Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ja som to teda nejak uplne do podrobma nesledoval, ale zatial som mal za to, ze borci proste preskocia plot, kam sa dostanu, tam sa dostanu, boberu co unesu a bezia dalej. Nezaznamenal som ze by boli nebezpecni, ci nebodaj ozbrojeni... uniklo mi nieco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to dělají co nejjednodušším způsobem, což se jeví jako dost efektivní. Taky jsem nečetl nebo neslyšel, že by byli nějak nebezpeční, ale nejspíš se ještě nesetkali s nikým tváří v tvář, zatím je asi párkrát jen někdo vyplašil, podle toho co jsem zaznamenal v médiích, takže kdo ví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udajne berou jen cash a sperky. Jestli nejsou blbi, sperky syslej a cash pouzivaj. A kdyz meli po par akcich dost volny hotovosti, mozna nekoho z nich napadlo poridit si pro krizovej pripad kver. Kdyz mas doma rodinu a necekane narazis na takovou particku - jak dlouho budes zkoumat, jestli jsou nebo nejsou ozbrojeni? Jak velkou jim das sanci? Jak budou reagovat, kdyz pod tema kapucema uvidis jejich obliceje a budes je schopen identifikovat, resp schopen nechat vytvorit identikit? Jsou evidentne mladi, ale nevis, kolik jich v dome je. Nebezpecny muze byt kazdy z nich, zatimco z domaci rodiny jsi casto jediny, kdo muze branit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne slo primarne o to poslancove posilovanie policajnych hliadok o prislusnikov armady. Takze bavime sa o situacii, ze sa pachatel stavia aktivne na odpor policajnej hliadke..... k takemu nicomu zatial este nedoslo, alebo mi nieco uniklo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja o tom vim prd, jen co psali novinari. A podle toho snad zatim k zadnymu kontaktu mezi "gangem" a PCR nebo MP nedoslo. Navrh na hlidku slozenou z policajtu a armady se samopaly povazuju v tyhle situaci za usmevnej, to se dělá obvykle jako reakce na teroristickej útok, a svý opodstatnění by to kdysi mělo i při rabování (povodne) nebo kdyz tu radil (po valce v Jugoslavii) gang jihoslovanskejch loupezniku v metru a tramvajich.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten navrh je z ust "experta" usmevny podla mna okrem ineho pre to, ze policajti predsa samopaly normalne maju aj bez armady, mal by bezne pripadat jeden MP5 na 10 prislusnikov (ze ich bezne nenosia je druha vec).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to se dělá obvykle jako reakce na teroristickej útok

svý opodstatnění by to kdysi mělo i při rabování (povodne)

nebo kdyz tu radil gang jihoslovanskejch loupezniku

Zapomněl jsi že soudruh poslanec to má zažité ještě z dob minulých :D

 

post-49277-0-14158200-1578853734_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštval mne jeden náš člen. Nemaje padesát příspěvků, tak na prase do ostatních vláken, než prodej - koupě,  vystavil prodej BMW motocykl a BMW auto. Po té, co dostal BU BU BU, mi odpověděl, že on to jako inzerci nebral, a že jsem mu mohl BU BU BU napsat slušněji, protože se tady osobně zná s řadou lidí, a přece tu není první rok......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštval mne jeden náš člen. Nemaje padesát příspěvků, tak na prase do ostatních vláken, než prodej - koupě,  vystavil prodej BMW motocykl a BMW auto. Po té, co dostal BU BU BU, mi odpověděl, že on to jako inzerci nebral, a že jsem mu mohl BU BU BU napsat slušněji, protože se tady osobně zná s řadou lidí, a přece tu není první rok......

Nemas si tak dovolovat :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemocnice Trutnov. Dcera 3 roky si rozsekla večer čelo nad okem, dost hluboko, bohužel jsem tam zrovna nebyl. Horská služba v pohodě, ale nemocnice prej děs. Teď mi psala přítelkyně že doktor i sestra na ně byli fakt hnusný, sestra na 3 létě plačící dítě téměř křičela ať je z ticha, že jí to jinak místo lepení budou zašívat atd. Ty vole co je tohle za lidi že si vybiji nějaké svoje mindraky na vystresovane mámě a dítěti? Zdravotnictví v ČR se zase předvedlo.

 

Sent from my Pixel 4 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, asi jo. Je blbý generalizovat, ale za poslední rok jsem v nejbližším okolí měl dalších pár případů neprofesionálního chování a je to obecně podle mě velký problém českého zdravotnictví.

 

Sent from my Pixel 4 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštval mne jeden náš člen.....Po té, co dostal BU BU BU, mi odpověděl.....že jsem mu mohl BU BU BU napsat slušněji...

Lidi jsou vynalézaví a o Češích se tvrdí tuplem, že si dokážou poradit v každé situaci. Mno, a příště namísto BU BU BU zvolit třeba jen bu bu bu, zkus to zvážit...  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...