Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

me taky boli koleno a to dost. zajimavy ze pri behani ne, pri chuzi ne, ale pri sezeni jo. zejmena v aute - jak mam pravou nohu furt v jedny poloze, tak to je kolikrat bolest ze uz nevim co s tim. a na ortopedii ve fakultce v hk maji terminy na unor... jen doufam, ze behanim to dal nekurvim (pri behu to fakt ani naznakem necitim). operovanej meniskus nekdy pred dvaceti lety..

To vůbec nemusí být od nohou ale od zad. Možná plotýnky... Uvidíš, co na to ortoped.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálne sa mi dnes zdvihla panelová cesta oproti ksichu. Našťastie som stihol predpažiť, takze mojich 120 kíl spadlo na ruky a na kolená.

Nové rifle potrhané na oboch kolenách, ruky rozdrbané, notebook v taške prežil.

Už od teenagerských čias mám problém s pravým kotníkom (členkom). Na tréningu som doskakoval pod košom a nejaký dobrák tam hodil ďalšiu loptu. Nešťastne som doskočil pravou nohou práve na tú loptu a kotník som si tak vykĺbil, že som si videl chodidlo.

Odvtedy stop s basketbalom a na všetky aktivity len pevná obuv. A ak zle nakročím na pravú nohu tak idem k zemi.

Adrenalín vyprchal a teraz má bolí pol človeka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brrr... gatě vem čert, buď rád že to šlo na obě ruce a nesnažil ses ten držkopád "dorovnat" popoběhnutím  :wheelchair:

Já takhle před lety skončil z roztříštěným levým ramenem a 11 šroubama v něm - ale hodinky, notebook v druhé ruce a hlavu jsem taky uchránil  :angel:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštvalo mi, že dneska jsem se málem stal vrahem.

 

Jedu ráno v 5:30 do práce, 2 proudovka. Já jedu v pravém, týpek v levém, protože proč by ne. Najednou těsně před křižovatkou brutálně zabrdí a pustí chodce, který se vstupuje na můj pruh, komplet v černém, emohl jsem ho viděl kvůli vozidlu nalevo. Naštěstí chodec byl ještě rozumný a rozhlížel, než vstoupil na můj pruh a já jsem stihl reagovat. 

 

Vyčítám si to celý den, 2 vteřiny a mohlo by mi to změnit celý život, můj i toho chodce. Sice si říkám, levé auto zbytečně jel vlevo, blokoval výhled, nebyl přechod ale jen místo pro přecházení takže nemusel vůbec brzdit, chodec byl komplet v černém atd. .. stejně si docela si s tím bičuji. 

Upraveno uživatelem TomNguyen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálne sa mi dnes zdvihla panelová cesta oproti ksichu. ...

 

 

Situácia z pred veľa rokov, stručne:

- Idem z práce, zastavujem sa v obchode, kupujem nejaké jedlo. Plná igelitka, medzi iným mlieko v igelitovom vrecku, mrazené hranolky.

- Chystám sa čosi nalakovať, tak sa zastavujem v drogérii kúpiť dve fľaše riedidla.

- Idem na zastávku trolejbusu, mám to tak sto metrov.

- Obzerám sa. Trolejbus je neďaleko. Chcem ho stihnúť, rozbieham sa.

- Vyzerá, že ho stihnem.

- Nestihnem. Tesne pred zastávkou zakopávam. Snažím sa vyrovnať mohutným krúžením igelitkami.

- Nepomohlo. Váľam sa v kaluži. V kaluži vody, zmiešanej s riedidlom, mliekom a sklenenými črepmi. Ruky mám vnorené do čiastočne naleptaného igelitu z mrazených hranoliek.

- Škody. Nová bunda na odpis. Džínsy na odpis. Krvácam z rúk, kolien a z tváre.

- Nastupujem do ďalšieho trolejbusu. Špinavý jak sviňa, krvavý a smrdím od riedidla. Ľudia sa odťahujú.

- Zhrnutie: za pár sekúnd zo slušáka bezdomovec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ.

Sekunda a všetko je inak.

Btw bol som sa doma prezliecť, kolená krvavé, ruky kupodivu ani nie. Akurát kolegovia videli onú zahanbujúcu scénu, tak sa pýtali či som začal s borovičkou už od rána alebo to je ešte včerajší zostatkový. A hľadajú záznam na DVR. Svine sú to.

 

K tomu prechodu cez cestu, pred rokom som takto viezol najmladšiu na gymnastiku, kecali sme. Ja vľavo na štrvorprúdovke asi dva-tri metre pozadu za autom vpravo. Zrazu ono brzdí, ja kým sa uvedomím zabrzdím asi meter už na priechode, pani s kočíkom našťastie mala rozum a najskôr vystrčila hlavu a nie ten kočiar. A pritom jazdím vyše 25 rokov bez poistnej udalosti, dávam pozor, nelepím sa, snažím sa predvídať a tiež som skoro spôsobil nešťastie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pch, můžu sem dát foto Longa jak krumpáčem dobývá drahý kameny někde v horách, prej špatný koleno, tak určitě :D

 

 

Míra má ale pevnou vůli takže fakticky utržený vnitřní kolenní vaz, který drží jen silou vůle je v pohodě  :notworthy:  :lol2:

 

 

Ja myslim, ze v tomhle pripade pomuze skutecne jen klistyr.:-)

 

 

Klucí bolí to to jako prase a už to řeším. Klystýr děkuji nechci :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvělá Česká pošta. Zásilka z Německa si odpočinula 8 dní na poště 120 .... a to je víc, jak měsíc do Vánoc.

 

Hele já teď objednával Monaca z Monaka. V 15 hod. podáno v Monaku, druhý den v 10 hod. dopoledne mi DHL předávalo u mě v kanceláři do ruky. Doteď jsem se z toho nevzpamatoval..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...