Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak jen hrubý odhad, k analýze využiji všechny mně dostupné informace a osobní zkušenost

 

Kupoval jsem loni Grovany z druhé ruky, ale v mint stavu. (Abych si užil Swiss made na ruce - dobrý, ale když to srovnám s tím výletem na Kokořín...)

Dal jsem 1600 Kč. A dostal jsem za ně 800 Kč, když odečtu pošťáka na Slovensko. Snad tam udělaly radost.

Strojek Ronda, 1 jewel.

A nyní expertní odhad, když se budu držet při zdi. Použiji lineární extrapolaci:

1 jewel = 800 Kč

17 jewelů = 13 600 Kč

 

Děkuji za pozornost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, šéfové jsou divný, ale radši bych to nikde neprezentoval veřejně, když to máme oba nakloněný, nebo nás Bert vymete, štěstí je, že tyhle podřadný vlákna nečte, tady ho můžeme klidně drbat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak schválně, kolik to dá denně, já sem chodím nejvíc stejně jen závidět a přát vám Vaše úlovky. Mám teď rodinu vybavenou (přece nepojedeme do NMnM s cizími výrobky na kukačku), neteř už taky spokojeně nosí dvoje ,,nové´´ Primky.... poď Berte poď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi rebel!  :clap:  Jen bych byl s tím vyvoláváním ďábla opatrnej, protože do toho NMnM asi nepojedeš a když budeš sedět doma znuděnej, tak si tady potom ani nepokecáš...bejt Tebou, tak mrknu, jestli status varování nezměnil barvu, potom bych raději hodil zpátečku, myslím, že černá je nejhorší, mně to zatím svítí zeleně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tedy sorry, trochu jsem si z Tebe utahoval no, ale když Ty jsi mi pořád nahrával...jinak ale hláška "poď, Berte, poď", ta byla hustá a dost jsem se zasmál, podle mě je skoro do pamětihodností, teď jen budeme doufat, že opravdu nepřijde  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...