Přejít na obsah

Rolex nejen hodinky i pera?


Lukas955

Doporučené příspěvky

Ahoj koukal jsem někde na internetu dá se od Rolex sehnat nejen hodinky, natahovač hodinek ale i propisky a pera?

Nějaká zkušenost kde to sehnat? Optal jsem se v prodejně tam mě řekli že spíše takové věci neee..

A internet a koupit to někde to je o hubu.

Má někdo zkušenost? Raději bych si jednou koupil pěkné Rolex pero než šel ke konkurenci která se tím zabývá jako Montblanc a Cartier...


Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pero je vo ničom. Koupil bych si papírovou tašku lolex, dal do ní starou krabici vod bot a procházel se s tím po městě. Baby to tak dělají a mají u toho takovej ten glamourluxurylook.

 

EDIT: nebo to jen postavit všem na oči v kanclu, místo muškátů

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když chci pořádné pero, tak od firmy co pera děla. To je jak hodinky BMW.

 

Naprostý souhlas. Určitě bych se zaměřil na někoho, kdo pera dělá. Taky samozřejmě záleží, na co to chceš - zda na každodenní psaní, nebo to jen vytáhneš někde na jednání. 

 

Třeba pro mě je výběr plnícího pera (pro každodenní psaní) složitější než výběr hodinek - mám své požadavky na hrot, vyváženost, objem inkoustu, ... Per mám docela dost, a nejvíce používám Pilot (Namiki) Custom 823 a Lamy 2000. Mám i nějaké MontBlanc a Pelikan vyšších řad, ale jsou na mě moc těžké. 

 

Být tebou, nechal bych si poradit na nějakém spec. fóru - např. http://www.fountainpennetwork.com/forum/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Všechno Rolex jen zvyšuje tvou osobní prestiž. Takže směle do toho.

Co je to zase za kec, tohle. Vsichni co maj rolady jsou snobove, zbohatlíci, pozeri blablabla. Ze se nekomu proste libej, vyhovujou, atd. uz snad nikoho nezajímá. Nebo ze je jen fanda znacky, tak chce mit treba pero, cepici nebo triko nebo cojavim. Taky kvuli temhle debilnim nazorum, ktery zde prezentujes, to ted vypada v kramech R jak to vypada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...