Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Micey: Téma otevřel Xenomorfus. Nevynadám si. Je - li Tvá poznámka o rasistovi vyvolána použitím slova negr, napověz mi, prosím, jak jinak označit příslušníka negroidní rasy?

 

https://cs.wikipedia.org/wiki/Negroidn%C3%AD_rasa

Jsi trapnej, Berte. Protože ty samozřejmě víš, jaký je rozdíl mezi tím slovem, se všemi jeho historickými konotacemi a tím, co jsi tady nasdílel z wiki. Jenže ty si tady před svou klakou potřebuješ honit ego. Tak si to užij. A příště se tady zase nezapomeň rozčilovat při poznámkách o židech (nebo Židech). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..napověz mi, prosím, jak jinak označit příslušníka negroidní rasy?

 

https://cs.wikipedia.org/wiki/Negroidní_rasa

To je vtip ne, dyk to mas hned v prvni vete toho odkazu, kterej jsi sem dal..

? Negroidní, černé, tmavé či ekvatoriální plemeno, typ či rasa, kam patří lidé označovaní jako černoši, černí či negroidi?

A takovej ?negroid? je krasny slovo! :D

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za "politiku" si vynadam sam, zkratka mne to uz prislo pres hranici politiky k hranici osobniho zivotniho prostoru. Princip "Drang nach Osten" v novem kabatu, posvecenem EU ;-). Omlouvam se, uz se to nebude opakovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aky mate problem s negrami?

Já žádný, s těma co jsou v Africe. Mám tam i kamarády a spolupracovníky.

 

Předevčírem jsem byl s dětma na hřišti na sídlišti, kam chodime na přípravku do ZŠ (díkybohu jen na připravku, škola samotná je v trochu lepším prostředí). Na hřišti bylo asi dvanáct dětí plus suita, a byla to zajímavá směs. Šest araboidů, dva negroidi, dva vietnamoidi, jeden rusoid a dvě čechoidky. Složení asi bylo ovlivněno denní dobou (poledne), kdy většina čechoidů je v práci a škole, ale i tak to byl docela intenzivní zážitek. Děti pochopitelně vytvořily přirozený skupinky dle jazyka a příbuznosti, jen malej rusoid furt pronásledoval mý holky a nakonec - nekecám - dal ruce v bok a začal si přidřepávat jak při kozáčku. Začal jsem se nahlas smát a dost jsem tím asi nasral rusoidního otce... a takhle multikulturně si tu žijem.

 

Těch šest araboidních dětí vypadlo z jedný araboidní ošátkovaný maminky, odstupňovaný byly jak schůdky od tří do cca 16 let. Proc ty starši nebyly ve škole nevím. Nicméně to člověka nutilo k zamyšlení o demgrafickém vývoji v EU v přištích 50 letech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je zajímavé zjištění ovšem :lol2: 

 

K. vzhledem k tomu, že vzdělávací systém disponuje omezenými údaji o rasové diskriminaci, nicméně důkazy naznačují, že děti afrického původu v členských státech EU dostávají ve školách nižší známky než jejich bílí vrstevníci a děti afrického původu mnohem častěji předčasně ukončují školní docházku;[12]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eskimak: Já mam rád spíš svobodný tvory. Akorát ta jejich svoboda nesmí ohrožovat mou svobodu a fukčnost systému, ve kterým žiju a kterej mně a mýmu potomstvu zaručuje nějaký vzdělání, zdravotní péči, bezpečí ve veřejným prostoru a další vydobytky civilizace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Eskimak: Já mam rád spíš svobodný tvory. Akorát ta jejich svoboda nesmí ohrožovat mou svobodu a fukčnost systému, ve kterým žiju a kterej mně a mýmu potomstvu zaručuje nějaký vzdělání, zdravotní péči, bezpečí ve veřejným prostoru a další vydobytky civilizace.

Jj, vsetko suhlas. Len som chcel byt vtipny ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neska mě nasral kuncák a jeho kolega na praze 4 ..... kohinorka neprůjezdná, podjezd u seřadiště neprůjezdný, nuselská jednosměrná .... dostat se z nuslí ven je fakt paráda ....hele komunikujete nějak spolu, nebo tam ty uzavírky prcáte jak vás napadne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme, ze nekomunikujou :-) To je jak loni Husitska, Seifertka, Balabenka a Libenak dohromady :-)

sou to čuráci ..... tady vedle máme takovou ulici ..... dlouhá tak 600m, částečně modrá zóna ......za normálních okolností klidná tichá ulice, kde parkuje asi miliarda aut 

 

teď tam tudy vede objížďka pro autobusy (jednosměrně !!!!), takže se celá ulice (oboustranně!!!!) musela vyklidit ...... kuncáku vole ...kde mají ty lidi parkovat? .... mají to zaplacené !!!! .... kurva vole ....... tři měsíce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neska mě nasral kuncák a jeho kolega na praze 4 ..... kohinorka neprůjezdná, podjezd u seřadiště neprůjezdný, nuselská jednosměrná .... dostat se z nuslí ven je fakt paráda ....hele komunikujete nějak spolu, nebo tam ty uzavírky prcáte jak vás napadne ?

Nekomunikujeme, nikdo mi to vědět nedal.

Kohinorka je a bude neprůjezdná ještě dlouho ( ted tam probíhá sondáž )- na P4 jsem to posílal ( i magoš to posílal ). Podjezd U seřadiště vím- tam je to na semafor , ale o Nuselský nic nevím ( ani nevím na jak dlouho ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sou to čuráci ..... tady vedle máme takovou ulici ..... dlouhá tak 600m, částečně modrá zóna ......za normálních okolností klidná tichá ulice, kde parkuje asi miliarda aut 

 

teď tam tudy vede objížďka pro autobusy (jednosměrně !!!!), takže se celá ulice (oboustranně!!!!) musela vyklidit ...... kuncáku vole ...kde mají ty lidi parkovat? .... mají to zaplacené !!!! .... kurva vole ....... tři měsíce

Ulice Pod Stárkou, už to vidím. Bohužel, s parkováním nepomůžu, ale všude je to ošetřeno tak, že v tomto případě je veřejnej zájem nadřazenej zonam a parkovat musíš jinde ( chápu, že tímhle tě rozžhavím do běla, ale víc nezvládnu ). Dneska jsem tudy jel 139 do práce a divil jsem se, co to zase je.

Díky tomu busu MHD se to opravdu musí vyklidit po obou stranách - šířkové parametry atd.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ulice Pod Stárkou, už to vidím. Bohužel, s parkováním nepomůžu, ale všude je to ošetřeno tak, že v tomto případě je veřejnej zájem nadřazenej zonam a parkovat musíš jinde ( chápu, že tímhle tě rozžhavím do běla, ale víc nezvládnu ). Dneska jsem tudy jel 139 do práce a divil jsem se, co to zase je.

Díky tomu busu MHD se to opravdu musí vyklidit po obou stranách - šířkové parametry atd.

když si jel 139 tak bys měl vědět, že podjezd u seřadiště není na semafory, ale je zavřenej ten druhej tubus ..... takže jediná cesta z nuslí vede ke kauflandu, kde je fronta až k plynárně ..... nebo kolem kohinorky, kde je oboustranně díra v zemi, takže se to objíždí minskou kde je další fronta ...... ještě bych moh teda jet na kačerov, tam je to volný, ale tam jezdit nepotřebuju ..... skvělý ....dobrá práce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No, taky jsem si dřív myslel, že nám zůstane zachováno pomazánkové máslo a rum. Viď, taková marginálie, a už tu nejsou.... To, že nějakej Hujer vymyslel termín adekvátní bydlení, aniž by jej definoval, a včlenil definici do normy, je o to horší.

S tím rumem toho nech. Já k tomu jinak zase něco napíšu a Frantík na mě bude nasraný a to nechci  :lol2:

 

A tady písnička trochu k tématu, ta segregace je chtě nechtě problém a bez systémového zásahu se to nikdy nezmění. Dokonce bych řekl, že je nutný kvůli udržitelnosti a bezpečnosti. Tohle nevím jestli je ideální ale nemám čas to studovat. Nicméně názor toho, že pokud se lidé z absolutně jiného kulturního prostředí sestěhují na jedno místo. Bez dobré znalosti jazyku atd... A představa toho, že si na lepší život můžou v pohodě vydělat, no příjde mi mírně řečeno naivní. A je asi v zájmu vlády nepodporovat vyloučené lokality s vysokou kriminalitou, nezaměstnaností atd.... A dám příklad co mi říkal politik z Českého Těšína: měli tam relativně problém s cikány v některých lokalitách. Rozhodli se jim dát skoro zadarmo městské byty, tak aby nebyli všichni dohromady. Ten problém se tím okamžitě vyřešil. Najednou jich většina pracuje, výrazně klesla kriminalita a vlastně o nich neví... - nejsem z ČT a nevím, jestli s tím nebyly problémy. Nicméně bych tomu věřil a ty výsledky ta byly....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když si jel 139 tak bys měl vědět, že podjezd u seřadiště není na semafory, ale je zavřenej ten druhej tubus ..... takže jediná cesta z nuslí vede ke kauflandu, kde je fronta až k plynárně ..... nebo kolem kohinorky, kde je oboustranně díra v zemi, takže se to objíždí minskou kde je další fronta ...... ještě bych moh teda jet na kačerov, tam je to volný, ale tam jezdit nepotřebuju ..... skvělý ....dobrá práce

Jo, ted jsem to viděl, šel jsem se tam podívat, ráno jsem spal a zaznamenal jen tu změnu Nad vinným potokem - Pod stárkou.

Koohinorka bude možná otevřená, řeší se, že by se tam dal po dobu sondáže plech a dalo by se tamtudy jezdit. Problém je ale v nákladácích a tonáži. Aby se tam někdo nepropadl. Ale řeší se to, snad to vyjde.

Jinak dnes asi nemám nejlepší den, jsi už 7 člen z fóra, co se na něco ptá a většinou tedy nic příjemného. Asi vše není tak dobře vymyšlené, jak jsem myslel.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...