Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ale to víš, že to čteme! Jen jsme zvyklý, že GEIS je banda truhlíků a posílají to kolem celé republiky, aby nakonec napsali, že na zásilce nebylo telefonní číslo, nebo ta adresa neexistuje a budou to vracet zpět.

Když mi má doručovat GEIS, tak si vždy všechno vykomunikuji předem a pak čekám, kdo to stejně posere...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím nejvíc DPD. Jak tady proběhla ta story s Rolexama nechanýma za dveřma, tak mně včera předvedli úplně stejnej příběh. Přijedu domů na oběd a na rohožce přede dveřma baráku leží balík. 5 kroků od brány, co byla dokořán. V balíku fungl GSa. Fakt si neumím představit, že bych je tam nenašel. Co by asi tak dělali. Jaktože už kuwa nepotřebujou žádnej podpis?

 

Edit: ale byly tam, takže to sem nepatří. A jen dva dny od podání ze Slovenska.

 

to je strašnej problém, 2. převzato, 3.-4. na cestě, 5. pravděpodobně doručeno

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Podobný zkušenosti mám taky...balíček přede dveřma na schodech, co svítí na ulici nejmín 50m daleko...ještěže nekupuju moc drahý hodinky...ale stejně by to naštvalo, kdyby ho někdo šlohl. 

 

A jednou ke mně přišel soused a říkal, že z okna viděl řidiče od PPL, jak u nás zvonil, když nikdo neotevřel, balíček mrsknul vší silou zpátky do auta...tak prý kdyby něco, že to dosvědčí...naštěstí obsahu nic nebylo...ale ten vztek, když si to člověk představí, jak tohle někdo udělá s jeho balíkem, na který se týdny těší a nemůže se dočkat svých vysněných hodinek, například...a pak se dozví tohle... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já, když dycky votevře ten kurýr ty zadní vrata od tý obr dodávky, kde se v prázdným prostoru po půlce podlahy válí pár velkejch (asi těžších) balíků a mezi nima ty velikosti tak akorát na hodinky, si říkám no potěš teda a občas s hrůzou čekám jak bude vypadat obsah toho mýho po tom dodávkářským stylu jízdy s tímhle nákladem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já už jsem asi otupělý. Sbírám sklo a pomalu každou druhou křehkou zásilku musím reklamovat. Posledně, jak jsem objednával pro moji drahou hodinky, PPL křehké... balík prookopanej skrz až na krabičku s hodinkami... o dodacích lhůtách ani nemluvě.

post-7533-0-56282100-1546697918_thumb.jpg

post-7533-0-28727500-1546697957_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Hami co mi včera došly taky doručovalo DPD a úplně stejným způsobem. Byl jsem v práci, přihlásil jsem se na mail a vidím zprávu, že mi během hodiny mají domů doručovat balík. Tak jsem volal mámě, která zrovna byla doma a řikala, že už to vzala dovnitř, že to leželo za dveřma na rohožce. Žádnej zvonek, podepsanej papír nic (blbne nám zámek od branky takže jí necháváme teď odemčenou tak se dostali na pozemek). Jinak taky mi to hned připomnělo ty Rolby na chodbě... docela by mě zajímalo jak by to bylo, kdybych tvrdil, že jsem tam nic nenašel a oni, že to doručili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Azeppelin - ale ty INOXy vevnitř to přežily ne? Ty musí přežít i když je přejede tank :-).

Jasný, ty jsou v cajku. Oni s tím počítali a balíky s inoxama házeli lopatou z třetího patra rovnou na korbu speciální PPL Multikáry, při souběžném svozu stavební suti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si vsechny veci nechavam zasadne dorucovat do prace, pisu vsude do adresy nazev firmy, a nikdy jsem s prokopnutejma balikama nemel problem. Je mozne, ze kdyz to vypada na firemniho zakaznika, tak k tomu maji jinou uroven jednani? (spis tomu asi chci verit, nez ze by to byla pravda).

 

Jinak ad PPL, zrovna vcera mi dorucovali zasilku. Ve ctvrtek prisel email, ze v nasledujicich dnech budou dorucovat a ze mi rano potvrdi sms predpokladany cas doruceni. Zadna sms nikdy nedosla a az pani na recepci mi volala, ze zrovna od nich prevzala zasilku. To se pak nemuzou divit, ze doma nikoho nezastihnou, kdyz ani neinformujou kdy prijedou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Romanův den na běžkách: Ráno se chystám na lyže. Předpověď jasná, mažeme modrý swix neasi, a hurá do stopy. Přípravy na pohodu, klídek, tabáček. Autobus mě vyvez na Šerlich a čeká mě cca 32 km dom. Ze začátku máza super, ale pak přišla obleva. Ten modrej vosk začal klouzat jako prase a já se asi posledních 10 km nemohl ve stopě odrazit. V kapse pár vosků, co jsem drapnul v krabici, ale ani jeden použitelný. No nic. Dojel jsem asi 7 km před domov, v bříšku to zaškvrnkalo a bylo jasný, že jsem v té pohodě ráno podcenil jeden důležitý chlapský rituál. Sedřenej z blbě namazaných běžek, v očekávání karastrofy jsem se rozhodl, že počkám na autobus domů, který měl jet za 15 min. Jel za 40. Mezitím jsem vychlad, je vám kosa a nevíte, jestli ten chlap přijede, jestli se poserete nebo máte nasadit zase lyže a mazat domů. A co když přijede minutu poté, co odejdu. Zivotní traumata. No nic, autobus dojel, já zmrzlou rukou šáhnul do kapsy pro mince a vytáhl kupičku mincí obalenou sladkým slizem, protože se mi do té kapsy vyjebala půlka energetického gelu, co jsem si tam dal. Řidič zíral na tu švestkovou slizovatou ruku a opona šla dolů. Pro senzacechtivé: Nepodělal jsem se, řidič mě nakonec odvezl, jsem najedený, čaj s rumem a horká vana čeká, ale 12:00-15:15 dnešního dne bych radši vymazal

 

3a63d6a0fafaa460fb3fe5a1f9c0ba1c.jpg

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Romanův den na běžkách: Ráno se chystám na lyže. Předpověď jasná, mažeme modrý swix neasi, a hurá do stopy. Přípravy na pohodu, klídek, tabáček. Autobus mě vyvez na Šerlich a čeká mě cca 32 km dom. Ze začátku máza super, ale pak přišla obleva. Ten modrej vosk začal klouzat jako prase a já se asi posledních 10 km nemohl ve stopě odrazit. V kapse pár vosků, co jsem drapnul v krabici, ale ani jeden použitelný. No nic. Dojel jsem asi 7 km před domov, v bříšku to zaškvrnkalo a bylo jasný, že jsem v té pohodě ráno podcenil jeden důležitý chlapský rituál. Sedřenej z blbě namazaných běžek, v očekávání karastrofy jsem se rozhodl, že počkám na autobus domů, který měl jet za 15 min. Jel za 40. Mezitím jsem vychlad, je vám kosa a nevíte, jestli ten chlap přijede, jestli se poserete nebo máte nasadit zase lyže a mazat domů. A co když přijede minutu poté, co odejdu. Zivotní traumata. No nic, autobus dojel, já zmrzlou rukou šáhnul do kapsy pro mince a vytáhl kupičku mincí obalenou sladkým slizem, protože se mi do té kapsy vyjebala půlka energetického gelu, co jsem si tam dal. Řidič zíral na tu švestkovou slizovatou ruku a opona šla dolů. Pro senzacechtivé: Nepodělal jsem se, řidič mě nakonec odvezl, jsem najedený, čaj s rumem a horká vana čeká, ale 12:00-15:15 dnešního dne bych radši vymazal

... pekna story, a pritom ta fotka by temer vyvolavala zavist... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

 

... pekna story, a pritom ta fotka by temer vyvolavala zavist... :D

Já se doteď ještě pořádně neprohřál. Ani ta vana uplně nezabrala. Jdu si udělat něco s rumem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...