Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Návštěvník Kamil

Milisi vždyt jsi to sám dělal a víš, jak se do modů každý naváží. Já si naopak myslím, že Bert je jako mod až překvapivě klidný a smířlivý, ale Jankovo vyjádření bylo moc. A řekl bych, že u něj to začalo už tím dávným vláknem Slovač SEMSA, kdy se na československém fóru pokoušel selektovat lidi podle národní příslušnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si připadám jak ve Sněmovně: 

 

Hašiš zcela bezdůvodně napadne Decebala, jen co se ten přihlásí, a tím samozřejmě vyvolá flame. Kolik už měl Hašiš varování, kolikrát se do koho navážel s národnostním podtextem? Ale ne, uděláme ještě jednou bububu, on už bude hodný...

 

Janko položí do SZ (report se nikde neobjevuje, takže o nic jiného nejde) drzou otázku a bez varování má měsíc pauzu.

 

Spravedlnost jako řemen, asi inkluzivní přístup ve stylu co není dovoleno bohovi, je dovoleno volovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Janko se nechal stahnout na Hasicovu uroven, jak v reakci na nej, tak ve formulaci hlaseni, coz je skoda. Ale kazdy obcas uklouzneme... Jinymi slovy, s formulaci se spise neztotoznuji, s tim co chtel rict docela ano.

Zverejneni ?hlaseni? vnimam uplne stejne jako zverejneni SZ. V pravidlech to sice neni, ale povaha toho sdeleni je imho stejna/podobna...

Janko se dotkl Bertova ega a Bert mu to vratil i s uroky. 30 dnu na prvni dobrou (dobre, na druhou kdyz vemu i Jankuv prispevek), to je echt silne kafe!

Vzdycky jsem patril k zastancum pravidla ze mod ma vzdycky pravdu a o jeho rozhodnuti se nediskutuje. S nastupem Berta do funkce toho lituju.

 

Janko kousni se do jazyka, tim alteregem a naslednymi reakcemi pachas sebevrazdu! Takto levne by ses dat nemel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nickolasi:

 

1. Janko psal o všech modech, nikoli o mně. Tedy Tvá argumentace mým egem je chybná.

2. Report ze své podstaty není soukromý, protože reportující neví, kdo ho z moderátorů otevře. Dle mého názoru to opravdu není na úrovni SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nickolasi:

 

1. Janko psal o všech modech, nikoli o mně. Tedy Tvá argumentace mým egem je chybná.

2. Report ze své podstaty není soukromý, protože reportující neví, kdo ho z moderátorů otevře. Dle mého názoru to opravdu není na úrovni SZ.

1. Není. Je to o všech modech, tedy i o tobě.

2. Není veřejný. My uživatele to vnímáme jako SZ. SZ vám, modům.

 

3. Tvé opatření , rozhodnutí a reakce jsou špatné ve všech směrech. Hasič měl mít dávno trvalý ban, chová se jako kretén, ne tisíciprvé bubu, a Janko neměl dostat nic. Nebo den, abys udělal tytyty. Nasral se, po právu, stejně jako všichni tady, a nasraně napsal stížnost. A orgán s nenulovým sebevědomím by neřešil, že na něho někdo sprostě zařve, ale řešil by, proč vůbec člen fóra musí řvát. Možná proto, že byl frustrován tím, jak orgán nefunguje. Takže jsi řešil svoje ego organa a na problem ses vykašlal.

 

4. Tady zmiňované, co řekne mod je svaté, já nežeru. Je to hovadina. Modi to mají rádi, ale tady přece jen už nejsme masa počitačových nicků bez ksichtu a bez historie.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dat Jankovi ban na mesic za takovou vec je opravdu smesne. A hlaseni moderatorum se da, podle me, povazovat do urcite miry za soukrome. Sorry Berte, ale ta funkce ti stoupla do hlavy, Citovat hlaseni modum verejne je prasarna. 

 

Hasic mel dostat trvaly ban uz davno, bohuzel, kdyz jsem se to snazil pred lety prosadit, kdyz jsem byl modem, byl jsem nekompromisne zastaven Kamilem. Nebylo to poprve ani naposled a proto jsem s tim taky seknul. Vubec nechapu, jak takova spina jako hasic a jeho par nohshledu tu muze byt tak dlouho trpena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy som sa na adresu Modov nevyjadroval na ziadnom fore co navstevujem, ale toto Modovanie jedneho ega je fakt smutne. Najvacsi vyryvac fora z fleku zautoci a dostane "upozornenie" a clovek ktoremu sa to nepaci napise neverejnu spravu "od srdca" modovi, urazi jeho nekonecne ego a dostane 30dni?!?!? Toto je ako v Slovenskej politike, nulova sebareflexia a krytie svojich znamych. A na tych co sa ozvu huraa ako na uhlavneho nepriatela. Presne takto NEVYZERA spravodlive rozhodnutie Moda. Cas sa pobrat, nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

... byl jsem nekompromisne zastaven Kamilem. Nebylo to poprve ani naposled a proto jsem s tim taky seknul. Vubec nechapu, jak takova spina jako hasic a jeho par nohshledu tu muze byt tak dlouho trpena.

Lžeš! Diskuze o tehdejším banu pro Hasiče byla mezi všemi mody a nakonec ho taky dostal. A seknul jsi s tím proto, že ses urazil, když jsem ti vytkl, že bez předchozí diskuze měníš nebo opravuješ příspěvky nebo vlákna ostatních moderátorů.

 

 

A Hasňo, co se týká Hasiče souhlasím, co se týká Janka nesouhlasím. A pokud ti dlouhodobě vadí dodržovat zdejší pravidla včetně těch o moderátorech, nikdo tě nenutí sem chodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy som sa na adresu Modov nevyjadroval na ziadnom fore co navstevujem, ale toto Modovanie jedneho ega je fakt smutne. Najvacsi vyryvac fora z fleku zautoci a dostane "upozornenie" a clovek ktoremu sa to nepaci napise neverejnu spravu "od srdca" modovi, urazi jeho nekonecne ego a dostane 30dni?!?!? Toto je ako v Slovenskej politike, nulova sebareflexia a krytie svojich znamych. A na tych co sa ozvu huraa ako na uhlavneho nepriatela. Presne takto NEVYZERA spravodlive rozhodnutie Moda. Cas sa pobrat, nie?

 

Eskymáku, hasiče neznám, takže o krytí známých nemůže být ani řeč. To, že někdo píše o kouření ču-áků je na přesdržku, bohužel Janko nebyl po ruce. Nepřirovnávej prosím Chronomag ke slovenské politice, ta naše politická scéna nám stačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A Hasňo, co se týká Hasiče souhlasím, co se týká Janka nesouhlasím. A pokud ti dlouhodobě vadí dodržovat zdejší pravidla, nikdo tě tu nedrží.

 

Kamile si nevidíš do úst. Souhlasíš s Hasňou, že měl Hašiš dostat trvalý ban, když jsi ještě před chvilkou Hašiše bránil a mluvil o dostatečnosti varování? Nehledě na to, že jsi mu trvalý ban mohl za své mnohaleté vlády šoupnout mnohokrát?

 

To už je jak dnešní Babišův příspěvek na jeho FCB, že Ondráčka zvolily pravicové strany a on a ANO jsou ostře proti...

 

Chucpe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Nikdo tě tu nedrží", taky že ne, už se mi tahle fráze přežrala natolik, že tu skoro nechodím. Nevím kde někdo přišel na to, jak je tohle forum(ego kultura), je veledůležitá pro kohokoliv z nás. Ale o.k, nikomu tuhle fantastickou představu neberu, z takovouhle vám tu za chvilku zůstanou jenom prudiči a tlučhubové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Kamile si nevidíš do úst. Souhlasíš s Hasňou, že měl Hašiš dostat trvalý ban, když jsi ještě před chvilkou Hašiše bránil a mluvil o dostatečnosti varování? Nehledě na to, že jsi mu trvalý ban mohl za své mnohaleté vlády šoupnout mnohokrát?

 

To už je jak dnešní Babišův příspěvek na jeho FCB, že Ondráčka zvolily pravicové strany a on a ANO jsou ostře proti...

 

Chucpe.

 

Aha, tak promiň, kvůli tobě budu psát všechno doslova. Nemyslel jsem trvalý ban, souhlasil jsem s tím, že se občas, cituji: "chová jako kretén".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A Hasňo, co se týká Hasiče souhlasím, co se týká Janka nesouhlasím. A pokud ti dlouhodobě vadí dodržovat zdejší pravidla včetně těch o moderátorech, nikdo tě nenutí sem chodit.

Nic takového jsem neřekl. V pravidlech je něco o svaté nedotknutelnosti moderátorů? No, to je vlastně jedno. Ať už to tam je, nebo není, já se k věcem, které mě zajímají, nebo vadí, prostě vyjádřím. Jak prosté. A diskutovat budu klidně i o pravidlech. Ty taky nejsou žádné nedotknutelné dogma. Tohle fórum spoluvytvářím, takže se klidně budu vyjadřovat k jeho pravidlům. I k těm, kdo je tady prosazují. Pravda, dělám to jen velmi výjimečně, ale ne proto, že bych měl bázlivou úctu k svátosti moderátorů, nebo dogmatu pravidel, ale protože povětšinou věci fungují dobře, a nic není třeba řešit. Ale když je něco třeba řešit, tak to prostě napíšu. A že mě sem nikdo nenutí chodit jsem netušil. Díky. Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Hasňo souhlas, ale tohle mi jako konstruktivní diskuze nepřijde:

4. Tady zmiňované, co řekne mod je svaté, já nežeru. Je to hovadina. Modi to mají rádi..

V pravidlech je, že názor moda je rozhodující.

 

 

Ale jinak jsem pro rozumnou diskuzi o čemkoliv, ale bez napadání a skrytých či veřejných osobních urážek. Což v tvém případě platí (myslím ta rozumná diskuze). I tu ironii sis mohl odpustit, já tě samozřejmě nevyhazuju z fóra, ale přijde mi, že si to tady někteří pletou s facebookem. Opravdu je to tu soukromý prostor, kde se buď smířím s psanými i nepsanými pravidly nebo sem nelezu. :)

Upraveno uživatelem Kamil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není žádná diskuze. To je můj názor na tuhle zde nekonečněkrát opakovanou floskuli. To bylo jen prosté sdělení, že já si to nemyslím. Jiní si to třeba myslet mohou, pohoda. Když něco mod udělá blbě, tak se to podle mě má normálně řešit a ne tupě mlčet. A když mod neunese kritiku, tak to nemá dělat. Tak to vidím já. Možná je to tady něco proti něčemu a třeba za to dostanu ban. Nevím. Ale tohle nebylo předmětem diskuze, to byla jen vsuvka, aby mi někdo zase chytře nenapsal, že o rozhodnutí moderátora se nediskutuje. Jak se tu furt dokola objevuje. Meritum věci bylo ale Bertovo špatné rozhodnutí. Které tady zatím zuby nehty hájíš jenom ty, proti všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...