Přejít na obsah

Prim Automat Super Sport


Doporučené příspěvky

Dobrý den, před nedávnem jsem narazil na tyto hodinky Prim Automat Super Sport viz. příloha , k mému překvapení je v nich švýcarský strojek, prosím o hodinkách bližší info, popř. i nějaké foto od Vás. Jsem nadšenec do hodinek Prim několik jich vlastním a denně používám zejména v práci. Pokud by tento dotaz měl směřovat k jiným vašímu kolegům nebo kamarádům prosím o předání dotazu. Děkuji Za odpověď Pepa

post-67770-0-15495100-1585092960_thumb.jpg

post-67770-0-65539100-1585092972_thumb.jpg

post-67770-0-05687600-1585092984_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 48
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dobrý den,

 

 

 

Reaguji na Váš dotaz ohledně hodinek Supersport. Bohužel větší množství informací k hodinkám nemám k dispozici, doufám tedy, že Vám bude stačit alespoň následující:Cena hodinek byla v letech 2009 a 2010   19.950,- s DPH

 

 

 

Tento model se u nás vyráběl ještě v roce 2009. Jednalo se o nerezové sportovní hodinky se švýcarským strojkem ETA. V té době byl jedním z velmi oblíbených modelů.

 

Bohužel v současné době nemáme již k dispozici žádné obrázky?

 

 

 

Přeji příjemný zbytek dne

 

 

 

Petra Janková

 

Obchodní oddělení

 

Sales Department

 

 

 

ELTON hodinářská, a.s.

 

Náchodská 2105

 

549 01 Nové Město nad Metují           

 

Czech Republic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, před nedávnem jsem narazil na tyto hodinky Prim Automat Super Sport viz. příloha , k mému překvapení je v nich švýcarský strojek, prosím o hodinkách bližší info, popř. i nějaké foto od Vás. Jsem nadšenec do hodinek Prim několik jich vlastním a denně používám zejména v práci. Pokud by tento dotaz měl směřovat k jiným vašímu kolegům nebo kamarádům prosím o předání dotazu. Děkuji Za odpověď Pepa

Ahoj. Dávaly se do nich strojky Miyota 8215 a ETA 2824-2. Co tam máš Ty?

Ahoj jak píšu v popisu je tam Eta.

No, já v tom Tvém popisu nikde slovo ETA nevidím .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš, u Primu je potřeba být ostražitý a nevěřit ničemu. Uvědom si, že to je fabrika, která dokázala vyrobit potápěčské hodinky s naklapavacim dýnkem, a nacpat dovnitř čínský strojek materiálově srovnatelný s konzervou .....

 

Jo, a prosím, nepiš každou větu do samostatného příspěvku. Blbě to vypadá :-) a činí vlákno hůře přehledným.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zná někdo tyto hodinky, omlouvám se, ale zatím se tu řeší nepodstatné věci. Že to je eta vidíme, číslo nevidíme, špatné fotky, ale asi to bude 2824-2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...