Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Primky za desítku budiž, to je na Elton děsná láce a pouzdro je docela nositelný, ale ten mesh za skoro pětilitr fakt nechápu...

 

A ať nejsem OT: chci uklidit laťku, co se bude ještě hodit. Zastrkávám ji na půdu dětskýho domku na zahradě, kde mam rúzný latě, lišty a prkna, nejde tam celá, ačkoliv by měla, asi nějaký zatoulaný prkýnko nebo co... tak použiju násilí, něco povolí a laťka je uvnitř.

Nebylo to prkýnko. Bylo to fakt velký vosí hnízdo. Au! Au!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj Martine to znám, vosy nesnáším. Já jednou dostal 7x od sršně - strčil jsem ruku do díry ve stromu na táborové hře. 

 

Jasně ty hodinky nejsou až taková katastrofa, ale pořád je tam ronda za 5usd... já navrhoval totok a ještě by zbylo na 10m piva: https://www.helveti.cz/seiko-srpb41j1

mimochodem ten mesh je naprosto otřesný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sršně a čmeláci jsou taky fajn. Jednou jsem dělal romantiku na dece, na konci jsem deku (kterou jsem nevědomky rozprostřel přes vchod zemního hnízda) zvedl a nonšalatně si ji hodil na záda. Ten den můj poslední nonšalantní čin :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštvala mě dnešní návštěva ZOO Plzeň. Pohled na různá individua navštěvující metalfest bych přežil bez úhony a mladýmu jsem to nějak vysvětlil, ale to že se neuslyšíme na 2 metry uvnitř ZOO??? Neumím si představit, co ty decibely způsobují zvířatům s citlivějším sluchem. Kterou chytrou hlavu napadlo pořádat metalfest téměř uvnitř ZOO? Možná ještě víc by mě zajímalo, který radní v radě města Plzně to prosadil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou zřejmě taky individua podle erudovaného názoru naprosto konvenčně normální lidské bytosti 14titi.

 

Příště až potkám osobu jiného hudební vyznání, hned ho pocastuju jako individuum.

. Pěkně sis "vytáhl" jedno slovíčko, ale k předmětu mého postěžování si, ses nevyjádřil. Ať si každý poslouchá co chce, ale individua se válela vožralá u odpadkových košů v parku ve 3 hodiny odpoledne. Nicméně o tom se s Tebou bavit nechci a jen předestřu, že nikoho podle jeho hudebního vkusu neodsuzuju. Rozhodně se nepovažuji za odborníka na sluchové vnímání všech zvířat v ZOO, ale nemyslím si že by jim to nevadilo. Zkusím se poptat...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdy ma jiny vkus a to je dobre, ale slouceni rockoveho feativalu a ZOO mi take prijde necitlive. Uz jen primarne cilove skupiny jsou naprosto odlisne. Matky s detmi budou mit vyhrady urcite a zvirata to nereknou. Festaky mam sam rad ale do mesta resp do ZOO to nepatri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdy ma jiny vkus a to je dobre, ale slouceni rockoveho feativalu a ZOO mi take prijde necitlive. Uz jen primarne cilove skupiny jsou naprosto odlisne. Matky s detmi budou mit vyhrady urcite a zvirata to nereknou. Festaky mam sam rad ale do mesta resp do ZOO to nepatri.

Amfiteátr je tam, kde je. Buďme rádi, že funguje. Do ZOO můžeš jít 365 dnů v roce.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze stranek zoo.

 

"Amfiteátr Lochotín

Od svého přistěhování na Lochotín v roce 1963 zoo s amfiteátrem sousedila a sdílela i řadu jeho akcí. Své příběhy spojili v roce 1997, od kdy zoo amfiteátr spravuje a její management sídlí v budově letního kina. Od roku 2006 probíhají v jeho areálu sokolnické ukázky pro návštěvníky zoo."

 

Tak snad vedeni zoo vi, co dela, a zviratum ten randal neublizuje. Ze se metalisti "zpravidla" chovaji spolecensky mene konvencne nez napriklad navstevnici akci typu Prazske jaro, je holt realita :D

 

 

Ten topic je mi jinak celkem sumak, ale kdyz uz jsem sem vlezl, abych si pobrecel, ze uz mame jen dva pejsky :(, tak jsem vam sem rovnou "prispel" do diskuze ;-)

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, zvířata hluk přímo milují. Například psi mají nejraději novoroční petardy.

 

Ostatně, i lidi mají hluk rádi. Taková hudba od souseda je vyloženě balzám na nervy a člověka nesmírně osvěží.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chapu ze se potrebujes moci mermo vyjadrit, ale ty jsi me nepochopil. Ja vubec nemluvim o amfiteatru ale o rockovem festivalu. Zkus precist jeste jednou. :-)

Tak mi zkus vysvětlit, cos myslel. Já tvoje vyjádření pochopil tak, že by v Amfíku, který sousedí se ZOO neměly býr rockové, nedej bože metalové, koncerty a estivaly. To už v Plzni bylo na začátku 90. let, kdy amfík chátral a prakticky nefungoval. Jen díky rockovým akcím, na které přijdou tisíce lidí, může amfík fungovat. Zoo s tím nemá problém. Ve světě jsou ZOO vedle letišť, apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...