Přejít na obsah

Steinhart OCEAN 1 BLACK


iMaty

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

chci se zeptat, v jaké poloze dáváte svoje OC1 spát? Případně, jaká poloha by mohla mít větsí vliv na nepřesnost chodu?

 

Díky

 

Každé hodinky jsou jiné. Musíš si odchylky změřit sám v různých polohách a sám uvidíš. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 673
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Steinharty mají podle mě o dost lepší zpracování než Orienty,.. oproti Orientu je sklo safírové (Orient má minerál), strojek je švýcarská ETA většinou v provedení Elabore servisovatelná kdekoliv (na orienty jsem nemohl nikoho sehnat na servis a nakonec jsem je musel posílat do Ostravy na výměnu strojku), tah je lépe zpracovaný (plné koncovky, šroubovací dílky) a celkově ty hodinky podle mě působí kvalitněji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, ale mám Trasery a Citizeny.  Nástup Citizenek je opravdu famózní, ale poměrně brzy je po srandě. Je pravda, že je k ránu taky přečtu, ale oči už mám taky v prd....i.  :wacko:

Nejsou to sice Seika, ale lumi mají hodně slušnou, toho bych se opravdu nebál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se nebojím, jen konstatuji, že je prostě H3 lepší.

Ptal ses, tak jsem odpověděl, jestli se tu budem tahat o slovíčka, tak to nemá cenu.

H3 je jistě lepší, jako je lepší safir než minerál, většinou i strojek ETA než čínskej strojek, tah než..... Prostě mužem pokračovat.

Tak si vyber něco s H3 a mas to. Steinhart tohle tuším nenabízí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ptal ses, tak jsem odpověděl, jestli se tu budem tahat o slovíčka, tak to nemá cenu.

H3 je jistě lepší, jako je lepší safir než minerál, většinou i strojek ETA než čínskej strojek, tah než..... Prostě mužem pokračovat.

Tak si vyber něco s H3 a mas to. Steinhart tohle tuším nenabízí.

To jsi mě špatně pochopil, nepřišel jsem se dohadovat nebo přetahovat o slovíčka. Byl to jen povzdech, že je škoda, že to nedělají ve verzi s H3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi mě špatně pochopil, nepřišel jsem se dohadovat nebo přetahovat o slovíčka. Byl to jen povzdech, že je škoda, že to nedělají ve verzi s H3

Aha, proto radím, koukni se fakt jinde, pokud po té H3 tak toužíš. Svítí to dobře, ale ne tak dobře a časem ti to začne vadit a stejně začneš koukat jinam. Tak jestli můžu radit, pořádně si to promysli ( já ty oceány už párkrát měl :-), vždy je pak prodal a koupil, koloběh naprd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...