Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

No nevim, je fakt nutný aby ty plechovky byly odstavený kdokoliv kde je jen trochu místečko? Bydlim kousek od nádraží a teď nám to tu zrekonstruovali, ale předtím se parkovalo úplně všude. Lidi co tu parkujou bydlí třeba jen půl kilometru daleko, je fakt nutný aby jezdili na vlak autem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim, je fakt nutný aby ty plechovky byly odstavený kdokoliv kde je jen trochu místečko? Bydlim kousek od nádraží a teď nám to tu zrekonstruovali, ale předtím se parkovalo úplně všude. Lidi co tu parkujou bydlí třeba jen půl kilometru daleko, je fakt nutný aby jezdili na vlak autem?

No není.

Ale zrovna u Vás si nejsem jistej, že autem na vlak jezděj jen místní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak jasně, v Halounech, Litni, všude se staví, tam to má smysl dojet autem. Ale pak je tu druhá půlka lidí co jsou přímo ze Řevnic a stěžujou si vehementně, že v rámci zkulturnění přednádraží jim ubyly parkovací místa. No nic, prostě mě jen ty stovky a tisíce aut všude tak nějak dlouhodobě serou :-D

 

No není.

Ale zrovna u Vás si nejsem jistej, že autem na vlak jezděj jen místní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak jasně, v Halounech, Litni, všude se staví, tam to má smysl dojet autem. Ale pak je tu druhá půlka lidí co jsou přímo ze Řevnic a stěžujou si vehementně, že v rámci zkulturnění přednádraží jim ubyly parkovací místa. No nic, prostě mě jen ty stovky a tisíce aut všude tak nějak dlouhodobě serou :-D

Já ti rozumím :-). Chatu nemám daleko.

 

Tome4-s tím elektroautem bych ti něco rád řekl v SZ, ale nechci, aby ses urazil :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš by to chtělo podpořit výstavbu parkovacích domů, prágl je na tohle mizernej.

Hele, v plánu jich je dost, ale dvorkaři, jak jim říkám já, to třeba u nás vždycky zablokujou. A at parkovací domy stojej, ale ne v našem okolí, at jsou u souseda.

Asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Je, mě taky vůbec nevadí. Vadí mi člověk, co si na to stěžoval a já musím vymýšlet, co tam udělat, aby byl spokojenej.

Tak tohle je neskutecny, neni divu ze ty silnice vypadaj tak jak vyoadaj kdyz se to resi takhle. Ja si budu stezovat a ostatni zaplati zmenu, parada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je neskutecny, neni divu ze ty silnice vypadaj tak jak vyoadaj kdyz se to resi takhle. Ja si budu stezovat a ostatni zaplati zmenu, parada.

Musíš bejt ale urputnej. Verze na fotce je cca norma, další už bude výplod fantazie, prostě co z toho půjde složit. Bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...