Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Jeste par let a tyhle trable s detma zmizi...ale prej zacnou jiny ;)

Ja vcera zakopaval mrtveho potkana - delal jsem hrobecek, rodinny milacek (strasny hazlik!). A protoze je vsude kolem domu sut, pokryta asi deseti centimetry hliny (a potkana je kus, takze to chce hloubeji), hejbnul jsem si uz tak chatrnymi zady a boli me sval na palci u ruky. Pri obradu jsem plakal, stejne jako deti, ovsem z jineho duvodu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem jednou čekal měsíc a nic. Pak jsem prudil odesílatele. Balík se prostě ztratil, jak bylo zjištěno (někdo ho ukradl).

hmmmm, zaujimave ze dnes prislo dalsie vysvetlenie ...

ta Slov. posta je nejaka divna, najprv nevie, treba hladat dopravcu, teraz Lka dorucovane na postu, ale na colnicu to snad nejak posielali, musia mat doklad o odoslani ... 

banda jedna!

 

IMG_8772.png?

Upraveno uživatelem jovani
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší bude prostě počkat...

 

Hello Karel, Air mail shipping takes 15-40 days depending on mail speed. There is not much I can do about hurrying the mail, sorry about that. If you don't have it by August 22 I can file an insurance claim for you and ship another part or refund you at that time. Sorry about the wait. USPS air mail parcels have to go to a secondary shipping agent now because of USPS changing shipping rules as of January of this year. What happens is that the secondary shipper(they call it shipping partner) puts the international label on the parcel that I sent to them and then it goes out to you.I know this is a hassle, but this is the way I have to do it now to send things out of the US. Thank you again for your patience. I will take care of you if you don't get the parcel by Aug 22. Thank you again Blake

 

....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super náhodou počasí, jsem jak ryba ve vodě :clap: Každopádně starší lidi nic moc, tatovi už jsme taky dnes chtěli nějákou klimošku do baráku, ale všechno po obchodech co k něčemu trochu stojí rozebraný.....lidi blázní a jsou schopný se zavřít i do lednice  :lol2: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super náhodou počasí, jsem jak ryba ve vodě :clap: Každopádně starší lidi nic moc, tatovi už jsme taky dnes chtěli nějákou klimošku do baráku, ale všechno po obchodech co k něčemu trochu stojí rozebraný.....lidi blázní a jsou schopný se zavřít i do lednice  :lol2:

já sem koupil zřejmě poslední ventilátor v alze ....... čekal sem na něj dva dny i když byl jakoby skladem :) ........ pikantní na tom bylo, že ho jela vyzvednout máma a prodavač jí nutil pojištění alá kus za kus ........ tak mi volala co jako, tak sem jí řek že né jako ....... neska koukám na alzu a větrák už není skladem páč prodej skončil ...... buzeranti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Super náhodou počasí, jsem jak ryba ve vodě :clap: Každopádně starší lidi nic moc, tatovi už jsme taky dnes chtěli nějákou klimošku do baráku, ale všechno po obchodech co k něčemu trochu stojí rozebraný.....lidi blázní a jsou schopný se zavřít i do lednice  :lol2:

Di do prdele Afri :-D Občas Tě tady mám rád a někdy jsi nesnesitelně pozitivní. Jinak k těm starším lidem, mi je 26 a asi umřu. 

 

@Micey - Japonci tak k Vám jezdí jo ? Tak já to zkusím, nakonec jsem dal výpověď- ale to mě spíše potěšilo. Ten debilní dress code v tomhle vedru byla asi poslední kapka :) V kanceláři máme klimatizace akorát běhám pořád někde po zákaznících....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Micey - Japonci tak k Vám jezdí jo ? Tak já to zkusím, nakonec jsem dal výpověď- ale to mě spíše potěšilo. Ten debilní dress code v tomhle vedru byla asi poslední kapka :) V kanceláři máme klimatizace akorát běhám pořád někde po zákaznících....

Si piš, občas i bez. Aha, dobrý, tak jsem zvědav co dál. Dáme pivko..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

tak co, kde je ochránce menšin, imigrantů a jiných podobných? hmm decebal..

https://brno.idnes.cz/gang-brno-bohunice-teenageri-kapitan-dvj-/brno-zpravy.aspx?c=A180802_124638_brno-zpravy_krut

Taky si potřebuješ v těch vedrech do někoho kopnout? Já si dal dvě plzně v Lokále a je to ok. Není nutný se chovat za každou cenu jako blb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si potřebuješ v těch vedrech do někoho kopnout? Já si dal dvě plzně v Lokále a je to ok. Není nutný se chovat za každou cenu jako blb.

V tomhle pařáku dvě plzně musí působit jako celková narkóza  :cheers:

Podobně jako tady vínko

https://brno.idnes.cz/spodni-pradlo-osobni-veci-rybnik-zena-sklipek-ztrata-pameti-ple-/brno-zpravy.aspx?c=A180801_103039_brno-zpravy_krut

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...