Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

A co Ti na tom přijde k smíchu, když někdo za svoje těžce vydělaný peníze chce, aby mu věc vydržela a aby mu jí bezohledná ho..da neničila?  Já se chovám k cizím věcem tak, jako bych se choval ke svým a to stejné vyžaduji od ostatních....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mna to nasere aj na 14rocnom focuse. Minule mi daka s prepacenim pica nacuvala na parkovisku do blatnika a odisla... Druhy blatnik je od tukesu na tom este horsie, niektore diely su dost hrdzave ale aj tak... toto mi zrobit na novom aute tak ma regularne drbne.

 

Sent via IPoAC

Upraveno uživatelem shaggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A úplně nejvíc mě naštve, když mi někdo poničí věc, kterou mu půjčím.

 

No a mě štvou lidi, co si chtějí půjčovat věci, které by si mohli klidně koupit. Ale nekoupí, protože vypůjčením ušetří. Tohle šetření na cizí úkor mi fak vadí. A když jim řeknu: "Hele, já si to musel koupit, aby tys mohl přijít a chtít si to vypůjčit", tak se ještě nakrknou... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to mam tak, ze pokud jsem na neco hodne chytlavej, tak to proste nepujcuju. A u veci, ktery pujcim, akceptuju riziko poskozeni. Ze stejneho duvodu si skoro nikdy nepujcuju od nikoho nic hodnotnejsiho. Mam hruzu z toho, ze bych to poskodil.

A úplně nejvíc mě naštve, když mi někdo poničí věc, kterou mu půjčím. Kua k půjčený věci se chovám extra opatrně, ne? V rodině máme rčení - když se chceš něčeho zbavit, tak to puč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli mám být naštvaný, ale přesto to dám sem. Nevíte někdo, co v řeči České pošty znamená tohle?:

 

post-36202-0-83423100-1546847786_thumb.jpg

 

Mám být nas?, že se mě celníci chystají podojit, nebo požádat o přesunutí do vlákna "do mě dnes potěšilo", že už to celnicí prošlo a nic nebrání tomu, aby to šlo dál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to mam tak, ze pokud jsem na neco hodne chytlavej, tak to proste nepujcuju. A u veci, ktery pujcim, akceptuju riziko poskozeni. Ze stejneho duvodu si skoro nikdy nepujcuju od nikoho nic hodnotnejsiho. Mam hruzu z toho, ze bych to poskodil.

+1, přesně tak, snažím se nic nepůjčovat a když už musím, tak se klepu strachy, abych to nepoškodil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

+1, přesně tak, snažím se nic nepůjčovat a když už musím, tak se klepu strachy, abych to nepoškodil.

Hmm ono je to někdy těžký. Já si třeba jednou půjčil kámošovu manželku. Vrátil jsem jí nepoškozenou, ale náš vztah s tím kámošem to nakonec stejně poškodilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli mám být naštvaný, ale přesto to dám sem. Nevíte někdo, co v řeči České pošty znamená tohle?:

 

attachicon.gifVýstřižek.JPG

 

Mám být nas?, že se mě celníci chystají podojit, nebo požádat o přesunutí do vlákna "do mě dnes potěšilo", že už to celnicí prošlo a nic nebrání tomu, aby to šlo dál?

Znamena to, ze to colnici budu riesit. Skoncit to moze 1. pustenim do obehu bez vypalneho alebo 2. podojenim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to mam tak, ze pokud jsem na neco hodne chytlavej, tak to proste nepujcuju. A u veci, ktery pujcim, akceptuju riziko poskozeni. Ze stejneho duvodu si skoro nikdy nepujcuju od nikoho nic hodnotnejsiho. Mam hruzu z toho, ze bych to poskodil.

Tak to je jasný, ale "akceptovat riziko poškození" mi moc nejde. Třeba synovec si půjčil mojí druhou helmu na motorku. Moc ji nepoužívám, ale to neznamená, že ji chci vyhodit. Když mi ji vrátil, byla polepená nějakýma debilníma samolepkama. Tohle třeba nechápu - jak si tohle někdo může dovolit? Já osobně už skoro nic nepůjčuju, ale moje žena je ochotná půjčit cokoli komukoli a v tom máme celkem zásadní problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja auto beriem ako spotrebný materiál a dáke ťukance od dverí ma nenaserú. Auto slúži mne a nie ja jemu.. Ale sused sa vie vyplakať nad tým aké má auto a akí sú ľudia zlí. Ten sa bojí ísť niekde na ňom, nechať ho na ulici, nedajbože cez noc vonku.. Čistá psychiatria :D Ho ľutujem ale aspoň sa vždy nasmejem na ňom :)

Súhlasím s tebou... Bohužiaľ spoločnosť auto povýšilo nad účel na ktorý bolo pôvodne určené.. Aktuálne je to aj akože status... V skutočnosti je to stále iba auto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znamena to, ze to colnici budu riesit. Skoncit to moze 1. pustenim do obehu bez vypalneho alebo 2. podojenim.

Děkuji! Při mém štěstí se to tím pádem bude řešit určitě :( A pak nechlastej...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Súhlasím s tebou... Bohužiaľ spoločnosť auto povýšilo nad účel na ktorý bolo pôvodne určené.. Aktuálne je to aj akože status... V skutočnosti je to stále iba auto

No ja nevim. Nove auto stoji, obecne receno, celorocni plat. Vetsina lidi je ma nekolik, az mnoho, let. Mne osobne to jako spotrebni zbozi neprijde. Ale je mozne, ze zdejsi milionari maji jine mineni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím...

Každé moje auto vždy dostalo jméno. Pozdravil jsem ho, když jsem k němu přišel, mluvil jsem s ním...

Ženu jsem naučil to samé. Je to člen rodiny. Momentálně mám 3 auta, ale ke každému mám vztah.

Na druhou stranu žádný šrám jsem nikdy neřešil. Patří to k životu stejně, jako jizvy na mých kolenou... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...