Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Skvělá Česká pošta. Zásilka z Německa si odpočinula 8 dní na poště 120 .... a to je víc, jak měsíc do Vánoc.

 

Já mám fakt obavu, že se vrtaj v tom svým systému a začíná se jim to vymykat z rukou. No a teď před vánocema... Po pravdě já se fakt budu bát přes ně si nechat něco poslat. Přestože třeba s doručovatelama, konkrétníma lidma tady u nás mám zkušenost výbornou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja treba objednaval neco minuly tyden od Alzy a trvalo jim doted, nez to z ruznych skladu dovezli do toho jednoho, kde si to muzu vyzvednout. Kdybych udelal jednotlive objednavky a objel si to sam, tak bych asi udelal lip...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto plné vody na celé straně u spolujezdce, vepředu i vzadu. Na podlaze pod kobercem mám pár litrů vody. Doslova. Včera jsem odtamtud tak 1+ litr vytáhl, ale to ani náhodou není všechno. A netuším, kudy se tam mohla dostat. Zatím jsme zkusili - odtok kondenzátu klimy. Hadička ok, kolena průchodné. Hadicí jsme stříkali vodu na sklo a na dveře - není patrné žádné zatékání. Nikde nic nezurčí. Odtok pod předním sklem taky vypadá průchozí.

W T F ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podlaha, díra někde pod autem? Buď která vznikla při nějakým zavadění spodkem, nebo někde chybí nějakej kryt. Včera dopo tady u nás dost lilo, jesti u vás taky a jezdils, mohlo se to tam dostat takhle. Taky mi jednou teklo do karoserie kolem zadního světla. Ta voda je svině, dostane se z nemožnejch na nemožný místa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to Ford Galaxy 09, vypadá to na vodu, tzn, ne z chlazení, ne ze zadního ostřikovače, protože tolik jsem tam zase nedolíval a tak často ho nepoužívám. Problém je v tom, že ta voda už je tam asi něco přes týden. (S autem jezdí spíš manželka, která si například nevšimla, že na Felicii, kterou občas používá jako druhé, náhradní vozidlo, upadla trubka koncové části výfuku od tlumiče. To jsem dneska taky řešil - paráda pár hodin pod autem, protože soused mechanik na mě nemá čas.) Já jsem do toho asi tak před tím týdnem sedl a viděl, že je orosené přední sklo zevnitř, dole u palubky. Připisoval jsem to počasí a pár zmoklým dětským bundám, které zůstaly v autě přes noc. Ofuk to odfoukl a dál jsem to neřešil. Mám tam gumové koberečky, tak to nebylo ani vidět, ani cítit. Až včera jsem hledal něco v kastlíku, opřel se o zem a ucítil, že je koberec mokrý ... no a pak už jenom hlasitě nadával a tiše zoufal. Je to tedy už delší dobu a mezitím to x-krát jelo v dešti a venku na dešti to i stojí. Navíc si nemůžu být jistý, jestli to nebyly třeba jednorázově nedovřené dveře, třeba když manželka přivezla spící děti, vytahovala tu menší ze sedačky a nedovřela dveře. Ona si totiž má problém všimnout, jestli za ní auto skutečně zamklo, když takhle nese dítě a poslepu mačká dálkáč a přitom se trefuje s dítětem v náručí do dveří. Už se jí to kdysi takhle v létě povedlo. Ale to bylo v létě a zůstalo to bez následků. Koberečky jsou ale mokré spíš dole, než někde u dveří na boku, že by to zateklo takhle po nedovření. I když to vlhko na boku mohlo během toho cca týdne už oschnout a ta voda se drží dole. O jiném zdroji vody by možná svědčila prosátá taková tak odhlučňovací netkaná textilie na přepážce motorového prostoru, která je hodně vlhká na straně u dveří spolujezdce pod kastlíkem. Ale tam jsme se dívali, když jsme na auto pouštěli vodu z hadice a nic. Navíc té vody tam bylo tolik, že tam dopředu úplně klidně mohla navzlínat při brzdění.

Vymontoval jsem kastlík, oddělal koberec, koukal všude možně ... netuším.

Takovéhle záhadné závady nesnáším.

Navíc vzhledem k tomu, že nedokážu znova nasimulovat vnik vody, tak mi zbývá v podstatě nechat pár dní auto vysoušet někde v garáži ventilátorovým přímotopem pak se s ním projet v dešti a počkat si, jestli bude zas celé mokré  ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono když leje hodně a nedovřeš dveře, třeba přes noc, co já vim, tak tý vody tam nateče hrozně moc a kor v těhle teplotách a počasí se dostává pryč - vypařuje dlouho, když je to auto venku. A jestli tam teče dlouhodobě po menších dávkách, tak se to tam muže v tomhle počasí začít hromadit hodně. Tak to držím palce, já než to tenkrát zjistil u toho světla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Díky, to jsem včera večer při gůglení nenašel/přehlídl. Zkusím na to zítra za světla mrknout, dneska už tam nelezu. Kromě toho chčije ... Jen mi přijde divné, že by z toho bylo toho kondenzátu tolik. V tomhle počasí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Forda nevím, ale mé případy mokra v autě :

Fabia- voda co steče okolo bočních oken do dveří vytékala mezi dveřmi a vnitřním čalouněním (špatne utěsněný vnitřní plech a ucpané odtokové kanálky ve dveřích)

Renault a i kdysi i Fiat: ucpané hadice odtoku vody z prostoru pod čelním oknem. (Stačí jedna strana)

A samozřejmě i ten odvod vody z klimatky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inzerát na lyže mi.. Konečně nějaký super poměr cena výkon. Píšu, jestli stále platí. Pan že ano. Tak píšu, super, v pátek mám cestu vyzvednu si je. Celé odpoledne bez odpovědi a teď mi přijde zpráva, že si jako můžu přijet prohlídnout, ale že když přijede někdo dřív, tak mu je dá. Tak odepisuji, ať mi je podrží, ze jsem už v první SMS psal, že je beru. Prej ne, kdo přijde první na cumendu. Tak kurva chce to prodat nebo si doma dělat exkurze. Fakt blb... Jsem nasranej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inzerát na lyže mi.. Konečně nějaký super poměr cena výkon. Píšu, jestli stále platí. Pan že ano. Tak píšu, super, v pátek mám cestu vyzvednu si je. Celé odpoledne bez odpovědi a teď mi přijde zpráva, že si jako můžu přijet prohlídnout, ale že když přijede někdo dřív, tak mu je dá. Tak odepisuji, ať mi je podrží, ze jsem už v první SMS psal, že je beru. Prej ne, kdo přijde první na cumendu. Tak kurva chce to prodat nebo si doma dělat exkurze. Fakt blb... Jsem nasranej

se bojí, že jsi takový, co rezervuje a pak nepřijde.

 

mně se párkrát podařilo usvědčit pár lidí, aby se na mě počkali, že se sám divím, že na mě počkali. Všichni pak "Tak vy zněl tak jistě v tom telefonu, tak já jsem věděl, že pro to pak stavíte"

 

Ale taky mi utekly pár věci, kdy jsem jako debil jel dříve, abych to stihnul a frajer/ka to stejně stihne udat jen proto, že pro to někdo dojel dříve.

 

Holt nevýhoda výhodné koupi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...