě kterého vznikl ten rozúčtovací řád... čistě z profesní zvědavosti.

#85106 decebal

decebal

Megazávislák

• Member_50
  • 3 739 příspěvků(y)

Publikováno 21.říjen.2019 - 20:39

Já bych chtěl vidět ten Excel, na základě kterého vznikl ten rozúčtovací řád... čistě z profesní zvědavosti.

Můžu tě ujistit, že je to hodně komplikovaná záležitost, ve které se zohledňuje spousta faktorů. Ale pokud máš vážný zájem, tak proč ne https://www.osa.cz/k...acle-developer/ :-)

#85107 horal

horal

"Jen ať si pindá, na to my jsme zvyklí."

• Member_50
  • 1 395 příspěvků(y)

Publikováno 21.říjen.2019 - 21:08

Co se děje s prachama který od osy kapela odmítne? Vrací se plátcům?
"..... čemu nerozumíte pánové?"
" Bojí se narazit sud."
" Máte štěstí, že jdu kolem ..."

#85108 petr_cha

petr_cha

Megazávislák

• Member_50
  • 2 973 příspěvků(y)
  • Bydlí:Teplice

Publikováno 21.říjen.2019 - 21:22

Osa je svaz autoru.. ne kapel...

aktuální kontakt: cha.petr@gmail.com

#85109 geometr

geometr

• Member_50
  • 5 205 příspěvků(y)
  • Bydlí:426 m n.m.

Publikováno 21.říjen.2019 - 21:23

Jo, každýmu asi 1*10^-15 Kč. Včetně kojenců a důchodců.

#85110 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 16 229 příspěvků(y)

Publikováno 21.říjen.2019 - 21:42

Předpokládám, že ten bílej šikula, co ho dneska uakazovali v televizi, že zastřelil tu čerpadlářku, byl taky morgoš, ne? Oh, wait...

Ty jsi ale strašný rasista :-)

Jsem pyšný na tyhle nádherné kapesní hodinky. Dědeček mi je prodal na smrtelné posteli.
Woody Allen

Narodíte se, žijete, a nakonec zemřete. Naneštěstí příliš mnoho lidí mine tu prostřední část.
Chris Ferro

Kdo nikdy nebyl dítětem, nemůže se stát dospělým"

Charles Spencer Chaplin

#85111 decebal

decebal

Megazávislák

• Member_50
  • 3 739 příspěvků(y)

Publikováno 21.říjen.2019 - 22:17

Ty jsi ale strašný rasista :-)

Ale nejsem vegan!

#85112 Filip.J

Filip.J

korporátní střevo

• Member_50
  • 3 513 příspěvků(y)

Publikováno 21.říjen.2019 - 22:28

Můžu tě ujistit, že je to hodně komplikovaná záležitost, ve které se zohledňuje spousta faktorů. Ale pokud máš vážný zájem, tak proč ne https://www.osa.cz/k...acle-developer/ :-)

Hm, to vypadá zajímavě, vážně, ale asi by to nedopadlo. Jedu v Teradatě a začínám s Hadoopem a Snowflake - na Oracle jsem si nedopatřením střihl nějaký pohovor loni a vyhořel na takové blbosti, že Oraclu musím v dotazu pro optimalizaci běhu říct, na kterém poli je index... no tvl, to mě vůbec nenapadlo si zjišťovat, Teradata to má namapované a nemusím jí to pokaždé psát...

A hlavně pořád nejsem přesvědčen o tom, že chci OSA v jeho současném způsobu fungování podporovat  ;)

Tento příspěvek byl upraven od Filip.J: 21.říjen.2019 - 22:30

#85113 azeppelin

azeppelin

SOMNAMBUL

• Member_50
  • 2 930 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Žena
  • Bydlí:*pseudologia phantastica
  • Fanoušek značky:IMMORTALITY

Publikováno 21.říjen.2019 - 22:58

OSA mě seje. Několikrát do měsíce musím poslušně hlásit, že se bude hrát vlastní hudba. Preventivně bych zavedl zasílání vzorku moči a přikládání faktury o koupi nástrojů, aby někdo nebrnkal zfetovanej na ukradený ukulele jak jej napadne!

Tento příspěvek byl upraven od azeppelin: 21.říjen.2019 - 22:59

By te roztrhl, jak kure z Tesca.

#85114 decebal

decebal

Megazávislák

• Member_50
  • 3 739 příspěvků(y)

Publikováno 21.říjen.2019 - 23:07

Hm, to vypadá zajímavě, vážně, ale asi by to nedopadlo. Jedu v Teradatě a začínám s Hadoopem a Snowflake - na Oracle jsem si nedopatřením střihl nějaký pohovor loni a vyhořel na takové blbosti, že Oraclu musím v dotazu pro optimalizaci běhu říct, na kterém poli je index... no tvl, to mě vůbec nenapadlo si zjišťovat, Teradata to má namapované a nemusím jí to pokaždé psát...

Vůbec nerozumím tomu, co píšeš. Optimalizace běhu po poli, to je orientační běh, ne? Navíc, když je to namapované...

Tento příspěvek byl upraven od decebal: 21.říjen.2019 - 23:10

#85115 Filip.J

Filip.J

korporátní střevo

• Member_50
  • 3 513 příspěvků(y)

Publikováno 22.říjen.2019 - 00:51

Vůbec nerozumím tomu, co píšeš. Optimalizace běhu po poli, to je orientační běh, ne? Navíc, když je to namapované...

Jo, takovej databázovej orienťák, rozumíš tomu dobře.

#85116 PepaSFI

PepaSFI

Megazávislák

• Member_50
  • 2 199 příspěvků(y)
  • Bydlí:Vysočina

Publikováno 22.říjen.2019 - 14:01

já mám príma nápad. Forum Chronomag, coby zájmový spolek znalců a obdivovatelů hodin a hodinek by si mohl nárokovat poplatky ze všech přístrojů a zařízení které umožňují měření nebo zobrazování či jiné zpracování časových údajů. A až ten ranec vyberem, spravedlivě (si) ho rozdělíme. Kolik bysme tak mohli dát sazbu za kůl v plotě co vrhá stín a za papundeklový hodiny co se na nich učí děti?

#85117 bandicoot

bandicoot

OWG

• Member_50
  • 14 673 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 22.říjen.2019 - 18:12

Ja bych zaved daň z lepších hodinek.

#85118 dawe009

dawe009

Megazávislák

• Member_50
  • 1 246 příspěvků(y)

Publikováno 22.říjen.2019 - 18:19

Buď v klidu, to už v podstatě existuje..
Forrest Gump: My momma always said, "Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

#85119 spiderer

spiderer

KILLER

• Member_50
  • 9 673 příspěvků(y)

Publikováno 22.říjen.2019 - 21:04

Jj to uz davno je zavedeny. Pokud si koupis Omegy, Brajtle, Fortisky a nebo neco z min obvyklych znacek platis ji prakticky vzdy jen v ruzne vysi, pouze u vyvolenych R, PP atd jsou od dane osvobozeny a naopak se dani obracene :D
"Jedno strašně starý přísloví říká: Někdy tě posere pták a někdy... no a někdy posereš ty jeho."

BREITLINGEN forever!

breitlingsign.gif

Instagram: https://www.instagram.com/spiderer/

#85120 McStinger

McStinger

เปรี้ยว

• Member_50
  • 5 954 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 22.říjen.2019 - 21:10

já mám príma nápad. Forum Chronomag, coby zájmový spolek znalců a obdivovatelů hodin a hodinek by si mohl nárokovat poplatky ze všech přístrojů a zařízení které umožňují měření nebo zobrazování či jiné zpracování časových údajů. A až ten ranec vyberem, spravedlivě (si) ho rozdělíme. Kolik bysme tak mohli dát sazbu za kůl v plotě co vrhá stín a za papundeklový hodiny co se na nich učí děti?

Netuším, či čas nie je duševné vlastníctvo a či už poplatky nie sú vyberané. Ale to by sa dalo zistiť na osa.cz.

Mühle-Glashütte Marinus GMT - recenzia, Mühle-Glashütte 29er Big - fotky, Seiko Sumo Limited - fotky, Seiko SRP653 - minirecenzia, JeanRichard Aquascope Hokusai - fotky