Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

brácha před časem taky ztratil futrál s dokladama, naštěstí bez peněz. Zrovna těsně po návratu ze služebky z Německa takže si není úplně jistej jestli tady nebo tam.Má sice takové podezření protože to zjistil druhý den po návratu z práce kde má šatnu vpodstatě volně přístupnou ale to je na nic. Takže bloknout kartu, zažádat o novou, občanku, řidičák, papíry od auta, celý den shánění.

A co dnes naštvalo mě? Byl jsem s vozítkem na STK a zjistili mi že mám v gébišu katalyzátor. Je to sice starej křáp ale do šrotu se mi to nechce dát. Originál kat stojí osm tisíc, to bych ztrojnásobil hodnotu auta. Tak to zkusím oměřit jestli tam půjde napasovat nějaký univerzál. Je tam trochu netypicky umístěný a není tam moc místa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

minulej tejden sem poprve videl novej klip ivety bartosove HEJA HEJA.VOD TY DOBY SEM UPLNE ROSEKANEJ.TO DEFCE FAKT ZERU...http://www.youtube.com/watch?v=QD-to1jnk0Q

 

T y vole!! Tak tomu rozumím.. jsem razsekanec č.2 :) Vůbec nechápu, jaktože jsem tenhle klik neviděl a nezaznamenal.. Dyť to musí být jedna z nejlepších pecek kterou tyhle "Děti ráje" kdy od 80´vyprodukovaly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co takhle (psáno hovorově):

 

Fake jsou hodinky, které se nijak neliší (anebo se o to snaží) od originální předlohy, včetně nápisů a "značky" (tedy včetně Marina Militare). Na fóru jsou zakázány a jejich prezentace je trestána banem.

Hodinky zjevně inspirované předlohou, pokud mají jiné nápisy včetně značky nejsou fake v pravém smyslu. Na fóru nejsou oslavovány, ale jsou tolerovány (Parnis, Steinhart Ocean atd.).

 

Parnis nejsou tolerovany i presto, ze maji uz spoustu modelu, ktere nejsou rozhodne zadnou napodobeninou niceho. je pravda, ze nektere jsou tak hnusne, ze si tezko predstavovat, ze by se snazily neco kopirovat.

 

problem je nicmene v tom, ze hlavni gestapak K resi vse mazanim a souslovi "konstruktivni debata" mu zvysuje krevni tlak a intenzitu klikani na tlacitko ban / smazat / anihilovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavni gestapak K

 

To se dá brát jako silná nadávka, to sem snad nepatří. Kamila znám víc jak 15 let a rysů ani činů gestapáka jsem si nevšiml.

 

Hodně nasrání sem přinesli a medvědí službu všem těm parnisům a oceánům udělali členové, kteří trapně vymýšleli důvody proč je ocean lepší než rolex, místo aby narovinu přiznali, že prostě jen chtěli "poor-mans-rolex", což není ostuda. Od té doby je to tady, pravda, trochu schizofrenní, ale prvotní vinu bych viděl na ubohé argumentaci některých majitelů "inspirací".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trochu z jiného soudku. Sám sebe jsem naštval !!!

Nevím jestli za to může PÁTEK 13tého nebo moje blbost, ale faktem je, že jsem zapoměl odkódovat barák, když jsme se vrátili z nákupu.

Takže jsme tu měli za pár minut zásahovku a ta sranda bude jako "falešný poplach" stát 500,- .

Takže se hlásím do klubu zdejších ...... . :)

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se dá brát jako silná nadávka, to sem snad nepatří. Kamila znám víc jak 15 let a rysů ani činů gestapáka jsem si nevšiml.

 

Hodně nasrání sem přinesli a medvědí službu všem těm parnisům a oceánům udělali členové, kteří trapně vymýšleli důvody proč je ocean lepší než rolex, místo aby narovinu přiznali, že prostě jen chtěli "poor-mans-rolex", což není ostuda. Od té doby je to tady, pravda, trochu schizofrenní, ale prvotní vinu bych viděl na ubohé argumentaci některých majitelů "inspirací".

 

slusne se k sobe dokazi navzajem chovat i vrazi. tim rikam pouze to, ze kdyz se k tobe chova slusne, jeste nic nevypovida o tom, jak konstruktivne dokaze vest diskuzi s cizimi lidmi (napr se mnou a dalsimi, kteri o tuto oblast maji zajem) na tema definice fejku a vymezeni toho co je zabanovano a to co nikoliv.

 

tvuj prispevek vitam, ale obavam se, ze zapadne stejne jako vsechny predchozi pokusy o narovnani situace, ktera se nechala samovolne "vyhnit" promazavanim a banovanim.

 

doslo to tak daleko, ze i ti clenove fora, kteri meli / maji zminovany cinsky smejd s presnosti +1 sec denne, tak o tom radsi ani do vlaken nenapisou z obavy, co by se o nich reklo tady na foru a jestli by z toho nebyl nejaky postih..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

doslo to tak daleko, ze i ti clenove fora, kteri meli / maji zminovany cinsky smejd s presnosti +1 sec denne, tak o tom radsi ani do vlaken nenapisou z obavy, co by se o nich reklo tady na foru a jestli by z toho nebyl nejaky postih..

 

Na tom sice něco je, ale vlákno je na úplně jiné téma. 

Upraveno uživatelem Columbus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se teda Parnisů musím zastat :) Bohužel nemám na to abych nosil svoje vlastní hodinky (já vím :suicide_anim: ), takže Parnis, který je pro mě v oblasti hodinek ztělesněním fráze 'cheap & cheerfull' , je pro mě úplně prima. Navíc můžu tyhle hodinky nosit nonstop, bez stresu z toho, že jim něco udělám. A mám je proto, že se mi líbí, u jedněch ani nevím, co mají napodobovat :)

 

O'p'B

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, kdyby byl stejný strojek v opravdových rolexkách, tak by byl nádhernej... :D :D :D :D Řekni mi prosímtě přesně a srozumitelně, co je na nich 'hnus'.

Měl jsi je někdy v ruce?

 

Tak třeba hnusnej je ten nezdobenej strojek, když už bych se chtěl kochat strojkem, tak by tam mohla bejt třeba perláž pod setrvačkou, dále ženevský pruhy, nebo jakýkoliv gravírování na rotoru, né tenhle kus plechu. Sklo je příšerně velký a ukazuje vnitřní strany pouzdra. Fakt je že jeden kus z číny jsem měl, a průhled to mělo taky. Strojek sice šel, šel i celkem přesně, ale zbytek (myslím zpracování pouzdra, korunka, ciferník) totál nahovno. Vypadalo to nějak takhle

post-8501-024104900 1281723973.jpg

 

Samozřejmě bych mohl pokračovat, například okýnka pro datumovku bývají obzvláště dechberoucí, Datové věnce utopené milimetr pod okýnkem, korunka po vyšroubování se kinklá všemi směry a máš strach aby neupadla, zpravidla bordel na ciferníku, nezřídka otisky prstů zespoda na sklíčku, mám pokračovat?

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já nevím, možná to je blbá fotka, ale shodou okolností mám zrovna tenhle model, v nerezu s modrýma ručkama, a mám krásně perlovaný strojek, modřené šroubky, a i vymezení strojku je perlované. No radost pohledět. A f&f je i pro mě fanatického odstraňovače posledních škrábanců moc prima. Buď je to kus od kusu, nebo nevim :)

 

O'p'B

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...