Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ty jsi zapomnel, ze politicke diskuse tu jsou zakazane? ;)

 

 

Tak hlavně, že tady nejsou zakázané politické povzdechy.

 

Decebale, když jsem před pár lety tady navrhl vlákno o politice, Ty jsi byl jeden z těch, který ho s podpásovými ranami směřujícími do mé minulosti torpédoval. Tak se k podobným tématům nevyjadřuj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi zapomnel, ze politicke diskuse tu jsou zakazane? ;)

 

 

Tak hlavně, že tady nejsou zakázané politické povzdechy.

já si teda myslím, že mrtvej voják není žádná politika ..... mrtvej voják je mrtvej voják ..... byl dobrovolně v práci za mzdu stejně jako hasič, policista nebo kdokoli kdo dělá práci spojenou s nebezpečím

 

----------------------------------------------------------------------------

 

myslím, že mnoho z vás (nás) absolvovalo ZVS ještě v dobách komunismu a komplet všichni až na pár blbů tam byli nedobrovolně ...... já měl (asi) to štěstí, že jsem si to skoro celé odkroutil ve vojenské nemocnici v nejmenovaném městě a jenom za můj pobyt tam zemřelo minimálně pět vojáků v důsledku úrazů spojených s činností se kterou nechtěli mít nic společného ..... a nic ..... nikdo o tom nemluvil tejden v radiu, v televizi .... žádný salvy z děla .... noa proč ? ...... protože tenkrát byl voják spotřební materiál a dneska je hrdina 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem vytoceny, vsechno spatne hned od rana.

Poprve jsem si zkusil, jak by slo dojizdet vlakem z Plzne do Prahy. No a hned to jsou realne 3h jedna cesta dvere - dvere jen to fikne. (Vlak 35 min zpozdeni). Tohle se fakt neda. No a mezi tim ve vlaku me vytocila kombinace iP6s - iCloud - Tmobile - CDwifi - Tapatalk protoze ku*va nefungovalo nic z toho. Prispevek o deviti fotkach do sveho vlakna jsem psal hodinu a dvacet minut.

Zacalo to tim, ze jsem si z fotaku stahl fotky do macu a pres iCloud jsem je hned nasel v telefonu. Potud dobre. Jenze ta mrcha tapatalk fotky, ktere jsou vyfocene iphonem nahraje hned, ale fotky, ktere jsou z iCloudu (i kdyz stazene v telefonu) nahrava 5 minut. Jednu fotku. Tuknu na fotku, pet minut se nic nedeje, pak se me zepta v jakem rozliseni ji chci nahrat a pak ji teprve zacne nahravat. Pres web to nejde, protoze fotky jsou vetsi nez 2MB a tim padem bych je musel pred tim jeste specialne upravovat, coz casove vyjde nastejno. To by me cert vzal. No a pri tom nahravani do hry vstupuje Tmobile potazmo CD wifi, protoze kdyz si pockam a muzu fotku nahrat, tak zase nefunguje sit. Kdyz nahraju tri fotky, tak spadne tapatalk. A kdyz nespadne, tak se stranka neudrzi v pameti, reloaduje se a mam zas po rozepsanem prispevku. Ja nebyt takovej klidas, tak uz jsem to vsechno roztriskal.

Jo a kdyz jsem nahral vsechny fotky a dopsal prispevek a snazil se ho uploadnout, tak jsme zrovna vjeli do tunelu mezi Smichovem a Hl. nadrazim. To byla uz posledni kapka totok! :furious:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem vytoceny, vsechno spatne hned od rana.

Poprve jsem si zkusil, jak by slo dojizdet vlakem z Plzne do Prahy. No a hned to jsou realne 3h jedna cesta dvere - dvere jen to fikne. (Vlak 35 min zpozdeni). Tohle se fakt neda. No a mezi tim ve vlaku me vytocila kombinace iP6s - iCloud - Tmobile - CDwifi - Tapatalk protoze ku*va nefungovalo nic z toho. Prispevek o deviti fotkach do sveho vlakna jsem psal hodinu a dvacet minut.

Zacalo to tim, ze jsem si z fotaku stahl fotky do macu a pres iCloud jsem je hned nasel v telefonu. Potud dobre. Jenze ta mrcha tapatalk fotky, ktere jsou vyfocene iphonem nahraje hned, ale fotky, ktere jsou z iCloudu (i kdyz stazene v telefonu) nahrava 5 minut. Jednu fotku. Tuknu na fotku, pet minut se nic nedeje, pak se me zepta v jakem rozliseni ji chci nahrat a pak ji teprve zacne nahravat. Pres web to nejde, protoze fotky jsou vetsi nez 2MB a tim padem bych je musel pred tim jeste specialne upravovat, coz casove vyjde nastejno. To by me cert vzal. No a pri tom nahravani do hry vstupuje Tmobile potazmo CD wifi, protoze kdyz si pockam a muzu fotku nahrat, tak zase nefunguje sit. Kdyz nahraju tri fotky, tak spadne tapatalk. A kdyz nespadne, tak se stranka neudrzi v pameti, reloaduje se a mam zas po rozepsanem prispevku. Ja nebyt takovej klidas, tak uz jsem to vsechno roztriskal.

Jo a kdyz jsem nahral vsechny fotky a dopsal prispevek a snazil se ho uploadnout, tak jsme zrovna vjeli do tunelu mezi Smichovem a Hl. nadrazim. To byla uz posledni kapka totok! :furious:

 

Že ty jsi jel tím rychlíkem co pomaličku projel Řevnicema někdy těsně před osmou a mrcha jedna nezastavil? :-) Jinak 35 minut zpoždění to mám teď v posledních dnech ze Řevnic skoro každý den, žádný stres. vlak co tam měl být v 7:18 přijel asi v 8:15 :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem vytoceny, vsechno spatne hned od rana.

Poprve jsem si zkusil, jak by slo dojizdet vlakem z Plzne do Prahy. No a hned to jsou realne 3h jedna cesta dvere - dvere jen to fikne. (Vlak 35 min zpozdeni). Tohle se fakt neda. No a mezi tim ve vlaku me vytocila kombinace iP6s - iCloud - Tmobile - CDwifi - Tapatalk protoze ku*va nefungovalo nic z toho. Prispevek o deviti fotkach do sveho vlakna jsem psal hodinu a dvacet minut.

Zacalo to tim, ze jsem si z fotaku stahl fotky do macu a pres iCloud jsem je hned nasel v telefonu. Potud dobre. Jenze ta mrcha tapatalk fotky, ktere jsou vyfocene iphonem nahraje hned, ale fotky, ktere jsou z iCloudu (i kdyz stazene v telefonu) nahrava 5 minut. Jednu fotku. Tuknu na fotku, pet minut se nic nedeje, pak se me zepta v jakem rozliseni ji chci nahrat a pak ji teprve zacne nahravat. Pres web to nejde, protoze fotky jsou vetsi nez 2MB a tim padem bych je musel pred tim jeste specialne upravovat, coz casove vyjde nastejno. To by me cert vzal. No a pri tom nahravani do hry vstupuje Tmobile potazmo CD wifi, protoze kdyz si pockam a muzu fotku nahrat, tak zase nefunguje sit. Kdyz nahraju tri fotky, tak spadne tapatalk. A kdyz nespadne, tak se stranka neudrzi v pameti, reloaduje se a mam zas po rozepsanem prispevku. Ja nebyt takovej klidas, tak uz jsem to vsechno roztriskal.

Jo a kdyz jsem nahral vsechny fotky a dopsal prispevek a snazil se ho uploadnout, tak jsme zrovna vjeli do tunelu mezi Smichovem a Hl. nadrazim. To byla uz posledni kapka totok! :furious:

 

plně chápu tvé rozhořčení, slabší nátura by se pod takovým přívalem příkoří voběsila v tom rychlíku na záchodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že ty jsi jel tím rychlíkem co pomaličku projel Řevnicema někdy těsně před osmou a mrcha jedna nezastavil? :-) Jinak 35 minut zpoždění to mám teď v posledních dnech ze Řevnic skoro každý den, žádný stres. vlak co tam měl být v 7:18 přijel asi v 8:15 :-D

Tesne pred osmou jsme byli jeste pred Berounem. V Revnicich jsme byli tak 8:45...

 

plně chápu tvé rozhořčení, slabší nátura by se pod takovým přívalem příkoří voběsila v tom rychlíku na záchodě

No, ja nemam tendence k ublizovani sobe, ale spis v ohrozeni bylo vse kolem me :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Houby rozumím tomu, jak probíhají tahle šetření, tak se zeptám rovnou Kuncáka: Kolik lidí musí jeden kompetentní člověk nakopnout, aby se začalo něco dělat?

https://zpravy.aktualne.cz/regiony/praha/ve-stavu-jako-hlavkuv-most-je-dalsi-sto-mostu-metropoli-hroz/r~ad244980d77f11e8b634ac1f6b220ee8/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Houby rozumím tomu, jak probíhají tahle šetření, tak se zeptám rovnou Kuncáka: Kolik lidí musí jeden kompetentní člověk nakopnout, aby se začalo něco dělat?

https://zpravy.aktualne.cz/regiony/praha/ve-stavu-jako-hlavkuv-most-je-dalsi-sto-mostu-metropoli-hroz/r~ad244980d77f11e8b634ac1f6b220ee8/

Tolik zadku jsi nevidel. Momentalne nikoho, ale muzes lobovat u viteze voleb.

Tyhle kontroly, sondaze ci testovani ( dopln si obrat jakej chces ) se samozrejmne delaji stale ( uz od nepameti ). To, ze to nikoho nezajima a dela se to jen pro formu, je vec druha. Od padu lavky v Troji se problem trochu zviditelnil ( par oprav naprosto zbytecnych, u mostu, ktere vydrzi cca 10-15 let bez velkych oprav- probehlo ), ale ani tenhle most ci ten v Libni se ani nerozbehl, jen se o tom jen keca. Libenskej driv spadne a tenhle na Vltavsky taky, nez se neco bude delat. A Praha zazije proste dopravni kolaps.

Spravce komunikaci pouze mapuje, majitelem je Praha, ta musi konat.

Takze magistrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...