Přejít na obsah

Jedny lepší do 70k


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

North Flag maju inhouse... ak si dobre spominam tak prave v nich ho Tudor pred par rokmi debutoval. Ale ako  ano? North Flag su Ober Cool hodinky?

V aktualnom Tudor katalogu maju ETA len Black Bay 32/36/41, Ranger a Heritage Chrono a vacsina ich oblekoviek. Fastrider ma tusim Valjoux.

Predchadzajuca generacia BB Diver mala ETU a jedny velmi pekne su na predaj: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/136395-ptudor-bb-heritage/?hl=tudor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak ...

 

přijde mi zvláštní, že hodláš dát 70k - tedy fakt hodně peněz za tak zbytnou věc jako jsou hodinky - a přitom jako jeden z hlavních parametrů řešíš cenu za servis, ale budiž, každý to má jinak. já bych se zase zdráhal dát takové peníze za hodinky, které mají stejný strojek jako ty, které stojí třetinu a míň.

 

z toho, co píšeš, mi taky vychází Tudor, ale právě ty modely s vlastním strojkem - kvalita, spolehlivost, přesnost, veliká rezerva nátahu, křemíkový vlásek - tedy nezmagnetizovatelné, atd. a ten servis za 5-7 let tě bude stát o 5tis víc než ty s Etou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ja sa pripojim... Dat si v tejto cenovej triede genericky kaliber ako podmienku vyberu lebo chces usetrit drobne na servise je nezmysel. Ked uz ides dat take peniaze za hodinky kup si hlavne to co sa ti naozaj paci a co vydrzis vlastnit a nosit tak dlho aby si sa k tomu servisu vobec niekedy dostal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...