Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

kapesní hodinky D.R.G.M

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 georgg

georgg

Začátečník

• Members
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 20.březen.2020 - 21:16

Zdravim prosim o pomoc při úklidu podkroví jsem objevil hodinky s nápisem " DRGM" a nějakým číslem asi počet kusu, nevíte o nich někdo neco vypátral jsem , ze asi patřily německým vojákům ...na rovinu má to vůbec nějakou hodnotu nebo to s klidným svědomím hodit do koše .... diky za případné info

#2 Bert

Bert

MegaXXLzávislák

• Root Admin
  • 6 654 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 20.březen.2020 - 21:21

A třeba sem dát fotku? A třeba pohledat, co to DRGM znamená ....

Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....

#3 georgg

georgg

Začátečník

• Members
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 20.březen.2020 - 23:28

omlouvám nejak mi to nevzalo fotky

Přiložený soubor (y)

#4 Bert

Bert

MegaXXLzávislák

• Root Admin
  • 6 654 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 21.březen.2020 - 00:22

Tak já Ti trochu pomohu. DRGM : Deutsches Reich Gebrauchs-Muster, je skopčáckej patent. A to číslo co tam máš je samozřejmě číslo toho patentu. Cenu nemají skoro žádnou.

Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....

#5 georgg

georgg

Začátečník

• Members
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 21.březen.2020 - 06:48

diky za informace jsou tam i nejake vyrezavane kukačky asi se stejnou hodnotou tak to někomu dam jsem z valasska a nadšence německé tématiky tu asi najdu ... at se daří