Přejít na obsah

Pomer cena/vykon/kvalita


duffqo

Doporučené příspěvky

Ahojte, napadlo ma založiť tuto temu (podobnu som tu nevidel) myslim ze by to mohlo byt uzitocne aj pre hodinkovych padawanov.

Kazdy mame financne moznosti niekde inde, preto by to mohlo byt zaujimave, ake su pre Vas hodinky kde pomer ceny, kvality spracovania a radosti dosahuje najvysie chrono stupne ci uz su to hodinky za stovky, tisice, desatisice.....sam som zvedavy kolko modelov sa tu bude opakovat.

Ak povazujete tuto temu za plevelenie a nepatri sem, kludne zmazte, snad to tu troaku rozprudi debatu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 43
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zasadím první plevelnou květinku. Hodinky za 149 z LIDLu. Jaká radost, dcerka je nedá z ruky od rána do večera. A hodinky desetkrát dražší by přinesly podobnou radost, ale tu by zkalila reakce mé drahé manželky (jakž tak si zvykla, že objevuje jí nepovědomé hodinky u mě - a to neví o všem - ale že jsem infekci chronovirem přenesl na další rodinné příslušníky, ty by bylo přespříliš).

 

Ale rozumné optimum u mne jsou Citizenky, supertitanium, integrovaný tah, ecodrive, safírové sklíčko, +/- 5 litrů.

Neruinují rozpočet a jsou přesné natolik, aby vyžadovaly seřízení až první den po krátkém měsíci.

Jistěže se podívám s potěšením na makrofotografie detailně obrobených ruček třeba u Grand Seiko, ale ten rozdíl nákladů a kvality nedám, to se klidně paraziticky pokochám u cizích fotografií...

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zasadím první plevelnou květinku. Hodinky za 149 z LIDLu. Jaká radost, dcerka je nedá z ruky od rána do večera. A hodinky desetkrát dražší by přinesly podobnou radost, ale tu by zkalila reakce mé drahé manželky (jakž tak si zvykla, že objevuje jí nepovědomé hodinky u mě - a to neví o všem - ale že jsem infekci chronovirem přenesl na další rodinné příslušníky, ty by bylo přespříliš).

 

Ale rozumné optimum u mne jsou Citizenky, supertitanium, integrovaný tah, ecodrive, safírové sklíčko, +/- 5 litrů.

Neruinují rozpočet a jsou přesné natolik, aby vyžadovaly seřízení až první den po krátkém měsíci.

Jistěže se podívám s potěšením na makrofotografie detailně obrobených ruček  u Grand seiko

Ty nedáš pokoj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodě, klidně tady tu diskusi rozjeďte, stejně se k ničemu nedoberete, protože ta rovnice nemá výsledek a to jí tady leckdo zkoušel aplikovat napříč fórem už nesčíslněkrát.

+1, toto opravdu nemá řešení-mnoho proměnných a mnoho neznámých.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě bylo nejpříjemnější překvapení s poměrem cena/výkon/kvalita nákup hodinek Mido ..Zpracování perfektní , za ty prachy chronometr, reserva 80 hodin, křemíkový vlásek , dvojité AR ..Prostě paráda ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi uplne jasne ze neexistuju 1 idealne hodinky ktore maju naj cena/kvalita pre kazdeho tam som to absolutne nechcel nasmerovat, skor som chcel vytvorit topic kde ako to spravil kolega nadomnou (kartagos), z hodiniek ktore mate/ste mali/skusali/drzali vypichnete co Vas prekvapilo, potesilo a proste to stalo za tie prachy, ci uz 1 napise bb58 iny suby dalsi moony alebo monstery :) /aby sme sa chapali/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Přesně. A vždycky se víceméně shodneme, že Festina. Že má ten nejlepší poměr.

:lol2:  :lol2:  

 

 

.., ake su pre Vas hodinky kde pomer ceny, kvality spracovania a radosti dosahuje najvysie chrono stupne ci uz su to hodinky za stovky, tisice, desatisice.....sam som zvedavy kolko modelov sa tu bude opakovat...

 

Udělej si průzkum fóra, kousky které se tu opakují budou asi nejvíce reprezentativní zástupci jejich cenových kategorii. Pokud je mezi členy nějaky kousek víckrát tak to má vypovídající hodnotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě dobrý, zaplaťpánbůh za každý vlákno, kde se ještě žvaní o hodinkách. No a co, že už to tu bylo ixskrát.. 

 Přemejšlim, ze kterejch svejch hodinek jsem měl takovej jako nejlepší pocit, že mě někdo neokradl:) Asi to bylo kdysi (šest let?) z nějakejch Alpina Startimerů (takový ty pilotky), který jsem v Koscomu dvakrát kupoval asi za patnáct, s nějakou slevou. Tam jsem nebyl schopen najít rozdíl ve srovnání s hodinkama za pětkrát tolik. Jo a Damaska, když měl člověk štěstí na kus:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...