Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Unavený a nevyspalý jsem permanentně..ale tak je to od doby co máme malé sviště, jsem zvyklý.

 

Ne, nepište mi, ať si večer chodím zaběhat nebo začnu cvičit jógu. Fakt si radši zvyknu.

Začni s tím opravdu něco dělat, nebo ti z toho jebne. Mě to dohnalo před lety až k psychoušovi, pár návštěv a byl jsem cajk, není se za co stydět. Takový malý základ je chodit spát až když jsi skutečně ospalý, třeba i ve dvě ráno. Tělo se časem srovná. Důležité je myslet na pozitivní věci což je asi to nejtěžší, když jsi třeba pod tlakem v práci jako jsem býval já. Pak nezbývá než při usínání myslet na všechno, tím vlastně docílíš toho že nemyslíš na nic a mozek se rychleji uvolňuje. Pan chocholoušek ti řekne víc, protože můžeš mít i vážný zdravotní problém....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začni s tím opravdu něco dělat, nebo ti z toho jebne. Mě to dohnalo před lety až k psychoušovi, pár návštěv a byl jsem cajk, není se za co stydět. Takový malý základ je chodit spát až když jsi skutečně ospalý, třeba i ve dvě ráno. Tělo se časem srovná. Důležité je myslet na pozitivní věci což je asi to nejtěžší, když jsi třeba pod tlakem v práci jako jsem býval já. Pak nezbývá než při usínání myslet na všechno, tím vlastně docílíš toho že nemyslíš na nic a mozek se rychleji uvolňuje. Pan chocholoušek ti řekne víc, protože můžeš mít i vážný zdravotní problém....

Já jsem taky pod tlakem v práci, chtějí abych pracoval, což mě značně stresuje, protože mi nezbývá tolik času k nesmyslným diskuzím o rumu x tuzemáku, vynírání kola, vybírání motorky, vybírání hodinek atd...... :)  Jinak souhlasím a mám stejnou zkušenost. To chodit spát až unavený je super rada. Protože jít spát s tím, že už bych měl jít a pak se převalovat v posteli je na palici a u mě to znamená, že zaberu až třeba v 5 ráno. Samovolně se budit by mi třeba tolik nevadilo, já mám problém usnout. Nedokážu vypnout mozek, vlastně to ani nesouvisí se stresem. Já třeba někdy přemýšlím nad tím, že jsem viděl diskuzi v televizi a představuji si co bych říkal k tomu tématu já. no na palici... :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdyby do tý jogy Strasík šel, měl by jistě o jednoho diváka navíc!  :-)

A kdyby jsi to dal na youtube s popisem: Fat guy try to exercise yoga, falls down and starts to cry = 20 mil shlédnutí 

Já bych na tom byl teda stejně, ale představa mě pobavila :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No- možná, kdybych prodával lístky... ale museli bystě fandit. Manťáka rozhodně s tím teréňákem s obráceně navařenejma nášlapama jmenuju řidičem doprovodnýho vozu, Kuncák je v týmu, zařídí volný průjezd po Vinohradský, chybí nám sponzor na dresy , pár roztleskávaček a koisek s ionťákama...

 

...jenomže na to nemám žádný správný hodinky... takže nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to myslel tak, že je to tak hnusný, že mě nikdo nedonutí. Já nosim jenom hodinky.Tenhle výlisek z ropy s vnitřkem z tlačený tmy mi nestojí za pohled.

 

a byl by ti malej..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...