Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Všude vyprodaný dezinfekční věci (mýdla, gely, ubrousky...), takže jako poslední socka dneska kradu antibakteriální mejdlo v práci na hajzlu.

Mačkám deset minut dávkovač na mejdlo a stáčím to do lahvičky. Neskutečný... to je jak za socíků, kdy se kradly stěrače. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já doufám, že to hajzlbába doplní. Ovšem jestli to není jen placebo... ono se na tom dávkovači na mýdlo teď najednou objevila nálepka "dezinfekční gel", ale je fakt, že to smrdí jinak.

Když tak budu chodit na jinej záchod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jak se prostě nedá tvrdý zákaz do Itálie, tak ty ementálové tam budou jezdit dál, tady další zodpovědný chlapec. Z nás měli prdelky i Nepálci, ty vždycky u pivka říkají, když bude na kopci extrémní životu nebezpečné počasí a nikdo z týmů nepoleze, tak jediný vy Češi to polezete a víš proč? Máte to přeci už zaplacené :clap:  Je to samozřejmě s nadsázkou, protože nejsme jediný a kolikrát jde o statisíce korun a roky příprav....

 

To Odjinud: Tak už máš sbalenou dezinfekci, co ti nevědomky daroval zaměstnavatel? :P  :lol2: 

 

První případ přenosu na území Česka

Pacientka v ústecké Masarykově nemocnici je prokazatelně prvním případem, který se nakazil novým typem koronaviru na území Česka. Nakazila se od syna, který byl lyžovat v Itálii a leží v pražské Nemocnici Na Bulovce. Žena chce ale zůstat hospitalizovaná v Ústí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už radši říkáme, že jedeme do Rakouska, SIMku jsem dal do starý nokie, co mi leží doma a vzal novou, přítelkyni jsem telefon zakázal vzít, a jedeme autem, abychom když tak mohli včas vypadnout a nezkejsli v ITA v karanténě... na nás si nepřijdou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl zapnul jsem si zprávy a zas mě to nakrklo. Nechápu, proč lidi nedokážou sedět na prdeli a počkat, co bude. Přesně jak píše Afri, máme to zaplacené, tak jedeme do Itálie. Do toho ještě ten šulin ze Superstar, co netuší, ale dělá ministra a nemá to chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už radši říkáme, že jedeme do Rakouska, SIMku jsem dal do starý nokie, co mi leží doma a vzal novou, přítelkyni jsem telefon zakázal vzít, a jedeme autem, abychom když tak mohli včas vypadnout a nezkejsli v ITA v karanténě... na nás si nepřijdou :-)

 

Tak nakup dost jidla, abyste nemuseli 14 dni nic nakupovat az se vratite. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak nakup dost jidla, abyste nemuseli 14 dni nic nakupovat az se vratite. :)

Nepotřebuje nakupovat, vždyť tu právě psal, jak vyzrál na systém. Zpětně se musím Baldicovi omluvit - při pomyšlení, že treba každej pátej člověk u nás uvažuje jako Odjinud, začínám cítit lehkou paniku :D

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...