Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Miyota 8218

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 R4B4

R4B4

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 270 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Karviná

Publikováno 12.březen.2020 - 12:41

Zdravím, mám prosbu k těm co mají nějakou zkušenost se strojkem Miyota 8218. Rád bych se dozvěděl jaké máte zkušenosti s odchylkou +- za 24 hodin a jak je celkově spolehlivý. Budu rád za každý postřech. Děkuji

Robert

#2 raskiscz

raskiscz

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 386 příspěvků(y)
  • Bydlí:Doma

Publikováno 12.březen.2020 - 13:19

Mám je 4 rokem, bez servisu a odchylka bude kolem 30s. Nevím, na tohle většina asi nehledí. Stejně se mi furt zastavují, protože ten nátah není moc dobré a mnohdy ani po celodenním nošení nepřežijí noc. Ráno je musím ručně (což dělám prakticky stále) natahovat. Raději jdi do 9xxx, ty maj "oboustranný" nátah, bude to asi lepší. Jinak vše OK, za ty prachy doporučuji

#3 R4B4

R4B4

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 270 příspěvků(y)
  • Bydlí:Karviná

Publikováno 12.březen.2020 - 13:51

Mám je 4 rokem, bez servisu a odchylka bude kolem 30s. Nevím, na tohle většina asi nehledí. Stejně se mi furt zastavují, protože ten nátah není moc dobré a mnohdy ani po celodenním nošení nepřežijí noc. Ráno je musím ručně (což dělám prakticky stále) natahovat. Raději jdi do 9xxx, ty maj "oboustranný" nátah, bude to asi lepší. Jinak vše OK, za ty prachy doporučuji

Na netu nikde nemůžu najít recenze a zkušenosti uživatelů, jen takové všeobecné informace. Každopádně díky za postřeh.