Přejít na obsah

Korona krize a chování jedince


Datel

Doporučené příspěvky

Odvahu, pokusy na lidech nejsou úplně košér,

uznávám, ale já mám jen 4 procenta tvé přispěvatelské aktivity

(jsem tedy čtyřprocentní chronopacient;o)

Na druhé straně si na období před chronomagem matně vzpomínám

a vím, že mudlové se neštítí ani takovýchto podivností. Zdálky vypadají docela dobře,

jen čím víc příspěvků, tím větší vzdálenost je třeba k dosažení kýženého efektu.

Je to  stejná stupnice, jako u vodotěsnosti. 30m-50m-100m-200m...až 1000 m

a stejně jako u vodotěsnosti se tím "m" myslí "centimetr"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Sorry, ale tímhle bych svému dítěti neublížil.

Já asi také ne, nicméně absolutně nespatřuji moc rozdílů mezi tímto a navoněnými sračkami typu Gant, Michael Kors, DW a dalšími shity

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, za 150 korun, pro dítě asi dobrý, když to tedy dcera neřeší, ale je třeba počítat s tím, žes koupil krám, něco jako propisku s integrovanou náplní, který je tam jenom trochu, při normálním používáním je to za chvilku na vyhození, protože se to spotřebuje, ale výhodou je, že po retro, XXXL, italský, řeckým, francouzskýma americkým tejdnu zase nějaký modely nasypou na hromadu do toho drátěnýho koše, tak že dcera nebude mít trauma, až bude mít dárek od tatínka v hajzlu, protože jí je můžeš koupit znova s mletým masem a hajzlpapírem v akci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dámy a pánovém, počítal jsem s tím, že se na mne trochu sesypete, a v podstatě nemohu nic namítat. Udělal bych to samé.

 

Jen pro úplnost - před rokem jsem si cvičně koupil nějaké Q+Q Superior. Pánské, podobný minimalistický design, bez vteřinovky.

Superior už jsou celonerezové (sklíčko ze skla... ;o). Q+Q vlastní Citizen, asi aby si nekazil jméno, ale zároveň si ukousl i trochu toho nejnižšího patra trhu. Solidní zpracování, sklíčko s fazetkou po obvodu, tmavošedý cifr, stříbrné indexy a ručky. ten Daniel Wellington na tom bude podobně. Stály u Alzáka sedm stovek v akci, jinde kolem 1100.

 

Jak jste mi to tu sepsuli, nit na mně nezůstala suchá. Červíka jste nasadili... už jsem je ani nosit nemohl a do dvou měsíců šly z domu. Zmizel dobrý POCIT - a stejně to bylo do rezervy, kdyby byly potřeba oblekovky?.

Tak jsem to posoudil, že ani DW byste nám  nepochválili, jedině při srovnání s tímto výrobkem ze samého dna. Poměr cena/výkon je zachován.

 

A co, někdo se snaží dosáhnout hodinářských výšin, tak já se v tomto případě potopil dosud nejhlouběji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť Ti to nikdo nebere, to není projev nějakého pohrdání, měřit čas to bude a to celkem přesně, i když za 20 let už tady nebudeš mít (s největší pravděpodobností) co ukazovat, ale musíš si uvědomit, že tady jsi na fóru, které je prvoplánově pro příznivce hodinařiny, tak asi by Ti mělo být jasný, že je to trochu Faux pas, stejně, jako bys na fóru módních návrhářů psal, že jsou super silonový tepláky od vietnamců a chtěl s nima na to téma vést diskusi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, jestli to vztahuješ na soje dítě, tak co se nasměrování týká, jenom jí ukážeš, že hodinky vlastně nemají žádnou hodnotu a to ani z hlediska ceny a ani z hlediska kvality, z mého pohledu tedy spíš krok stranou, až tady nebudeš a ona bude dospělá, nikdy nebude moci ukázat TY hodinky, které jí koupil táta, tak že máš vlastně pravdu, teď má co dočinění s lejnem a hovno jí po Tobě i zůstane...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no tak... Nesprávné pochopení souvislostí je tu běžným jevem, ale že by až tak...

 

Pochopme, že symbol, který znamenají hodinky v tomto světě,

může být ve světě jiném naprostá nicotná nepodstatnost.

 

Kdo hodinkám nepřikládá žádný význam, si může pomyslet, ten náš táta mi koupil tak drahé hodinky,

úplně na hovno, a já jsem tolik potřebovala.... nehodinkář by uměl doplnit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnoho vláken je přece otevřeno jako substrát pro diskusi,

není to míněno ani jako soutěž, ani jako logická úloha.

Chápu, že se na mně díváte jako já v Kauflandu na paničky

co kupují "dvacedeka ajdamu" i když vedle leží gouda nebo tilsit za stejné peníze.

 

Možná jsem si myslel, že zde někdo nanese jiný pohled na situaci, ale zatím se zde komentují jen pohledy

na mne a lamentace nad tím, že jsem koupil takovou cvičnou jednorázovku a jak tím přístupem ničím

dcerce život a sobě památku ;o)

 

dobře, trochu jsem si zapřeháněl?.

 

jak to tak bývá, někdy se po nevinné poznámce strany pohádají ba i virtuálně porvou, to jsem neměl v úmyslu,

A nechci tvůj pohled měnit, to stejně nemám šanci, jen říkám, že je všecko trochu jinak, ale protože nemáš dostatek informací

a tedy jak zjistit, jak to vlastně je, tak se nemohu zlobit, že to tak vidíš na základě neúplného popisu...

 

Jako nutit někoho kdo šachy nezná, k posouzení šachové partie, aniž by znal sílu a možnosti jednotlivých figur.

 

Asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnoho vláken je přece otevřeno jako substrát pro diskusi,

není to míněno ani jako soutěž, ani jako logická úloha.

Chápu, že se na mně díváte jako já v Kauflandu na paničky

co kupují "dvacedeka ajdamu" i když vedle leží gouda nebo tilsit za stejné peníze.

 

Možná jsem si myslel, že zde někdo nanese jiný pohled na situaci, ale zatím se zde komentují jen pohledy

na mne a lamentace nad tím, že jsem koupil takovou cvičnou jednorázovku a jak tím přístupem ničím

dcerce život a sobě památku ;o)

 

dobře, trochu jsem si zapřeháněl?.

 

jak to tak bývá, někdy se po nevinné poznámce strany pohádají ba i virtuálně porvou, to jsem neměl v úmyslu,

A nechci tvůj pohled měnit, to stejně nemám šanci, jen říkám, že je všecko trochu jinak, ale protože nemáš dostatek informací

a tedy jak zjistit, jak to vlastně je, tak se nemohu zlobit, že to tak vidíš na základě neúplného popisu...

 

Jako nutit někoho kdo šachy nezná, k posouzení šachové partie, aniž by znal sílu a možnosti jednotlivých figur.

 

Asi tak.

Trochu jsi to po "Babišovsku" zakroutil tak, aby z Tvé odpovědi na moje dvě jednoduché otázky nakonec vyplynulo, jakej jsem vlastně já zaujatej člověk se stereotypním viděním, navíc s absencí jakékoli intuice bez ohledu na fakta, která jsi zde uvedl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znalý trochu Datlo-uvažování napíšu, že se mi líbí Tvůj způsob uvažování. V této době každý uvažujeme jinak lámajíc si hlavu nad potřebami skutečnými a zbytnými. Moje žena odmítá například "skutečné" hodinky, pže se jí její DW líbí. Lícují tam indexy a mají takovej pěknej pásek, konec citace. Nemám jí to za zlé :-) Je to jinak dobrej člověk, až na to, že je to moje žena :-)

Žádný konotace s Tvým prvním příspěvkem nabídnout nemůžu, jen vyjadřuju souhlas se Tvým postojem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JR_2010

 

nene, určitě budeš bezvadný chlapík a radost pokomunikovat,

akorát máš takový pichlavý až démonický pohled na tom portrétu

 

a to člověk tak nějak instinktivně zaujme obranný postoj.

 

Z téhle diskuse stejně nevybruslím dobře,

asi zasednu s manželkou k pivu nebo queenu ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A děkuji, náčelníku, že ses mě zastal ;o)

 

PS nevím, koho oslovil, ale egocentricky to stáhnu na sebe.

 

Nezávislá autorita usoudila, že mám uvažování, hečte ;o)

:-)

Na zdraví!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...