Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Sedim ve vlaku a zkousel jsem si v prekladaci v anglictine, jak korektni je preklad vety: Drz uz hubu, ty hajzle malej. Kdyz jsem byl spokojenej, tak jsem presne ten format vety chtel prelozit do madarstiny, aby ty dva vriskajici zmetkove prede mnou prestali obracet vagon vzhuru nohama. Proste jim to na mobilu ukazat. Pak me doslo, ze ty parchanti jeste neumi cist.

Romane, v tomhle vlakne je te skoda :-), tva glosa patri uplne jinam. Smichy jsem se neudrzel, kdyz jsem si te predstavil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bych se měl zbavit mobilu, zase mi odešla skoro nová nabíječka ( stáří necelé 2 měsíce ) a ač je evidentně nefunkční, bude zaslána na opravu, takže si počkám na výsledek 30 dnů, ach jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neco sem delal a neco mi do toho vlezlo. No a tak delam to co mi do toho vlezlo a do toho mi taky neco vlezlo. Tak si vezmu puldny volna, delam vsechny 3 veci na jednou, skoro nespim a do toho se zacnou sypat veci co se nikdy nesypaly, stoji to prachy ktery sem fakt dat nechtel a tak si rikam ze prodam hodinky, no druhej den sem objednal dalsi. Dneska mi vola osoba blizka ze ji neni dobre a ze jestli bych ji nehodil z prace domu, za 10 minut sem tam, no nejakej kojot s dodavkou mi zablokuje misto tam kam sem se chtel postavit na prasaka ja, parkuju na postizenych a nacouvam do znacky, znacka nic, auto nic, jen vsichni cumi. Rikam si ze aspon zjebu toho v ty dodavce stejne jako lidi jebou vzdycky me kdyz tam stojim (nevim proc me to napadlo, nikdy by me nenapadlo nekoho jebat za takovou kravinu, ale kolem ty dodavky se nedalo ani projit). Shodou okolnosti s ridicem mame stejnou cestu tak ho dobiham, von se otoci a ... * "Jee pane xxxxxx, mam pro Vas balik, tady prosim podpis." Hodinky, jak jinak. Dobrou.

 

*baliky si nechavam posilat k te osobe blizke

 

Jo a jak mam posledni dobou nejakou blbou naladu z toho vseho, skoro nejim protoze to nestiham, tak me normalne prestalo bavit lizt na chronomag. Coz me vlastne trochu potesilo, protoze mozna i neco usetrim.

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes nás budou pouštět domů ve 13 hodin, i když je úřední den. Musí tu zůstat jen jeden člověk za odbor. Tak jsem se "dobrovolně" přihlásil - já ťulpas si na dnešek domluvil do práce dva hodinkové kaufy ( na 15 a 15.45 ), sakra, to nepotěší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak proto jsou ty termíny návštěv na uřadě, když se objednáváš online, tak rychle pryč :-D

Dnes nás budou pouštět domů ve 13 hodin, i když je úřední den. Musí tu zůstat jen jeden člověk za odbor. Tak jsem se "dobrovolně" přihlásil - já ťulpas si na dnešek domluvil do práce dva hodinkové kaufy ( na 15 a 15.45 ), sakra, to nepotěší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak proto jsou ty termíny návštěv na uřadě, když se objednáváš online, tak rychle pryč :-D

Jojo a mě už docházej i termíny na telefonické pokecy a e-mail začíná bejt už taky zasekanej :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sjel jsem s děckama tobogán. Zvyklej, že to bude jako vždy, vlítl jsem do vody a neuvědomil si, že tam je 30cm vody. Takže jsem si odrazil paty a bolí to ještě teď. Pak jsem se ještě nechal ukecat, jel jsem párkrát zase a na konci spíš slezl. Nicméně se mi ještě podařilo odrazit si loket.

 

Tvl. byl jsem tam někdy po poledni, teď je deset večer a ty paty pořád bolí jak sviňa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...