Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

ale naproste respektuju, kdyz prodávající nevybere prvního

no vidíš a před deseti lety to bylo nepsané pravidlo, protože tu nebyl žádnej smeták, kterej něco chce a má díru do prdele ...... rokama se nabalili ..... už spoustu lidí tu nic neprodává a volí jiné cesty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to smutný a je to škoda... Předběhnou všechny a pak už se neozvou - jako že nakonec nekoupí...? Já tu prodal jen pár kousků Primek a na kosa jsem zatím nenarazil. Ale kdybych prodával nějakej dražší/drahej kousek, asi by mi taky nebylo jedno komu. Jináč souhlasím s názorem, že prvnímu, kdo se ozve, prodat nemusím. A ani o tom ten dotyčný vlastně nemusí vědět. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fklidu, Dejve, podivej se do sveho hodnoceni a mysli i na tu spoustu fajn lidi, se kterymi ses potkal. Furt verim, ze jich je tady vetsina.

A ano, kdyz si mohu vybrat, s kym tady po tech letech udelam deal, tak vzdy radeji uprednostnim proverene cleny. A stalo se mi to uz i nekolikrat obracene, i kdyz jsem nebyl prvni poptavajici...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím. Budu to tak dělat. Kdyby byli všichni fér lidi jako ty, nemusel bych se rozčilovat. Já už to pozoruju delší dobu..ale teď se toho nějak sešlo víc, tak mě to podráždilo trochu.. Máš pravdu. Fuck off.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejná zkušenost. Zájemce chce více fotek, člověk se s tím hodinu jebe, hledá světlo, přehazuje data a nakonec bez jakékoliv odezvy. Nakonec prodáno mimo chmg. Už 2x. Teď prodávám kolegovy glycky a je to někdy očistec.

Upraveno uživatelem luidis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ctil vždy prvního zájemce :) ikdyz mi pak druhy ...xtý nabízel i větší cenu :) jednou dokonce dvojnásobek, ale už bylo slíbeno prvnímu. A když se neozve pak už, tak jdu postupně dal :) zatím vždy ok.

Presne i ja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, když první SZ je od nováčka typu: "A nebudou mi malý?" nebo "Myslím si, že za půlku je to akorát." a následujou podobný nekonečný hlody s kadencí 1 SZ denně. Nakonec se může posrat, že je pošlu dalšímu v pořadí, "Vždyť jsem byl první!" A samozřejmě čím levnější hodinky, tím kvalitnější spekulant.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím, že nejsem sám. Do hodnocení to pak přidám. Jen chci říct, ze naštěstí je tady ještě dost a dost fakt skvělých lidí. Dnes blesková pomoc od Toma z Košic (huhu4d), toho si opravdu moc vážím. Lidi jsou různé..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, já tady toho moc neprodal, jen asi čtvery za 10 let, ale potvrzuji zkušenost jiného člena = fakt nejvýživnější byl prodej těch nejlevnějších hodinek před pár lety...

ciwe člověk mu to přiveze až pod nos, hodinová zajížďka, a těch keců kolem, když se konečně došoural na parkoviště, normálně jsem měl chuť poděkovat za zájem a odjet i s hodinkama. Ale budiž, lidi jsou různí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Furt si všichni stezujete :-). Vzpomeňte si když tu každej z vás byl měsíc s cestou, 0-5 příspěvků a pak obchodujte. Lidi jsou různí, na wola padnes a může tu být měsíc nebo 10 let a mít 0 nebo 13000 příspěvků.

Dawe padl evidentně na wola, to se už povedlo každýmu. Víc má a to mi jistě potvrdí, těch kladnejch zkušenosti.

Chci tím říct, hlavně nezacnete vzpomínat a volat po starých časech, ty se nevratej.

 

A proč jsem tak nabrousenej? V palubní pc se mi rozsvítila kontrolka na světla. Tak jsem vyměnil vše co šlo, jen prostě brzdy sám nezkontroluju a dnes při návštěvě automechanika se to ukázalo, práva brzdová, oprava na 2 minuty a já tam jedu 20 minut tam a 20 minut zpět. Sakra.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodis cihlu na brzdu a jdeš se podívat. Nebo nacouvas někdy před výkladní skříň, šlapnes na brzdu a v zrcatku vidis.. + x dalších možnosti :)

Takhle jsem dělal předek - u zrcadla v křižovatce, neb jsem se dočetl v manuálech, že brzdovky mají jinou kontrolku a to to být určitě nemůže. Chyba.

YPO - neměl jsem bohužel po ruce pomocníky, jinak bych to přesně tak udělal :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle jsem dělal předek - u zrcadla v křižovatce, neb jsem se dočetl v manuálech, že brzdovky mají jinou kontrolku a to to být určitě nemůže. Chyba.

YPO - neměl jsem bohužel po ruce pomocníky, jinak bych to přesně tak udělal :-).

Polozis mobil/fotak za auto a natocis video... Upraveno uživatelem eskimak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...