Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Smrk v lese by se dal přirovnat k bramborám na poli. Taky historicky nejsou původní, ale už dlouho, úspěšně a výhodně se pěstují všude. Pěstování, údržba i sklizeň jsou snadné, výnosy vysoké a používají se všude a na všechno, nejen v potravinářství. Bez brambor by to bylo hodně složité.

 

Je prostě potřeba si přiznat, že lidi (se všemi svými činnostmi) jsou strašlivě přemnožení a mají obrovské nároky na zdroje a suroviny. Řešení neexistuje. Teda snadné.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám za to, že Prestige byly Killtec.

 

to teda fakt ne, podle mě svit gottwaldov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smrk v lese by se dal přirovnat k bramborám na poli. Taky historicky nejsou původní, ale už dlouho, úspěšně a výhodně se pěstují všude. Pěstování, údržba i sklizeň jsou snadné, výnosy vysoké a používají se všude a na všechno, nejen v potravinářství. Bez brambor by to bylo hodně složité.

 

Je prostě potřeba si přiznat, že lidi (se všemi svými činnostmi) jsou strašlivě přemnožení a mají obrovské nároky na zdroje a suroviny. Řešení neexistuje. Teda snadné.

Moc pěkně napsáno a lepší to asi nebude, páč lidí je jako s..č..k. Nehledě na to, že části populace začalo hrabat, když se zbavuje jádra:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na původních jak píšeš prestižkách ale opravdu původních byl opravdu nápis Killtec. Vyrábělo se to na 13.budově ve Svitu.

A nebyla to nějaká práce ve mzdě na zakázku?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale i tak, díky za info

Myslím, že jednu dobu dokonce továrna koketovala s Killtecem a jednalo se o spojení ( někde jsem to v té době i četl ).

Jinak to byla kopírka adidasu, na ty fotky si též vzpomínám. Jen já osobně nevěděl, že to bylo ošizený u paty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není kopírka Adidasu. Ty prestiže se šily taky v BRD. Je to jen páteční noční směna u Dasslerů. U hodinek se to prý děje běžně...

Ondro, hádat se nechci ( už jsem se odkopal jinde ), ale co bylo vyrobené dřív? Adidas. Prestige nazakoupila žádnou licenci, nic, opráskla to bez té paty ( což jsem nevěděl) a hodila na to své logo.Tohle jsem řešil se soudním znalcem na obuv při svém předminulém povolání ( je to šité po směně, ze zbytků ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondro, hádat se nechci ( už jsem se odkopal jinde ), ale co bylo vyrobené dřív? Adidas. Prestige nazakoupila žádnou licenci, nic, opráskla to bez té paty ( což jsem nevěděl) a hodila na to své logo.Tohle jsem řešil se soudním znalcem na obuv při svém předminulém povolání ( je to šité po směně, ze zbytků ).

Napsané to tak nevynikne.

Samozřejmě. Vůbec se nehádám a máš s největší pravděpodobností pravdu. Já tady narážel na ty různé páteční rolexy, steiny ze stejné fabriky a breitlingeny=)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsané to tak nevynikne.

Samozřejmě. Vůbec se nehádám a máš s největší pravděpodobností pravdu. Já tady narážel na ty různé páteční rolexy, steiny ze stejné fabriky a breitlingeny=)

Jasný  :cheers: . Vysvětloval mi třeba, že ty adidasky, co jsem považoval za fake ( a nejen já ), jsou prostě šité v úplně stejné továrně jako origoše, na stejných strojích, jen až holt po 16-ti hodinové pracovní směně a z různých odřezků ( proto tu třeba narazíš ještě i ted na prapodivné barevné kombinace ). A ve finále označil kolegovi adidasky zakoupené v krámě za větší fake než tyhle pozastavené ( moc jsem se tenkrát tlemil, kolegu jsem neměl rád a on za ně tehdy dal skoro 3 tis. ). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...