Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Pánové, včera jste mě fakt zklamali. Člověk prodává sbírku obvazů a nejdřív halda blbých keců přímo do inzerátu a pak, jako vrchol všeho, jeho smazání. Jsem myslel, že jste sběratelé a budete mít pochopení. Kam jinam to asi mám dát, než na sběratelské fórum? Dám to na aukro a utrhají mi ruce!

 

:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsou v inzerci zas. Vysačky. :D

Tady mají snad hnízdo.

 Počkej si v inzerci na nějakej krásnej chronograph s vysačkou, kde bude u ceny ještě dovětek, že sleva nebude, protože si to ta hodinka nezaslouží. Musí to samozřejmě inzerovat vážený člen.

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty ženský jsou mrchy a manipulátorky hned odmalička :frusty: - dnes mi má nejmladší oznámila při rozlučce před školkou, že mi nedá pusu dokud se neoholím a úplně neshodím vous ( nepomohlo žádné vyjednávání o výjimce ani úplatky ). Po 17-ti letech nošení čehokoli na tváři to budu muset splnit. V takovémhle vydírání jsem bezmocnej.

Takhle před zimou? Budeš mít okolí huby citlivý na vítr i mráz, dobře to znám. Hlavně ale budeš vypadat dost jinak (tipuju ... jak strejc :) ). Bych se na ní vyfláknul, nebo jí řek ať mi dá pusu pod voko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle před zimou? Budeš mít okolí huby citlivý na vítr i mráz, dobře to znám. Hlavně ale budeš vypadat dost jinak (tipuju ... jak strejc :) ). Bych se na ní vyfláknul, nebo jí řek ať mi dá pusu pod voko.

No, vypadám ted jako jedna nejmenovaná menšina, takže uvažuju i o ostříhání vlasů ( ale na zimu mi zase bude zima na hlavu ).

Vím, že je rozmazluju, dělal jsem to i u těch dvou starších ( ty už starcovi pusu nedaj ), ale nemůžu si pomoct.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuncáku, dyť máš dvojnásobnou zkušenost než já - tak bys měl vědět, že bys pusinku dostal fousy nefousy - hned jak by něco nutně potřebovala... nás chtěj předělávat nahladko a pak je člověk přistihne jak se cicmaj se smradlavým chlupatým psiskem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... takže uvažuju i o ostříhání vlasů ( ale na zimu mi zase bude zima na hlavu )...

 

Nechci rozdávat hraběcí rady státním zaměstnancům, ale na zimu jsou naopak velmi krátké vlasy docela praktické kvůli čepici. Jakmile ji člověk v interiéru sundá, nemusí řešit odstávající vlasy.

Teda předpokládám, že normální člověk v zimě nosí čepici a nedělá haura s holou hlavou, šortkama a rozepnutou bundou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci rozdávat hraběcí rady státním zaměstnancům, ale na zimu jsou naopak velmi krátké vlasy docela praktické kvůli čepici. Jakmile ji člověk v interiéru sundá, nemusí řešit odstávající vlasy.

Teda předpokládám, že normální člověk v zimě nosí čepici a nedělá haura s holou hlavou, šortkama a rozepnutou bundou...

Právě že čepice nenosím vůbec ( od vojny k nim mám odpor ), jako šortky též ne a vzhledem k tomu, že dost lezu po horách, tak s rozepnutou bundou jsem hodně opatrnej.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci rozdávat hraběcí rady státním zaměstnancům, ale na zimu jsou naopak velmi krátké vlasy docela praktické kvůli čepici. Jakmile ji člověk v interiéru sundá, nemusí řešit odstávající vlasy.

Teda předpokládám, že normální člověk v zimě nosí čepici a nedělá haura s holou hlavou, šortkama a rozepnutou bundou...

Jak rad bych resil odstavajici cuprinu. Dnes sem koukal, ze mam asi vic materialu na voboci a na usich.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...