Přejít na obsah

Co máte právě na hubě?


5etter

Doporučené příspěvky

Na hubě to máme všichni.. na ruce vlastně taky... Já dneska Stajny, žena má svoje solar citizeny, který nemění a nosí 2 roky v kuse... malá občas Primky po mém dědovi, protože poslouchá jak tikají... Ale je to vlákno o hubě, takže hodinky jsou na fotce vidět jen moje...c1e1ab060e07c407b97555851ff6a1ca.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosakuje Ti rtěnka...já vím, ono to svádí experimentovat, když je člověk zamaskovanej, ale bacha na to, porazí Tě třeba auto a pak když Tě odstrojej na stole, tak by ses třeba mohl cítit trochu žinantně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to psal v jiným vlákně, sledoval jsem ta čísla pečlivě a nejlíp se s tím, podle všeho, perou v matičce Rusy, tak sejřím na roušky a nasadil jsem jejich ochrannou pomůcku, každou chvilku na ně mrknu, to způsobí vyplavení různých hormonů (serotonin, dopamin, endorfin) = posílím imunitu a je to, jednoduchý jako facka...

 

post-14724-0-71842100-1585060577_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moji rousku "Cthulhu edition" uz sem prezentoval vyse. Po hodinovem nakupu v Makru sem zjistil, ze je v tom prece jen trochu teplo. Takze pro indoor aktivity mezi ovcemi sem vyvinul "Darth Vader edition"...

post-39943-0-67824400-1585085005_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...