Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

... jindy to s ničím nesouvisí několik dní, ale pokud byste náhodou neměli jasno, kdo je ten největší arcilotr a ďábel na světě, tak ten zlý bílý heterosexuální ultrapravicový terorista byl podporovatelem to zlého Donalda Trumpa. A máte to... :-/ (krk si můžu vykroutit)

Já jen čumím, co to tady meleš. Typický úkaz některých lidí.Vůbec nezáleží o jakou zprávu jde, jen najít způsob jak to spojít s mojí životní "pravdou" co ostatní ovce nevidí :D Je jedno jestli se jedná o pol. přesvědčení, chemtrails nebo něco jiného. Už to není jen výsada diskuze pod Novinkami, bohužel. Předtím jsem to tady měl radši. Vlastně mi to připomíná tohle: 

 

post-22755-0-97088900-1552644214_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pche mesita,.... cuckari. Ja osobne cakam, kedy nejaky hrdinny xenofob vyrazi konecne s brokovnicou do nejakej no-go zony, trebars v Parizi, vystrielat brloh miestneho drogoveho bossa. Ale pravda, na druhu stranu to mozno boli myslitelia... poznaju dielo Sun Tzu a snazili sa bojovat s nepriatelom tam, kde nie je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mícháš hrušky s jabkama a jako každé sluníčko využíváš manipulačních technik: názorovému oponentů vložíž do úst něco, co neřekl, abys to nevyřčené mohl napadnout a nakonec přidáš nějaký příklad exemplárního blba, abys podpořil svou "pravdu". Ještě jsi mě zapomněl označit jako fašistu (či nacistů, vy sluníčka to střídáme jako synonyma...). Nic to nemění na tom, že v případě arabských teroristů nic s ničím nesouvisí a nic nevíme (za týden se dozvíme, že zdravil sousedy, byl v hledáčku a nedávno se radikalizoval). V případě bílého heterosexuálního magora jsme se od levičáckých pisálků dozvěděli prakticky okamžitě celé jméno, národnost a fotku, hned víme, že je "pravicový" (skutečně???) extremista a podporovatel Trumpa (skutečně???). Asi nebudu jediný, kdo nevěřícně kroutí hlavou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jen čumím, co to tady meleš. Typický úkaz některých lidí.Vůbec nezáleží o jakou zprávu jde, jen najít způsob jak to spojít s mojí životní "pravdou" co ostatní ovce nevidí :D Je jedno jestli se jedná o pol. přesvědčení, chemtrails nebo něco jiného. Už to není jen výsada diskuze pod Novinkami, bohužel. Předtím jsem to tady měl radši. Vlastně mi to připomíná tohle: 

 

attachicon.gifVýstřižek.PNG

Vojto...????..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedával jsem ti do pusy absolutně nic. Ani fašista ani nic dalšího jen idiot co si myslí, že ví a má potřebu se povyšovat nad imaginární skupinu lidí a psát nesouvislé ptákoviny k tragédii. Naopak noviny o všech případech informují až moc, já jsem více méně proti tomu. Je třeba napsat co se stalo a kdo za tím stál. Ale informace o útočnících a dělat je "slavnými" je nesmysl a je jedno co je to za střelce. Prostě bych z nich nedělal "celebrity". A k pisálkům, podívej se na majitele médii, spoustu obsahu na internetu různě zaměřených webů. Idea nějakého "novinářského spiknutí" je absolutně úsměvná. Naopak lidé kteří se drží faktu jsou označováni za levičácké pisálky, jen protože nepoužívají bulvární titulky a oddělují názor od faktů. Je to ze své podstaty dementní. Končím a dávám do ignoru, dnes na to nemám čas....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mícháš hrušky s jabkama a jako každé sluníčko využíváš manipulačních technik: názorovému oponentů vložíž do úst něco, co neřekl, abys to nevyřčené mohl napadnout a nakonec přidáš nějaký příklad exemplárního blba, abys podpořil svou "pravdu". Ještě jsi mě zapomněl označit jako fašistu (či nacistů, vy sluníčka to střídáme jako synonyma...). Nic to nemění na tom, že v případě arabských teroristů nic s ničím nesouvisí a nic nevíme (za týden se dozvíme, že zdravil sousedy, byl v hledáčku a nedávno se radikalizoval). V případě bílého heterosexuálního magora jsme se od levičáckých pisálků dozvěděli prakticky okamžitě celé jméno, národnost a fotku, hned víme, že je "pravicový" (skutečně???) extremista a podporovatel Trumpa (skutečně???). Asi nebudu jediný, kdo nevěřícně kroutí hlavou...

On ti Vojta něco vložil do úst? Ty brebto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona je to hlavně ukázka, že jak mezi hostiteli, tak mezi hosty jsou kromě chytrých a moudrých lidí i lidé jednoduší, hloupí nebo z nějakyho důvodu naštvaní. A multikulti inzenýři s touhle samozřejmostí prostě odmítají počítat.

Přesně tak, akorát mám pocit, že takoví kteří by šli takto označit neexistují. Spíše jde o lidi kteří nemají co říct a schovávají se za hesla. O nějakém sofistikovaném řízení silně pochybuji :D 

 

Uz je tu :D

:lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se, že v tomto případě budeme vystavení dlouhodobé masírce ze strany progresivních medií na téma fuj ultrapravicoví xenofobové, fuj zbraně, zákaz všech zbraní včetně nožů a seker, je potřeba vyjádřit solidaritu s příslušníky náboženství míru a poskytnout jim ještě více azylu v Evropě, když jsou tak nespravedlivě na celém světě pronásledováni... Magoři jsou všude, ale tohle se levičákům náramně hodí do krámu...

 

Bože, to jsou ale kecy.

Někdy stačí se pořádně se nadechnout a zvážit, jestli je nutné za každou cenu tady něco psát, protože méně je někdy více...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vojto, Vojto, do ignoru sis mě dal (podle vlastních slov) už dříve. A přesto jsi mě viděl a cítil potřebu reagovat. Teď mě budeš ignorovat podruhé, hmmm... (doufám, že ne jak v tom vtipu o policajtech a prodejné ženě..)

Nadáváš tu na levičáky a přitom seš sám levičák. Odbojem bys likvidoval radary, policajti jsou vsichni zmrdi...ty seš tak levej až je mi tě líto. A označovat někoho druhýho za sluníčkáře... Co to je doprdele za výrazivo?? Ještě začni s Havloidy a pražskou kavárnou a můžeš se jít chytit s ubohým Ovarem a Pitomiem za ramena a jít skandovat do ulic. Jestli potřebuješ ke každému tématu rozdávat moudrost tak novinky.cz budou fakt lepší.

 

Prej Franta Dobrota...spíš Franta Nenávist, ne?

Upraveno uživatelem varjag
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bože, to jsou ale kecy.

Někdy stačí se pořádně se nadechnout a zvážit, jestli je nutné za každou cenu tady něco psát, protože méně je někdy více...

Přesně jsi to vystihl... Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...